JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Co Čech, to kriminální živel? Jsme jen nepatrný krůček k rozkazu na povinný odběr DNA a povinnému očipování, se všemi důsledky, které si jen umíte představit

ČESKO: Pod rouškou falešné epidemie se stihlo skrýt už opravdu hodně. A pořád ještě přidávají a přidávají. Už tam umístili obušek na samostatně myslící jedince, aby jim vlastní názor smazali nebo případně obuškem vytloukli z hlavy; skryli tam obrovské rozkrádání státu díky vyhlášení nouzového stavu; skryli tam asocializaci dětí a mládeže; skryli tam postupující hospodářskou krizi a zadlužení státu u židovských bank; skryli tam mediální totalitu a policejní diktát; skryli tam začínající vlnu bankrotů, přičemž vlna sebevražd na sebe jistě nedá dlouho čekat a v neposlední řadě tam také skryli finanční otroctví cestou plánované likvidace hotovosti. Zapomněli jsme na něco? Samozřejmě, že ano.

Ne každý si asi dnes, v době davového pomatení smyslů vzpomene na legendární sebekritiku Andreje Babiše, že „Všetci kradnů“. Všichni toto krásné novodobé české rčení sice známe, ale dnes je pro nás staré jak Metuzalém a marné, svět prostě letí dál rychlostí šířící se blbosti.
A nebo to tak není? Co když je tohle rčení aktuální a je to jen další věc, kterou ještě s velkou chutí zastánci totality nacpou pod roušku covidového podvodu? Přesně tak – vy se zabývejte pozitivními testy a stoupajícími čísly a zoombie „Všetci kradnů“ vstávají tiše z hrobů, přičemž si ani nevšimneme, že fakt že jsme všichni zloději, bude mít své adekvátní následky. Ano, čtete dobře: VŠICHNI a plánují to dát do paragrafovaného znění.
Fakta?
Dne 5. října 2020 Vláda ČR v dokumentu č. 959 resp. 960 schválila „návrh zákona o občanských průkazech s úpravami podle připomínek obsažených ve stanovisku Legislativní rady vlády a s úpravou podle připomínky vlády; …o posílení zabezpečení průkazů totožnosti občanů Unie a povolení k pobytu vydávaných občanům Unie a jejich rodinným příslušníkům, kteří vykonávají své právo volného pohybu“.
Možná to u někoho na první pohled nevzbuzuje žádné obavy. Sice s nebezpečností současných občanských průkazů nikdy žádný zaznamenání hodný problém nebyl, ale mnozí si řeknou, že to „posílení zabezpečení“ zní celkem dobře. Skoro tak dobře jako třeba že „Rouška vás ochrání“, že „Očkování je bezpečné“ a nebo taky je super to s tím jak „Bude líp“. Prostě posilování bezpečnosti nikdy není dost, tak posilujte, posilujte, řeknou si davy prdící do televizního gauče.
Chyba. Teda klidně prďte, je to zdravé, ale říká vám něco pojem „biometrická data“?
Není to tak dávno, kdy tato data byla odebírána pouze kriminálním živlům, aby u soudních řízení byly předkládány důkazy, které pachatele jednoznačně usvědčily. Kriminálníkům se pořizovaly fotografie ze všech stran, byly odebrány otisky všech prstů, byly zapsány a nafoceny všechna „zvláštní znamení“ jako jizvy, tetování, chybějící části těla jako prsty nebo pouhé články. Kriminálník byl dokonale zdokumentován a byla-li potřeba, byl mu odebrán také vzorek DNA. Společnost prostě pověřila policii, aby udělala vše pro ochranu slušných lidí pro případ, že by některý z kriminálníků ocitl opět na svobodě a chtěl dál páchat násilnou trestnou činnost.
Je pravdou, že například otisky prstů byly v některých případech odebírány třeba i pouhým podezřelým, svědkům nebo oznamovatelům trestných činů, ale to bylo jen pro povrzení neviny nebo vyloučení určitých osob z okruhu podezřelých. Navíc platilo pravidlo, že po uzavření spisu musela být všechna odebraná biometrická data svědků fyzicky zničena. Zkrátka platilo, že biometrická data nestíhaných občanů nemají v policejních análech co pohledávat.
Jenže přišel Andrej. Andrej Babiš se svým přiznáním, že „Všetci kradnů“, takže pokud jste si ještě včera o sobě mysleli, že jste slušný občan(ka), který své děti řádně vede, platí všechny, dokonce i ty nemorální daně, u voleb volí zásadně vítěze, denně třídí odpad, pravidelně kouří i pije alkoholické nápoje a že jste ten, co dodržuje všechna nařízení, příkazy, rozkazy, vyhlášky a zákazy – zapomeňte: pro Babiše, Hamáčka a Brusel jste se od 5. října stali odporným kriminálním živlem, který je zapotřebí podchytit v samotném zárodku a až bude čas, tak pro vás pošlou zásahovou jednotku.
Přeháním?
Ale kdepak! A proč? Protože nás podle chystaného návrhu zákona budou nutit svá biometrická data odevzdat do světové internetové sítě …a to je problém. Budou všem samozřejmě tvrdit, že data budou x-krát jištěna, chráněna a zabezpečena. To se říká vždy. Ale víte o tom, že se každý měsíc ztratí stovky miliónů (ano, čtete dobře – „každý měsíc“ a „stovky miliónů“) osobních dat ze zabezpečených sociálních sítí, z pojišťoven, z bank, z nemocnic, z eshopů, z úřadů atp.? Že jste to neslyšeli? Asi nečtete ty správné svodky ve správných časopisech a nechodíte na správné zdroje. Nicméně tohle se skutečně děje a to i když o tom ani netušíte. Jsou to oficiální data, které jsou postižení povinni hlásit danému úřadu toho kterého státu, ale je pochopitelné, že hacknuté oběti nemají touhy tyto skutečnosti příliš ventilovat ne veřejnost.
Jaký závěr?

Jsou dva. Prvním závěrem je, že odevzdáte-li svá osobní biometrická data internetové síti, přistupujete na skutečnost, že si je může kdokoli, kdo bude mít zájem, odebrat a jakkoli s nimi naložit – tedy váš otisk prstu se třeba objeví na něčem nebo na někom, koho jste v životě neviděli. Například.

Druhým závěrem je fakt, že přistoupíme-li dnes na odběr těchto osobních dat, zbývá už jen zcela nepatrný krůček k rozkazu na povinný odběr DNA a povinnému očipování, se všemi důsledky, které si jen umíte představit. Ano, může to dnes znít jako naprosto šílená konspirace, ale sami si popravdě odpovězte: přestavovali jste si před dvaceti lety, že na každém rohu dnes budou viset sledovací kamery, že všechny vaše hovory se dnes budou nahrávat a všechny vaše písemné výstupy lustrovat a archivovat?
Autor: DAN NIEL
Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/

Odeslat komentář