JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Čo pre nás chystajú Liberáli – noví neomarxistickí revolucionári?

Kto sleduje súčasnú situáciu vo svete a u nás musí mu byť jasné , že to nevyzerá s nami dobre. Neomarxisti , skrývajúci sa pod názvom ,liberáli“ vedome ničia našu krásnu vlasť. Dostávajú príkazy z ambasády USA a od spoločností arci zločinca Soroša. Dnešný systém nazývajú ,,liberálna demokracia“ čo je absolútny výsmech ľuďom priamo do tváre.

„Demokracia je typ politického zriadenia. Demokracia chráni dodržiavanie základných ľudských práv a slobôd, umožňuje dospelým občanom podieľať sa na chode štátu, zahŕňa informovanosť občanov. Tento typ politického zriadenia pramení z dvoch princípov, ktorými sú princíp uznania slobody a rovnosti občanov a princíp podriadenia sa menšiny väčšine“

Chápete ten výsmech ? Čo z toho platí dnes u nás ?

Ale poďme po poriadku . Keďže prvú celosvetovú marxistickú revolúciu , ktorá mala začať po VOSR , prekazil Stalin a nepodarila sa ani po 2SV marxisti zmenili stratégiu . Miesto ozbrojenej revolúcie z dola za požitia robotníckej triedy ,začali ,,Dlhý pochod inštitúciami“ – kultúrny neomarxizmus, tentoraz však z hora ! Bolo najprv potrebné zmeniť spoločnosť – umenie, film, divadlo, školstvo ,semináre, noviny časopisy a všetky médiá . Jedno za druhým musia byť dobyté, premenené a spolitizované v revolučnú agentúru. Potom by mal byť ľud pozvoľna vzdelávaný k tomu, aby revolúciu „pochopil“, a dokonca uvítal. Novými revolucionármi sa stali príslušníci akejkoľvek menšiny.

Vypracovali nasledujúcu stratégiu – budú sa podporovať všetky aj zvrátené názory ,ktoré idú proti väčšine (,hipies, feminizmus,LGBT, zelení, pedofília, možno aj zoofília, cigáni, migranti atď) Následne sociálne siete budú všetky nesúhlasné príspevky napádať , mazať a začne sa hromadne udávať. Preto bolo potrebné ovládnuť aj súdnictvo ,aby ľudia nesúhlasiaci s týmito zhovadilosťami, mohli byť urýchlenie odsúdení a cez médiá verejne odsudzovaní. Na západe to trvá už dlhšiu dobu ,u nás to aj za pomoci ilúzie pandémie COVID-19 začalo naberať rýchli spád po voľbách 2020. Netvrdím ,že sa to nedialo aj za Fica a Pelegríniho . Takže ak sa niekto čuduje prečo toto, alebo tamto, je to dlhodobý plán na úplné zotročenie ľudstva (NWO).

Toto sú dielčie plány NWO – zrušenie národných štátov, zlikvidovanie bielej rasy ,zlikvidovanie strednej vrstvy , digitálna mena , povinné čipovanie, depopulácia, debilizácia spoločnosti, vymyslená ,,nová reč“ , vytvorenie neprehľadnej siete mimovládok platených zo zahraničia. Čiže absolútna kontrola počas celého nášho života.

Ako obrovské skúšobné laboratórium slúži Čína . Nestále špehovanie, cez milióny kamier , ktoré rozpoznávajú tváre a aj hlasy. Vytvorili tam systém sociálneho kreditu. Ľudia ,ktorí sa akýmkoľvek spôsobom previnia voči systému, stačia aj slová , majú zakázané lietať, cestovať vlakom či požiadať o úver v banke . Takto to má vyzerať v budúcnosti aj u nás. Takže znovu sa vytvárajú ľudia druhej kategórie.

Na tzv. západe sú v zavádzaní NWO ďaleko pred nami . Myslím si ,že situáciu v krajinách ako Švédsko, Holandsko, Francúzsko či Nemecko nie je potrebné opisovať . Rozprával som s mnohými ľuďmi ,ktorí to nevedeli pochopiť, že prečo je západ ďalej v rozklade . Odpoveď je jednoduchá . Tam táto neomarxistická revolúcia trvá od 60-siatych rokov minulého storočia. Takže my sme boli chránení pred týmto satanským plánom socialistickým blokom. To bola aj jedna z príčin prečo musel byť odstránený !

Výchova novej generácie trvá 20 až 25 rokov. Takže je tiež jasné prečo musel byť odstránený Mečiar v 1998 za asistencie CIA , Mosadu a Sorosových peňazí . Potom nastúpila ,,modrá banda“ okolo Dzurindu , ekonomického vraha Mikloša , Malchárka, Ruska či Radičovej. To sú predchodcovia dnešnej bandy okolo Matoviča (živý príklad je Sulík). Takže dnešná ,,nová generácia“ , ktorá si to ani neuvedomuje, hlasovala tak ako hlasovala. Hlasovala vlastne za marxistickú svetovú revolúciu 2.0 .

Pri ,,dzurindovcoch „ by som sa pozastavil . Podľa mňa spáchali najväčšiu lúpež za celú našu históriu . Vysvetlím – po ,,89“ sem prišli súkromné západné banky a začali bezhlavo požičiavať peniaze takmer komukoľvek ( dopredu vedeli že budú odškodnené ) .Samozrejme , že všelijakí ,,podnikatelia“ nesplácali. Potom prišli ,,modrobrucháči“ a presvedčili verejnosť ,,obrovským hnusným klamstvom“, že musíme privatizovať ,aby sme mohli zaplatiť bankám ich stratu ! Takže ešte raz , predali sme strategický majetok budovaný generáciami , aby sme zaplatili stratu súkromným bankám !!! Kolosálny podvod. Všetci aktéri by mali doživotne sedieť

Paradoxom liberálnych neomarxistov je to ,že všetci ako jeden odsudzujú režim z pred roku 1989 , ale vlastne svojím konaním vlastne podporujú vznik toho istého systému aj u nás. V USA momentálne prebieha socialistická revolúcia . EÚ je celá socialistická – Baroso otvorený maoista, ožran Juncker bol pri odhaľovaní soch Marxa v nadživotnej veľkosti , v Nemecku znovu usadili obrovskú bustu Lenina (súd to povolil ), v Taliansku uvažujú ,že výročie založenia ich komunistickej strany bude štátny sviatok (vláda na oslavu poskytla 400 tisíc eur). Ale maturantka Nicholsonová žaluje Blahu za odznačik !

Dôležité budú novembrové voľby v USA. Už dnes je jasné ,že prehru neprijmi ani jeden z kandidátov. To hovoria už dopredu . Ponúkajú sa dve riešenie – rozpad USA ,alebo občianska vojna . Neviem si nič iné predstaviť . Dúfam ,že sa to neprenesie aj Európy a k nám .

Takže čo pre nás chystajú v blízkej budúcnosti ?

Digitálna mena – zoberú nám jednu z našich slobôd a to je hotovosť . To znamená ,že sa staneme úplnými otrokmi pánov peňazí . Budú môcť kedykoľvek znížiť úrok, zvýšiť poplatky , jedincov ,ktorí budú ,,frflať“ na systém jednoducho na pár mesiacov odpoja , však počítač urobil chybu . Ak ste si všimli , v poslednej dobe začali znepríjemňovať platby v hotovosti najme v bankách rôznymi stupídnymi podmienkami vkladu a výberu v hotovosti . To aby sme sa sami dobrovoľne vzdali hotovosti ! Takže je potrebné čo najviac platieb uskutočňovať v hotovosti .

Vakcinácia- ,,mengeleho“ žiak Gates sa vôbec netají účelom vakcinácie – zarobiť a depopulácia . Hovoril o tom verejne. Keďže verejnosť je dosť skeptická a stavia sa na odpor, tak to nebude povinne. V rámci neomarxistického ,,nového jazyka“ vytvorili pojem, ,,sociálna izolácia“. To znamená ,že vytvoria dve kategórie ľudí , tí čo si dali vakcínu a tí čo nie . Tú druhú skupinu budú sústavne diskriminovať rôznymi zákazmi – nemáš vakcínu nemôžeš do MHD, kina a pod. Postupne sa pridajú aj nadnárodné korporácie a ako podmienka prijatia do práce bude vakcína. Tú prvú skupinu budú zvýhodňovať rôznymi maličkosťami. V susednom Česku sa priekupník s vakcínami Primula jasne vyjadril ,že tí čo sa dajú zaočkovať nebudú musieť nosiť rúška. Big farma mafia donútila prijať v EÚ nariadenie ,že nie sú zodpovední za prípadné nepriaznivé účinky vakcín, pretože ju vytvárali pre všeobecné blaho v rýchlosti ! Všetka zodpovednosť je tak prenesená na toho ,kto si ju dá pichnúť . O zložení vakcíny je škoda hovoriť .

Jediné riešenie pre nás ,ako si zachovať štát ,vidím v začlenení sa do sféry Ruska. Už vidím, ako som mnohým zodvihol tlak, ale to začlenenie bude úplne iné ako v ZSSR. Inak ako štát a národ prestaneme existovať, na čom úspešne pracujú užitoční idioti v mimovládkach , ako aj súčasná vláda amatérov .

Autor: Boris Mesár

Odeslat komentář