JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

CO TÝDEN DAL A HAMPL NAPSAL: SOROSOVY MIZERNÉ DNY

SVĚT: Zatímco pražská lepšochátra přestává být hrozivou a stává se spíše komickou, v USA dopadá podobně Sorosův pokus o odvolání prezidenta Trumpa. Jednání v kongresu se rozpadají, argumenty proti prezidentovi zanikají jeden za druhým, a naopak vyplouvá na povrch kriminální špína, ve které jedou představitelé Demokratické strany. “Demokratická opozice” je stále zoufalejší – nejnověji zaznělo, že Trump má být odvolán jako trest za to, že v Americe žili v 19. století otrokáři.
V České televizi určitě uslyšíme, že Trump byl jednoznačně usvědčen z velezrady, a totéž si přečteme v Respektu, ale to už patří k místnímu folkloru.

ÚTERÝ 10. PROSINCE

Otázka čtenáře: Je možnē,že Babiš zneužil některé dotace. Není mě jasné, proč EU ty dotace dala. Oni to nekontrolují?
Odpověď. Téměř všechny eurodotace obsahují prvek podvádění, lhaní a falšování výkazů. Je to jejich základní podstatou. Ve všech oborech a ve všech zemích.

STŘEDA 11. PROSINCE

Filmy o Vinnetouovi byly skvělé, ale zůstal nám z nich jeden matoucí vzorec. Na začátku nám tvůrci filmu pokaždé předvedli střetnutí farmářů a divochů, aby se později ukázalo, že farmáři a divoši vlastně můžou být kamarádi. Problém je jenom v tom, že je nějací zločinci rozeštvávají (aby na tom vydělali).
Někteří z nás to mají v sobě tak hluboko, že nejsou schopni uvěřit, že džihádisté jsou naši nepřátelé. Pořád hledají nějakého Santera, který uměle vyvolává sváry.
Jenže skutečný svět se neřídí podle filmů s Lexem Barkerem a Pierrem Bricem. Samozřejmě, že je spousta grázlů, kteří se snaží na džihádu proti Evropě vydělat. A další mají mozky vymyté sebevražednými ideologiemi. Ale nepřátelství na život a na smrt mezi civilizacemi je skutečné, a trvá už víc než tisíc let

ČTVRTEK 12. PROSINCE

Ve Velké Británii porazila strana pomalejší islamizace stranu rychlejší islamizace. Pro život ve Velké Británii to neznamená žádnou změnu. I v případě vystoupení z EU budou poměry v zemi určovat stejné korporace a stejné neziskovky jako dosud. Britské obyvatelstvo bude vytlačováno z dalších a dalších měst, násilí se bude stupňovat, “vyčištění” země od Židů bude dotaženo k dokonalosti, v další fázi zmizí Angličani.
Zajímavé je nicméně to, že všichni experti a komentátoři shodně tvrdili, že brexitové referendum bylo jakýmsi omylem, a že Britové ve skutečnosti odcházet nechtěli. A jaká je skutečnost? Poslední dvoje volby skončily drtivým vítězstvím anti-unijních stran.

PÁTEK 13. PROSINCE

V berounské adventní přednášce připomínám příběh z roku 731, kdy ze Španělska dobytého muslimským vojsky zbývalo už jen maličké knížectví Asturia. Protože asturijský vládce Pelaja pořád dělal problémy, vyslali za ním Arabové katolického arcibiskupa, a ten měl pro něj tuto zprávu:
„Věřím, že rozumíš, že když veškeré gótské vojsko nedokázalo odolat Maurům, jak bys jim mohl odolat ty se svojí hrstkou zakopaný na jedné hoře. Poslechni tedy moji radu. Zanech to toho zbytečného násilí, podrob se spolu s námi Maurům. A budeme se mít společně dobře.“
Není možné v tom neslyšet současné stoupence “humanity” a “mezináboženského dialogu.” A Pelajova odpověď?
„Arcibiskupe, copak jsi nečetl ve svatých písmech, že Boží království je jako zrníčko hořčice? Je maličké, ale když ho zasadíš, vyroste s Boží pomocí jako víc než jakákoliv jiná rostlina. Naše naděje je v Kristu. Naše hora bude záchranou Španělska a gótského lidu.“
Shromáždil svoje muže, a vyrazil proti arabské armádě.

SOBOTA 14. PROSINCE

Řecko připravuje zavedení dvou úzce souvisejících opatření:
a) rušení hotovosti,
b) vláda každému nařídí, kolik má který měsíc utratit. Když neutratí dost, tak mu nějaké peníze budou prostě strženy z účtu.
V první fázi se to má týkat „pouze“ třetiny platu. Všimněte si, že to zavádí konzervativní vláda, která se zaklíná trhem a ze které je celá místní pravice tak nadšená.
Až zase potkáte nějakého pitomce, který si pochvaluje pohodlí bezhotovostních plateb, připomeňte mu to.

NEDĚLE 15. PROSINCE

Jiří Pehe má pravdu. Gréta je posel. Vyřizuje poselství elit nižším třídám:
Smějeme se vám do ksichtu. Můžeme cokoliv. Dokážeme zničit vaše životy, vaše sny, vaši budoucnost. A taky to uděláme. Ne, že bychom to potřebovali, ale nedokážeme ovládat svou hloupost a aroganci.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář