JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Contra Magazin: NATO mění Evropu na cíl jaderného úderu

EU: Po rozpadu Sovětského svazu zmizela potřeba NATO, ale místo toho, aby se sama rozpadla, aliance pokračovala v expanzi na východ, píše Contra Magazin.

Kvůli obklíčení Ruska vzala vojenská organizace mezi své členy nejen země Varšavské smlouvy, ale také bývalé sovětské republiky a změnila Evropu na cíl jaderného úderu, uvádí se v redakčním materiálu.
V roce 1951, když byl Dwight D. Eisenhower prvním v historii, který se ujal funkce vrchního velitele sil NATO v Evropě, nastínil cíle aliance: „Pokud se za deset let všechny americké jednotky, které jsou v Evropě k zajištění národní obrany, nevrátí do Spojených států, bude to selháním celého projektu“.A opravdu selhal, konstatuje Contra Magazin. Koneckonců uplynulo 70 let, Sovětský svaz se dávno zhroutil a američtí vojáci nikdy neopustili Evropu. Varšavská smlouva skončila v roce 1991, kdy se sovětská vojska stáhla z východní Evropy. Americká říše použila tento svět k rozšíření NATO na východ a přesunu svých jednotek na hranice Ruska.

V Alianci se objevily nejen země Varšavské smlouvy, ale také bývalé sovětské republiky. A její expanze není ukončena. Spolu s balkánskými státy bude vojenská organizace přijímat kavkazské republiky jako své členy s cílem obklíčit Rusko od západu a jihozápadu, míní časopis.

Ve skutečnosti je nyní čas na rozpuštění NATO, protože již není nutná, poukazuje publikace. Skutečností pouze je, že z Evropy činí cíl jaderného útoku v případě války s Ruskem, dodává temně redakce Contra Magazinu.

Překlad: prvnizpravy.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář