JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

COVID-1984: Roman “Orwell” Prymula prohlásil, že bez roušek v budoucnu budou moci chodit na veřejnosti jenom ti Češi, kteří se nechají “dobrovolně” očkovat vakcínou na COVID-19 a budou to mít za odměnu jako benefit! Všichni ostatní občané budou muset už natrvalo a celoročně nosit roušky! Ministr zdravotnictví v rozhovoru odhalil, že uvalení restrikcí, omezení a nařízení na obyvatelstvo pod záminkou virové nákazy je pouze prostředkem k tomu, aby donutil Čechy k vakcinaci, která jim vrátí jejich občanská a lidská práva, jako je třeba svoboda pohybu nebo rozhodování o vlastním těle a zdraví! A chystá se plošné testování 10 milionů obyvatel České republiky! – TOP INFO

ČESKO: Premiér Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman nesou plnou zodpovědnost za navržení a posléze jmenování ministrem zdravotnictví člověka, jehož mediální výroky lze považovat za projevy naprostého blázna a šílence, pokud jsou pouze z jeho hlavy jako nápady a myšlenky, aneb naopak za výroky despoty a diktátora, který má politickou podporu svých přímých nadřízených, minimálně premiéra.

Andrej Babiš si zahrává opravdu s ohněm před volbami 2021, protože to, co předvádí jeho nový ministr zdravotnictví, to prostě v civilizovaném světě nemá obdoby. Roman Prymula totiž v dnešním rozhovoru pro Novinky.cz vypustil [1] neuvěřitelnou informaci, kterou jsme ale v článcích na Aeronetu předpovídali už na jaře. Ministr zdravotnictví dnes v rozhovoru uvedl, že jakmile bude k dispozici vakcína na COVID-19, tak pouze ti čeští občané, kteří se nechají dobrovolné očkovat, budou moci na veřejnosti chodit bez roušek a budou jim navráceny i další svobody formou benefitů.

Roman Prymula, ministr zdravotnictví ČR

Všichni ostatní obyvatelé ČR budou muset nosit roušky natrvalo, permanentně, a rovněž natrvalo budou mít omezená občanská práva pohybu a shromažďování, která jim budou bez vakcinace natrvalo odepřena! Přesně toto vyplývá z Prymulových výroků pro Novinky.cz. Lidé tak v rozporu s Listinou základních práv a svobod nebudou moci rozhodovat o svém životě, o svém vlastním těle, co mají na sobě a co mohou nosit na tváři, nebudou moci rozhodovat o svém zdraví, protože stát skrze ministra zdravotnictví jim bude vnucovat vakcínu naproti navrácení občanských a lidských práv. Přesně takto se chovala ve 30. letech mafie v Chicagu, kdy chodila dům od domu a nabízela lidem “ochranu” a stav bezpečí a normálnosti, pokud budou platit mafiánské rodině výpalné, resp. poplatek “za ochranu”. A přesně tyto mafiánské manýry nyní představuje český ministr zdravotnictví českým občanům.

Roman Prymula bez skrupulí zaútočil přímo na Deklaraci lidských práv OSN, navrácení občanských a lidských svobod zpátky k normálu označuje za “benefit” pro ty Čechy, kteří se nechají očkovat proti Covidu

Když jsme dnes dostali do redakce stížnosti desítek čtenářů na Prymulův rozhovor pro Novinky.cz, tak jsem si původně myslel, že jde o nadsázku a zveličování, že takovou pitomost by přece ministr zdravotnictví nikdy ze svých úst nemohl vypustit, protože by se tím dopustil trestného činu potlačování občanských práv a svobod, včetně Charty, která říká, že lidská práva jsou nezastupitelná a nezadatelná, nelze je podmiňovat splněním nějakých podmínek, jako je např. podmínka vakcinace, bez které jinak jsou občanovi lidská práva odepřena nebo umenšena. Roman Prymula svým výrokem pro Novinky porušil čl. 1 Deklarace lidských práv OSN [2], který říká, že všichni lidé rodí se svobodní a sobě rovní co do důstojnosti a práv.  Prymulův výrok rovněž porušuje čl. 13 Deklarace, který říká, že každý má právo volně se pohybovat a svobodně si volit bydliště uvnitř státu.

Andrej Babiš a Roman Prymula v poslanecké sněmovně

Každý má právo opustit kteroukoli zemi, i svou vlastní, a vrátit se do své země. Z tohoto důvodu všechny covidové pasy, zavřené hranice a vynucování PCR testů zabraňující lidem vycestovat a přicestovat, jsou v rozporu s lidskými právy a čl. 13 Deklarace. Premiér Andrej Babiš by měl Romana Prymulu znovu upozornit, že jako ministr se dopouští trestného činu potlačování lidských práv, jestliže v rozhovoru pro média uvádí, že pouze očkovaní lidé budou mít navrácena běžná občanská práva formou benefitu, která jsou jim v době Nouzového stavu, či jiného nařízení vlády nebo ministra zdravotnictví, odpírána. Výroky ministra zdravotnictví pro Novinky.cz ze dne 8. 10. 2020 lze označit za výroky v rovině vyzývajících k omezování občanských práv a svobod v rozporu s Chartou, Listinou a Deklarací lidských práv OSN. Přestože jde o skandální a doslova orwellovské výroky Romana Prymuly, vůbec nás to v redakci nepřekvapuje.

V dubnu o tom básnil Bill Gates, v říjnu to už Roman Prymula oznamuje jako hotovou věc: Neočkovaní budou lidmi druhé kategorie s omezenými lidskými právy

Přesně na toto jsme upozorňovali už na jaře v článcích, např. v článku zde, že přesně toto se chystá, že lidé bez vakcín a bez očkování budou mít násilně omezena svá lidská a občanská práva už natrvalo a napořád. Podívejte se, uběhlo půl roku a už to neříká jenom Bill Gates, už to nepíše jenom Aeronet v předstihu půl roku, ale už to říká Roman Prymula, že kdo nebude mít vakcínu, bude muset mít natrvalo roušku a bude mít natrvalo další omezení, protože virus bude ve společnosti přetrvávat dlouho, možná napořád a virus nikam zřejmě neodejde, maximálně se oslabí na část roku, a potom zase nabere na síle. Sami se podívejte na citát Prymulova výroku z jeho rozhovoru:

Věříte tomu, že se dosáhne kýžených čísel, zvláště když v Česku je poměrně silný nezájem, částečně i odpor k očkování?

Teď má řada lidí problém, ale až uvidí, že vakcína je bezpečná a že naočkovaní lidé nebudou muset nosit roušky a budou mít řadu jiných bonusů, tak si myslím, že zájem bude poměrně velký. To, že nyní je diskuse téměř 50 na 50, je pravdou, ale názory se budou nepochybně měnit.

Roman Prymula v tomto krátkém výroku řekl více, než v celém zbytku rozhovoru. Je to celé pouze o tom, jak donutit české občany k očkování stejnou metodou, jako to dělala ta zmíněná mafie v Chicagu ve 30. letech minulého století. Nejprve vytvoříte problém, vyrobíte paniku a škody, a potom laskavě jako hodný strýček přijdete za nešťastným člověkem a nabídnete mu, že všechno vrátíte do původního stavu a normálu, ale pouze za splnění drobné podmínky. Jediný rozdíl je v tom, že Al Capone v Chicagu po vás chtěl zaplatit výpalné, zatímco Roman Prymula po vás chce, abyste se nechali naočkovat vakcínou, podle informací vakcínou od britské společnosti AstraZeneca, která si ale pro jistotu nechala od Evropské komise podepsat papír o nežalovatelnosti, tzv. indemnitě, aby farmaceutická firma byla chráněna před žalobami lidí kvůli vedlejším účinkům.

Ministr zdravotnictví je jako obchodník s cinknutým zbožím: Snaží se lidem prodat něco, co je natolik nekvalitní, že výrobce si na to nechal udělat papír na ochranu proti žalobám, vakcína má účinnost jen 50% a vláda toho radši nakoupí omezené množství. Ty vole, to nechceš!

A krátce poté o několik týdnů později AstraZeneca zastavila klinické testy své vakcíny na COVID-19, protože se ukázaly závažné vedlejší účinky [3]. A jen před několika dny česká vláda oznámila [4], že nakoupí od AstraZeneca jen 3 miliony dávek její vakcíny, a zbývající 4 miliony dávek, na které má česká vláda garantovanou opci právě u Evropské unie, nakoupí raději u jiných farmaceutických společností. Takže, Roman Prymula v rozhovoru pro Novinky.cz věší občanům bulíky na nos o bezpečné vakcíně, ale přitom před pouhými několika dny česká vláda na jeho návrh zkrátila objednávku od AstraZeneca ze 7 milionů dávek vakcíny pro české občany na pouhé 3 miliony dávek.

Farmaceutická společnost AstraZeneca oznámila, že z klinických testů vyplývá, že vakcína má 50% účinnost

A to proto, že začínají prosakovat informace o její nespolehlivosti, nepříliš vysoké účinnosti, podle přiznání AstraZeneca má jejich slavná vakcína jen 50% účinnost [5], tedy je schopna vytvořit protilátky jen u poloviny očkovaných osob, tedy u každého druhého, a nedej Bože i o její ne příliš zaručené bezpečnosti, což vyústilo dokonce v přerušení klinických testů vakcíny ve 3. fázi [6]. Takže, přesně máte před očima způsob práce farmaceutické mafie.

Nejprve vyrobí problém, vyděsí veřejnost a následně odepřou veřejnosti některá občanská a lidská práva, jako je třeba právo na shromažďování, právo na svobodu pohybu, právo na nedotknutelnost člověka a jeho lidského těla, kdy jsou lidé nuceni nosit roušky na svém těle a obličeji v rozporu se svým přesvědčením, názorem, nebo i zdravotním stavem, tedy v rozporu s Chartou a Deklarací.

George Orwell nedomyslel jednu drobnost, že totální kontrolu nad obyvatelstvem jednoho dne budou prosazovat plukovníci navlečení do lékařských plášťů. A Prymula právě oznámil, že chce otestovat více jak 10 milionů obyvatel ČR!

A stejně jako mafie nabízela řešení naproti výpalnému, i vám je nabízeno řešení a navrácení těchto zmíněných občanských a lidských práv. Stačí, když se necháte “dobrovolně” očkovat vakcínou, která je tak “bezpečná”, že její výrobce si pro jistotu vyjednal u EU podepsaný papír na ochranu před žalobami, a česká vláda pro jistotu i zkrátila objednávku této vakcíny ze 7 milionů na pouhé 3 miliony, protože podle přiznání AstraZeneca má vakcína jen 50% účinnost. Panečku, to je Palermo! To je mafie! V roce 2020 ministr zdravotnictví v ČR je tak v roli, že by v pohodě strčil do kapsy Al Caponeho i Horsta Fuchse z Teleshoppingu v jednom.

Horst Fuchs, telemarketingová hvězda 90. let

Al Capone si zjednával moc nad jedním městem v Americe pomocí násilí, žhářství a samopalů, Horst Fuchs uměl prodat kdejakou blbost s neuvěřitelným vypravěčstvím, ale český ministr zdravotnictví strčí do kapsy oba dva, protože Prymula si zjednává moc nad celým státem pomocí epidemiologických vyhlášek a opatření, potom děsí lidi virem, vzápětí jim nabízí a prodává v televizi vakcínu jako řešení, a kdo nakoupí v jeho teleshoppingu, rozuměj nechá se zblbnout a naočkovat, ten dostane zpátky své svobody. A to se vyplatí! Teleshopping hadr, jenže ne s nádobím, ale teleshopping s vašimi lidskými právy!

Kdo chce zpátky do normálu a mít svá práva a svobody zpět, musí se nechat naočkovat. George Orwell ve svém románu 1984 nedomyslel, že Total Control nad populací bude používat stejné praktiky jako právě mafie. Nejprve vám něco vezmou, na co jste měli odjakživa právo a nárok zdarma, a slíbí vám, že vám to vrátí, ale pouze za něco. Něco musíte zaplatit, něčemu se musíte podřídit, něco si musíte nechat píchnout. To je doslova COVID-1984! A než jsem stačil dopsat tento článek, tak Roman Prymula na tiskové konferenci oznámil [7], že chystá plošné testování všech obyvatel České republiky! Testování prý bude v první fázi dobrovolné, ale doufá, že se nechá dobrovolně otestovat alespoň 6 milionů občanů ČR. A když ne, tak…? Ano, už je to tak, diktatura v plné parádě a maskovaná pod zdravotním pláštěm, pod kterým se ale skrývá zelený plukovník!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/roman-prymula-prohlasil-ze-bez-rousek-v-budoucnu-budou-moci-chodit-na-verejnosti-jenom-ti-cesi-kteri-se-nechaji-ockovat-vakcinou-na-covid-19-a-budou-to-mit-jako-benefit/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

Odeslat komentář