JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Covid hysterie je udržována na maximální úrovni, zásadní roli v tom hrají prostitující prolhaná média. Je nejvyšší čas probudit se a vzepřít se zvůli elit!

ČESKO: Plošná nařízení jsou dle plánu tady, přestože ještě o víkendu byly roušky dle premiéra Babiše dobrovolné. Jejich používání je povinné na tolika místech i přesto, že řada odborníků říká NE! na jejich používání. Jsou to špičkoví lékaři, neexhibující virologové, dokonce i hygienici. Tedy ti, kteří nejsou momentálně ve funkci umožňující se pěkně zviditelnit. Zároveň tu máme zjištění, že nejlépe jsou na tom v oblasti nakažených Švédové, kteří jako jediní na jaře nečinili žádná zvláštní opatření. Tvrzení médií, že tomu je tak proto, že jsou Seveřané zodpovědní, je jaksi nesmysl. Prostě se promořili, získali imunitu a jsou v pohodě.

Ostatní evropské státy se drží linie, která vede k proočkování. Tedy nejen ty. Australská vláda je na pokraji teroru vůči vlastnímu obyvatelstvu. Omezení v této ostrovní zemi jsou natolik omezující, že je s podivem, jak snadno sebou nechají Australané dosud zvyklí na velkou míru svobody manipulovat. Evropa se však ke covidu, jehož existence se rozhodně nevztahuje pouze k wuchanskému rozšíření, protože existují důkazy, že výskyt byl zaznamenán mnohem dříve, postavila dle instrukcí Billa Gatese a jím financované WHO. Úkol zněl připravit obyvatelstvo na očkování. Ta příprava se týká přesvědčení co největšího počtu Evropanů o tom, že je vakcinace nezbytná k dalšímu přežití. Nástroje k tomu jsou v rukách médií a politiků. A ti odvádí svou práci skutečně excelentně. Navíc díky uměle vytvořené covidománii potlačují možné nepokoje týkající mnoha dalších problémů. Například politických vztahujících se k migraci či instalaci 5G sítí, ekonomických v podobě devastace ekonomik Zeleným údělem či LGBTací společnosti.

Shrňme si situaci kolem koronaviru. Čím více proběhne testů na covid, tím vcelku logicky vyšší počet pozitivních, nikoliv však nemocných lidí. Covid se u většiny infikovaných projevuje nulově nebo pouze stopově. Navíc o pravdivosti testů se dá s úspěchem pochybovat, protože se ukazuje, že jsou velmi nepřesné. Přesto se do statistik zapisují data, která jsou často naprosto vylhaná. V souvislosti s potřebou udržet lidi v napětí vznikají dokonce filmové záběry z nemocnic natáčené s herci. Dále jsou od počátku zneužívány fotografie z různých období, které mají prokázat, že nemocnice jsou plné pacientů s koronavirem. Tato praxe se využívá už déle při vytváření dojmu z utrpení migrantů, nyní byla naroubována na uměle vytvořenou pandemii. Navyšování počtu testů je byznys, který přináší výrobcům testovacích sad obrovské zisky. Výsledkem toho jsou rekordní přírůstky pozitivních testů, a to umožňuje politikům tlačit na povinnost nosit roušky, omezovat cestování a protlačit přípravy na vakcinaci.

Hysterii je třeba udržovat na co nejvyšší úrovni. Národ je tak záměrně rozdělen, přičemž zastánci nošení roušek budou jistě mezi prvními, kdo bude stát v řadě na vakcinaci. S tou už se celosvětově počítá, dokonce se odhaduje množství lodí a letadel potřebných k přepravě vakcín. Sice ještě nejsou s výjimkou v Rusku vyráběných a pouze tam používaných schválené, ale už se dopředu ví, kdo vyhraje závod v jejich světové produkci a využití. Zdá se, že někdo doslal bianco šek. Samozřejmostí je hra na ochranu jednotlivých států a omezování cestování. Pražáci budou mít problém při cestě do Německa, vytváří se dojem, že v některých státech je situace mnohem horší než v jiných. Což s výjimkou Švédska nemá logiku. Tedy pokud bychom brali v potaz univerzálnost v nakažlivosti viru a skutečnost, že roušky a respirátory jsou v podstatě v běžném životním prostředí naprosto neúčinné. Což při uvědomění si toho, že ministr zdravotnictví je doktor, ale práv, a hlavní našeptávač je obchodník se zdravotnickým materiálem Prymula, nikoho ve vládě nezajímá. Zadání je přeci jasné.

Největší roli hrají média. Již půl roku nás masírují čísly, záběry a diskusemi týkajícími se covidu. Společně s politiky vytvářejí mezi lidmi pocit strachu, chaosu a probouzí nenávist. Proti sobě stojí ti, kteří se skutečně obávají o své zdraví, a ti, kteří se snaží zachovat klid a sbírají informace. Při začátku první vlny měli obavy všichni stejné. Ale vlivem vzniku pochybností a šířením zpráv z míst, kde o virech odborníci něco ví, došlo u druhé části k výraznému odklonu od původních obav a k snaze zachování vlastního zdraví přirozenou cestou. Takže z toho plynoucí konflikty jsou momentálně na denním pořádku. Klidu nepřidávají ani lopingy předsedy vlády Babiše, který mění názory jako chameleón. Jako by se zdálo, že má důvod se něčeho bát. Vždy, když vypadá statečně, se vzápětí podřídí tomu, co se po něm asi chce. Přiznejme si, že covidománie je tedy nejen nesmírně drahá záležitost, ale také devastující mezilidské vztahy. To je obojí mnohem horší než reálné zdravotní následky existence viru. Pokud se nevzepřeme zvůli elit, bude pokračovat směřování k totalitě, přičemž na vršku mocenské pyramidy budou ti samí lidé, kteří covid přizpůsobili vlastním potřebám a zájmům. Opravdu už je čas na probuzení se. Bude li příliš pozdní, bude i bolestné.

 

Autor: Jindřich Kulhavý

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář