JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Další skandál České Havloidní Justiční mafie: klidně si podřízněte svého prezidenta! Není za to ani podmínka, dokonce ani peněžitý trest! Jak dlouho bude toto ještě národ trpět?

ČESKO: Tak to už není šílené, to je přímo zločinné. Jeden magor vyhlásí válku Rusku a chce pověsit ministra zahraničí, druhý magor chce podříznout prezidenta Zemana a soudce tvrdí, že je to správné (dle rozsudku)

„Poslanci, kteří zvedli své ničemné pazoury pro schválení zákona o zdanění církevních restitucí, jsou smradlavá, proradná prasata. Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet. Dokonce jsem přesvědčen o tom, že takové zrůdy je nutné pozabíjet, aby svou morální zrůdností nenakazili zbytek národa,“ doporučuje jesenický politik.

„Debilní senilní bolševik Zeman se rozhodl zákon podepsat a je třeba ho zabít též. Ideálně takovou zrůdu podřezat, jako přestárlou svini a nechat vykrvit a poté spálit,

Lang za nenávistnou výhružku podřezání prezidenta je beztrestný?

generální ředitel Martin Lang

 

NEDOTKNUTELNÝ (ODS)?

Soudce obvodního soudu JUDr Miloslav Sládek při odůvodnění rozhodnutí uvedl, že by věc neměla být řešena v trestněprávním řízení. Nyni je toto rozhodnutí potvrzeno.

A stačí napsat v opačném spektru

„Pěkně provedená práce,“ na facebooku, když reagoval na zabité. Dostal tříletou podmínku.

Frajer, chválila žena na Facebooku střelce z Christchurch. Dostala dvouletou podmínku

Borec, napsal o teroristovi, který vystřílel mešity. Dostal tříletou podmínku.

 Za podříznutí prezidenta Zemana není ani podmínka, dokonce ani peněžitý trest.

Kdy skončí ta soudní zvěrstva? Kdo je zodpovědný za šílenou justici, za nemravné rozsudky v porovnání? Neměli nakonec komunisti pravdu, že soudci nesmí soudit sebe sama a měl by být lidový, veřejný soud, protože vrána vráně oči nevyklove?

Nesouhlasím a nikdy nebudu souhlasit, aby soudy měly různé pohledy. Že jinak bude souzen věřící a jinak bezvěrec. Rozsudky na politickou zakázku. Vrátila se padesátá léta?

 

A jenom pro úplnost info, jak se na práci soudce Miloslava Sládka dívají lidé i v jiných kauzách

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář