JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Další utahování šroubů: Čistka proti lidem

ČESKO: Další utahování šroubů: Čistka proti lidem s legální zbraní pokračuje, městským strážníkům bude hrozit vyhazov, pokud sympatizují s tzv. extrémistickými hnutími a chodí třeba na demonstrace proti migraci! Bezpečnostní výbor poslanecké sněmovny schválil návrh novely zákona o obecní a městské policii! Pod návrhem novely je opět podepsán Jan Hamáček z ČSSD a znovu třeba Zdeněk Ondráček z KSČM, Radek Koten z SPD a další! Vágní a gumová formulace v novele označuje strážníka za nespolehlivého, pokud skutečnosti “nasvědčují” o jeho sympatiích třeba k vlasteneckým stranám!

Věřte nebo ne, ale novela o obecní a městské polici [4] je úzce spjata s novým projednávaným zákonem o zbraních, který zakazuje formování domobran na území České republiky a návrh míří do sněmovny. A spolu s ním do sněmovny teď poputuje i dnes na výboru projednání návrh novely o obecní a městské policii. A proč o tom přinášíme článek? Protože tu máme další systémový útok proti vlastencům. Věřte nebo ne, ale Jan Hamáček slaví další úspěch. Bezpečnostní výbor totiž bez námitek odsouhlasil novelu zákona, pod kterou je podepsaný jako spoluautor a spolupředkladatel spolu s Radkem Kotenem z SPD.

Pod novelu gumového zákona, který jde po krku vlastencům u městské policie, se znovu podepsali i poslanci za SPD a KSČM

Dalšími spolupředkladateli jsou Jiří Mašek (Hnutí ANO), Ivana Nevludová (nez.), Jan Bartošek (KDU-ČSL), Robert Králíček (Hnutí ANO), Radovan Vích (SPD), Marek Novák, (Hnutí ANO), Květa Matušovská (KSČM), Zdeněk Ondráček (KSČM), Petr Sadovský (Hnutí ANO), Milan Brázdil (Hnutí ANO), Lukáš Kolářík (Piráti) a Tomáš Vymazal (Piráti). Jedná se tak o další zákon, resp. novelu zákona, pod kterou jsou spolu s Janem Hamáčkem, členem Aspen Institute Prague, ministrem vnitra a předsedou ČSSD, podepsání politici z SPD a KSČM, od kterých by voliči přece očekávali rozum, podporu národním a vlasteneckým tezím, které jsou v souladu s národním ukotvením a ochranou a obranou vlasti.

Jan Hamáček, ministr vnitra a předseda ČSSD.

Jenže ne, toto už je druhý zákon, která se motá okolo zbraní a bezpečnosti, kde naprosto jasně vidíme neuvěřitelný proces, kdy SPD a potažmo i KSČM, která balancuje na hraně vyřazení ze sněmovny kvůli padajícím preferencím, společně podepisují a předkládají protivlastenecké novely a zákony, které mají v tichosti a bez povyku úplně odstranit od zbraní a ze silových složek lidi, kteří chtějí bránit vlast proti migrantům, proti islamizaci, proti pašování migrantů přes české území do Německa atd.

Pokud se městský policista v osobním volnu zúčastní demonstrace proti třeba neziskovkám a jejich vlivu na školství, čeká ho vyhazov z práce

Takže si řekněme, co je vlastně v té novele o obecní a městské policii tak děsivého. Je to § 4b o spolehlivosti obecního policisty, resp. městského strážníka. V tomto paragrafu je totiž úplně nový odstavec č. 3 s následujícím zněním: “(3) Spolehlivým pro účely tohoto zákona není dále ten, u něhož zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že založil, podporuje, propaguje nebo veřejně sympatizuje s hnutím, které směřuje k potlačování práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, náboženskou anebo rasovou zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob.”

Takovéto demonstrace se stanou zapovězené pro městské a obecní strážníky, pokud sympatizují s vlasteneckými postoji.

Toto neuvěřitelně vágní, neurčité a gumové ustanovení tak umožní ukončovat pracovní poměr s každým strážníkem nebo obecním policistou, který se někomu znelíbí. V roce 2020 je v ČR tak možné, že na základě domněnek, které “nasvědčují” tomu, že policista je extrémista, bude možné s ním rozvázat pracovní poměr a v návaznosti na to mu bude moci být odebrán i zbrojní průkaz, pakliže důvodem pro jeho pořízení byl právě pracovní poměr u obecní nebo městské policie. Osoba bude označena za nespolehlivou, která podporuje extrémismus a policie zruší zbrojní oprávnění a vyzve osobu k odevzdání zbraně.

Gumový a ohebný odstavec č. 3 v paragrafu 4b jako bič na vlastence v řadách městské a obecní policie

Naprosto jsem nevěřil svým očím, když jsem pod návrhem novely tohoto zákona viděl podpisy dvou členů SPD a rovněž KSČM. Takto napsaný odstavec č. 3 v paragrafu 4b je tak široce vyložitelný, že je aplikovatelný i na voliče SPD, kteří pracují jako městští strážníci a někdy přijdou v civilu a v osobním volnu na demonstraci SPD, případně na demonstraci proti migraci, proti islámu, proti propagaci LGBT ve školách atd. Jenže toto všechno lze velmi snadno označit a extrémistické demonstrace, které potlačují práva a svobody, i když hodně podivné svobody, stejně tak lze takové demonstrace označit za ty, jenž šíří zášť vůči jiné skupině osob, třeba proti skupinám uprchlíků, migrantů, islamistů, deviantů, pedofilů, LGBT aktivistů, neziskovčíků atd.

Domobrana bude povolena jen na střelnicích a cvičištích.

To všechno lze totiž velmi snadno označit za šíření zášti vůči skupině osob. Copak Radek Koten, kterého jsem si vždycky vážil jako rozumného vlastence, nedomyslel katastrofální dopad tohoto paragrafu, resp. tohoto odstavce č. 3 na lidi, kteří pracují u městských a obecních policií, a podporují národní a vlastenecké teze, jaký to bude mít dopad na jejich zaměstnání, pokud tento novelizovaný zákon v tomto znění projde? To chcete tu stranu SPD úplně liberalizovat do modelu evropského neoliberalismu, jako to proběhlo v ČSSD po odchodu Jiřího Paroubka z vedení strany po nástupu Bohuslava Sobotky, Jana Hamáčka a kádrů z Bakalova neoconského Aspen Institutu? To jste totálně zešíleli?

Komunisté spolu s SPD a ČSSD závodí v soutěži o větší ztrátu vlastních voličů?

To samé nechápu u Zdeňka Ondráčka, kterého považují za rozumného a logicky uvažujícího člověka, ale co tohle proboha má znamenat ty nácviky, které provádí s podporou zákona o zbraních, který fakticky a doopravdy zakazuje v ČR ozbrojené domobrany mimo střelnice a cvičiště, a teď dokonce i s podporou novely zákona o obecní a městské policii? Copak je to váš první zákon? To nevidíte, jak je odstavec č. 3 gumový, ohebný, široce a libovolně aplikovatelný na kohokoliv, kdo kritizuje migraci, propagaci LGBT ve školách a v televizi, islamizaci, nasunování Arabů do České republiky, to všechno lze a půjde podle odstavce č. 3 označovat jako zášť vůči jiné skupině osob?

Demonstrace SPD budou nebo nebudou po schválení novely zákona o obecní polici označované za extrémistické, aby se jich mohli účastnit i voliči z řad městských strážníků bez obav ze ztráty práce?

A je úplně jedno, jestli to budou demonstrace proti skupinám migrantů, uprchlíků, Arabů, islamistů, neziskovkářů, LGBT aktivistů, pedofilů, to je prostě úplně jedno. Ve všech případech půjde odstavec 3 o zášti proti skupině osob použít na vyhazov vlastenců z řad obecní a městské policie, že jejich činnost a aktivita v době mimo službu je v rozporu se zákonem, když se účastní akcí a demonstrací, kde se tyto zmíněné skupiny osob kritizují a demonstruje se proti nim.

Nevím, co se stalo s SPD a KSČM v posledních měsících, připadá mi to, že je to soutěž v šílenství o to, kdo dříve zradí a ztratí více vlastních voličů. Podílí se na tom nejen SPD a KSČM, ale už delší dobu právě i ČSSD, která tuto činnost pomalu přenáší na další parlamentní strany jako jsou právě komunisté a SPD. Je to proces kolektivního šílenství k rozbití těchto stran, aby lidé úplně a totálně přišli o naději.

Pokud lidé ztratí víru ve změnu, národ se zhroutí zevnitř a 3 kruhy národa zaniknou

Pokud si čtenáři Aeronetu koupili moji novou knihu, tak víte, že v úvodu píšu, že nechci nikomu bourat víru, ale tady přesně máte příklad, co se děje se stranami jako je ČSSD, SPD a KSČM, je to proces bourání pilířů jistot a důvěry voličů, což povede ke ztrátě víry v budoucnosti, víry ve změnu a lidé absolutně rezignují na volby a volební proces, přestanou chodit k volbám. Dojde k rozbití svazku mezi 1. a 3. kruhem, tedy rodina ztratí spojení se svazkem národa, s procesy národního řízení, přestane se zajímat o osud 3. kruhu, rodina rezignuje na volby v rámci národního kruhu.

Postupně ta rezignace přejde i na druhý kruh, na kruh životního prostoru, potažmo na komunál. Máme tedy už pár dní před očima zákon, který fakticky zakazuje domobrany v tom smyslu a pojetí, jak je známe, povolené budou pouze sportovní spolky a branné spolky, které střílí a cvičí na střelnici a cvičišti, nikdo jiný se ke zbraním nedostane, a pokud by s nimi chtěl chránit a bránit vlast a domov, tak to už vůbec ne.

A co demonstrace zpochybňující oficiální narativ o pozadí 17. listopadu? Na fotce uprostřed Jirka Černohorský.

A novela zákona o obecní a městské policii si navíc došlápne na vlastence v řadách městských strážníků a obecních policistů, kteří ve volném čase chodí na demonstrace, anebo provozují web, nebo rádio, kde se prostě vyjadřují proti migraci, proti uprchlíkům, proti Arabům, proti aktivistům LGBT a z neziskovek atd. Pokud se totiž zjistí, že takový strážník chodí na nějaké takové demonstrace, nebo vystupuje někde na internetu, v rádiu, nebo má nějaký blog s kritikou migrace, tak prostě na základě odstavce 3 v paragrafu 4b novely zákona mu bude hrozit vyhazov od městské nebo obecní policie. A jak k tomu došlo? No přece napsáním a schválením jednoho odstavce v jednom paragrafu v rámci jedné novely, pod kterou se, kromě jiných, podepsali i poslanci takových stran, od kterých by to jejich naivní voliči opravdu, ale opravdu nečekali. Národe, zhasínej! Národe, umírej! Potichu, neslyšně, za burácení davů, jenž volí své katy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář