JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

David Icke – Jak probíhá globální kontrolování mysli lidí (VIDEO + Přepis)

Přepis:

David Icke: Jedna z forem kontroly mysli je založená na traumatu. V podstatě traumatizuješ lidi… chtějí vzít děti, ideálně před věkem šesti let, a způsobí jim otřesné trauma. Zjistí, co dítě… dámy a pánové, to co teď řeknu, je mentalita kultu za karanténou a za tím, co se děje nyní. Zjistí, co dítě děsí. Pak to dítě tomu vystaví.

Přinutí dítě, aby sledovalo obětování zvířete. V extrémních případech ho mohou přinutit, aby sledovalo obětování člověka. Dojde k tomu, že… v mysli je mechanismus, který vypíná… v podstatě dává za bariéru zapomnění… otřesné vzpomínky. Aby je vědomá mysl neustále neprožívala. Těmto izolovaným fragmentům mysli říkají vzpomínky nebo oltáře. Poté tyto oltáře v mysli naprogramují s odlišnými úkoly. Jako v případě manchuriánského kandidáta.

Existuje tzv. přední oltář, což je osobnost, se kterou lidé u daného člověka komunikují. Ale v pozadí v podvědomí jsou ostatní oltáře naprogramované s určitým chováním, může to být program zavraždění, či jiné věci. Cokoliv. Mají pak slovo, frázi nebo nějaký kód, který hypnoticky do mysli ukládají. A když člověk tohle slovo či kód slyší, nebo i vidí… může to být symbol… oltář, se kterým to slovo souvisí, se stane předním oltářem.

A přední oltář se uchýlí do podvědomí. Teď tento nový přední oltář, který vnímá realitu úplně odlišně od původního předního oltáře, který se jeví jako normální osobnost člověka, uskuteční svůj naprogramovaný úkol. Jeden z velmi rozšířených způsobů, jak se tohle používá, je k tomu, aby velmi slavní lidé měli sex a někdy otřesný sex s dívkami a ženami pod vlivem této kontroly mysli. Protože poté, jak k tomu dojde, přivedou přední oltář zpět a oltář, který zažil sexuální zneužití, dostanou zpět do podvědomí. Přední oltář je zpět… tento oltář nezažil sexuální napadení nebo cokoliv, co se stalo, tudíž to nedělá žádný problém.

Chci tím říct… slovo, které se používá k aktivaci oltářů a spínače je „spouštěč” (trigger). „Někdo byl spuštěn (vytrigrován).” Když se podíváš na psychologii „probuzeného hnutí”, co neustále říkají? „Byl jsem spuštěn (vytrigrován).” Do vzdělávacích dokumentů dávají tzv. „Varování před spouštěčem (triggerem).” Že tam může být něco, co se ti nemusí líbit. V kolektivní válce proti lidské psychice dokonce vidím jazyk kontrolování mysli, který používají už desítky let.

Jeden z projevů této kontroly mysli, který je dnes velmi relevantní, kterému se říká kontrola mysli pomocí traumatu, je to, že když je někdo traumatizován ve stavu úzkosti nebo strachu, stane se ohromně ovlivnitelný. Proto používají trauma jako součást programování mysli. To, co způsobují celému lidstvu, je, že tvoří důvody ke strachu, důvody k traumatu, důvody k úzkosti, a když lidi zmanipulují do těch stavů, vystaví je sugescím kontroly mysli, které mění vnímání.

Brian Rose: A všichni jsme tomu nyní vystaveni?

David Icke: Ano. Například… Pokud někoho.. a spousta lidí, co tohle sledují, to sami ve svém životě v poslední době viděli… pokud někoho tak moc traumatizuješ ohledně smrtelného viru, stane se naprosto otevřený hypnotickým sugescím. Tento kult ve skutečnosti nemíří na vědomou mysl, ale na podvědomou mysl, která se pak stává vědomým vnímáním.

Naprogramují lidi sugescemi a změní jejich psychiku. Tohle funguje do takové extrémní míry, že doktoři na rakovinu a ostatní odborníci na srdeční onemocnění a další… pamatuji si, co řekl britský odborník na rakovinu, když mluvil o tom, jak životy spousty lidí se výrazně zkrátí v důsledku nedostatku léčby a diagnóz během karantény. Řekl: Lidé se více bojí covidu-19 než rakoviny. Tohle se děje, když lidi dostaneš do traumatizovaného stavu, a pak je vystavíš sugescím.

Naprosto… v podstatě je hypnotizuješ. V posledních pár měsících došlo k tomu, že spousta lidí byla ovlivněna hypnotickým kouzlem. Někteří lidé jsou pod vlivem hypnotického kouzla celý svůj život. Chodíš do vzdělávacího systému a pak do světa, kde ti média říkají vše, čemu bys měl věřit, a co je reálné. Je to hypnotické kouzlo, které se používá na lidskou rasu.

Když lidé mluví o tom, že se lidé probouzí, co to znamená? Znamená to, že se probouzí z transu, z vlivu kouzla. Díky tomu, co dělám, potkávám spoustu lidí, kteří říkají: „Četl jsem vaši knihu a najednou jsem to uviděl a pochopil!” Co říkají? „Probudil jsem se!.” Přesně to se děje. Když můžeš šířit informace, které vše dávají do jiné perspektivy, přerušuješ vliv kouzla, protože to je jediné, co kdy lidé slyšeli. Mainstreamové zdroje jsou zdroje kouzla.

Když lidé slyší ostatní zdroje informací a narazí na jiné perspektivy na svět, přeruší to kouzlo. Lidé pak říkají: „Probudil jsem se.” Ano, probudil ses z transu, ve kterém jsi byl v podstatě od narození.

Překlad: David Formánek

Odeslat komentář