JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Decentralizuj, tentoraz globálne financie

Ľudstvo stojí pred evolučným skokom a môžeme polemizovať nad tým, či nás k tomuto skoku nútia vnútorné faktory alebo vonkajšie faktory, či aká je kombinácia faktorov, ktoré nás k tomu vedú, ale jedno je isté: ak chceme nadchádzajúce obdobie nielen prežiť, ale aj vojsť do zlatej éry ľudstva, tak musíme inovovať a prekonať tento evolučný skok. A tá inovácia sa týka každého segmentu života resp. toho, ako veci robíme.

Prečo financie?

Pretože súčasný finančný systém je pred kolapsom, a niežeby to globálne zákulisie (GP) neplánovalo pekne dopredu (aspoň 20 rokov dopredu), ale veci nejdú tak celkom podľa plánov, a to z časti kvôli tomu, že pôvodný nástroj pre ovládanie sa nechce vzdať, konkrétne anglo-americký močiar s centrálou v Londýne. A dôvod prečo sa chce zbaviť väčšiny súčasného finančného systému je nielen to, že globalizácia bola ukončená a niet kam expandovať (pyramídová hra ak neexpanduje, tak kolabuje), ale aj to, že finančný systém je momentálne plný zbytočných prostredníkov t.j. bánk a ostatných finančných inštitúcií, ktorí nerobia nič iné ako „ondulujú teplý vzduch“ (Peter Staněk to trefne poznamenal) ergo spotrebovávajú zdroje potrebné inde.

Čo to znamená?

Že sa ich GP zbaví a urobia to mocné bankárske klany. Bitcoin bol ich pôvodným nástrojom nielen na zavedenie alternatívy, ktorá presadzuje davo-elitárny model spoločnosti, ale aj na prípadné zavedenie elektronického koncentráku. Lenže ani toto nejde podľa plánov a to z dvoch dôvodov:

  • Vypustili do sveta tento skvelý súbor technológií a ten začal žiť vlastným životom, lebo ľudia to nielen okopírovali, ale niektorých osvietila myšlienka, že sa kód dá vylepšiť, či upraviť na vlastné potreby.
  • Dav nie je tak hlboko v spánku, ako to bolo v predchádzajúcich desaťročiach či storočiach a začína pomerne dobre čítať zámery GP a rôznych elít t.j. narážajú na odpor a preto centralizované kryptomeny hlavne od centrálnych bánk nebudú mať dlhú životnosť (ak aj dokážu niečo také zaviesť).

Končí a čo teraz?

Treba sa na to pripraviť, preto hovorím, že treba nakúpiť striebro a naučiť sa narábať s kryptomenami, a aj eventuálne vybudovať vlastný systém s minimom sprostredkovateľov, ktorí by predstavovali pridané riziko od protistrany a ktorí by zväčša len parazitovali na práci druhých. A tu musím spomenúť niektoré námietky a aj moje reakcie:

  • „je to komplikované“ – iste tak, ako internet banking, online nakupovanie, alebo platba cez Paypal;
  • „zlato a striebro sú historické platidlá, a preto jedine tie majú budúcnosť“- iste zlato a striebro sú historické platidlá, ale pre dnešnú dobu sú príliš ťažkopádne a nepraktické pre medzinárodný obchod;
  • „chcú odo mňa fotku dokumentu a mojej tváre, preto do toho nejdem“ – zaujímavé je, že pri otvorení bankového účtu ti podobný postup banky nevadil;
  • „môže ma zrušiť CIA, lebo má backdoory“ – môže ťa zrušiť aj bankár resp. odoprieť ti služby a bude sa pritom tváriť, že má legitímne dôvody a je v práve;
  • „ja tomu neverím“ – a bankám a bankárom, ktorí ťa môžu legálne obrať o všetko veríš, lebo v prípade vkladu do banky ti vzniká pohľadávka voči banke, ku ktorej sa banka nemusí dostaviť s tým, že v prípade problémov ty si ten posledný, ktorému uhradia veci.

Takže hor sa do učenia a tvorby nových vecí.

 

Oracle 911

 

PS: Podľa tohto článku kryptomeny sú veľkým hitom v Ázií a v Latinskej Amerike, lebo umožňujú účastníkom zachovať kúpnu silu, a vzhľadom na to, že FED tlačí menu ako pominutý, tak je len otázka času kedy prestane byť US$ rezervnou menou (na túto možnosť už upozorňujú aj iný napr. miliardár Druckenmiller) a € bude na to čoskoro nasledovať US$.

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář