JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DEMENTNÍ BIDEN UŽ VŮBEC NETUŠÍ KDO JE A KDE JE. IDEÁLNÍ LOUTKA. TOTO VÁM MAINSTREAM NEUKÁŽE! (VIDEO)

USA: Narazila jsem na video, které jen potvrzuje to, co nejspíš tuší nejen ti, kdo Bidena nevolili, ale především ti, kdo tuto loutku nastrčili. Jen by mne zajímalo, jak dlouho potrvá, než ze zdravotních důvodů odstoupí? Předpokládám, že do roka bude v čele přesně ta osoba, která byla od začátku na ten post zamýšlena: Harrisová. Podobných přešlapů, jako ve videu níže, má totiž Biden za tu krátkou dobu, co je na svém postu, už několik…

Na rozdíl od prezidenta Trumpa, který byl schopen na místo přírodní katastrofy přicestovat relativně rychle, “prezident” Joe Biden čekal celý týden, než přicestoval do státu Texas, aby vyhodnotil škody způsobené extrémní a neobvykle mrazivou sněhovou bouří. Bouře zanechala miliony občanů bez elektřiny, tepla, jídla a vody.

Poté, co miliony Texasanů několik dní bojovaly s rekordními mrazy a rozsáhlou katastrofou, Biden slíbil, že podepíše deklaraci, která brzy poskytne státu přístup k více federálním fondům na pomoc při katastrofách.

Vrcholem Bidenovy návštěvy však byl začátek jeho projevu k desítkám Američanů. Podívejte se sami, myslím, že i ti, kdo neumí anglicky, pochopí.

Co ve videu říká?  “Chci se omluvit zástupcům “Shirley” (Sheila) Jackson Lee (D-TX), Al Green, Sylvia Garcia, Lizzie Pinnela, ehm, um, Pinell, a um…, co tady dělám? Ztrácím o tom přehled… ”

Biden jednoduše za chvíli zapomněl, proč do Texasu vlastně přijel. Proto se ptal: “Co tady dělám?”  Otázka je, zda vůbec tušil, že se nachází v Texasu. Mainstreamová média tento přešlap (jako mnoho jiných) úmyslně tají. Pokud by se něco podobného stalo Trumpovi, byla by toho plná “liberální” média po celém světě…

 

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/

Odeslat komentář