JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Demonstrace proti omezováním svobody, proti lžím pod záminkou pandemie!!! Praha – Neděle 27.9.2020 od 15 hodin před Ministerstvem zdravotnictví na Palackého náměstí

Tato demonstrace je apolitický sraz dobrých lidí. Diskutujme společně o hodnotách, které považujeme za důležité. Mluvme spolu o tom, jak navrátíme svobodě její pravý význam. Vlajka je symbol České republiky, Praha je srdcem Evropy, srdce je znakem lidství. Demonstraci vnímáme jako projev nesouhlasu s vládními kroky, omezováním svobod a práv všech občanů České republiky. Naším cílem je sjednotit lidi s dobrým srdcem a vytvořit masu lidí, kteří mají společný názor. Společně vytvoříme sílu a změníme směr, kterým se ubíráme nejen v ČR.
Spojme se v jedno společné srdce! ❤️
——————————————————————————————-
Akce se koná v neděli 27.9.2020 od 15 hodin před Ministerstvem zdravotnictví na Palackého náměstí.
Prostor pod sochou bude bez pódia a bude ozvučen.
——————————————————————————————-
Organizují:
Ivan Sochor a Občanská iniciativa HON,
Lenka Tarabová a Iniciativa Občanská Neposlušnost.
——————————————————————————————-
Program:
1. blok od 15 do 17 hod vystoupí osobnosti z našeho veřejného života lékaři, právníci nebo hudebníci, například Klauda Kryšpín, Libor Matějčík, Matouš Rajmont, Lenka Tarabová, Michael Svatoš, Libor Zeman, Luboš Zálom, Lukáš Kratochvíl, Jiří Machač, Václava Vondráčková a další.
2. blok od 17 do 19 hod bude patřit občanům z lidu, to znamená, kdo je již přihlášen, bude mluvit k veřejnosti u mikrofonu.
——————————————————————————————-
JEDNÁ SE O APOLITICKOU DEMONSTRACI BEZ POLITIKU!
VYSTOUPÍ POUZE LÉKAŘI, PRÁVNÍCI A OBČANÉ, KTEŘÍ K TOMU BUDOU CHTÍT NĚCO ŘÍCI!
Zdroj: http://www.nwoo.org/

Odeslat komentář