JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Děsivé zprávy o řádění strašlivé pandemie koronaviru jsou minulostí. Italské úřady nyní zveřejnily oficiální, již pravdivé statistiky ohledně počtu úmrtí: až 96% „obětí“ koronaviru zemřelo na jinou nemoc!

ITÁLIE: : Mnozí si asi vzpomenou na děsivé zprávy o řádění strašlivé pandemie koronaviru, která prý kosila Italy jako mor bez ohledu na věk a zdravotní stav. Itálie proto byla na více než 2 měsíce uzavřena do skoro úplné karantény, která měla za následek velký nárůst nezaměstnanosti a blížící se ekonomickou katastrofu.

Nyní ale začíná vylézat pravda na povrch. Jednalo se o zcela uměle vyvolanou hysterii, která měla s pravdou málo společného. 

Italské úřady nyní zveřejnily oficiální (a tentokrát pravdivé) statistiky ohledně počtu úmrtí na koronavirus. Podle nich pouze 4,1 procent zemřelých netrpělo vážnou chronickou nemocí, zde se ale neví, zda jen o svých chronických potížích nevěděli, což se často zjistí až při pitvě. 96 procent zemřelých naopak mělo nejméně jednu vážnou chronickou chorobu, jako vysoký krevní tlak, diabetes, vážné kardio a oběhové potíže, či renální selhání. Příčinou jejich smrti tedy nebyl žádný strašlivý vir, ale jejich dlouhodobý chronický stav a jen jim vyšel pozitivně test na koronavirus. Ve skutečnosti ale přítomnost viru v těle neznamená, že se u dotyčného musí rozvinou choroba. Každé lidské tělo obsahuje nejrůznější bakterie a viry a jen u někoho se rozvine následná choroba!

Průměrný věk italských “obětí koronaviru” byl 81 let! Tak se zdá, že tento hrozivý virus s tak vysokou morbiditou napadá a zabíjí pouze staré a vážně nemocné lidi. Navíc tito vážně nemocní lidé byli najednou vystaveni velkému stresu, který jejich zdraví jistě neprospěl. Na zdraví jim také jistě nepřidalo odloučení od rodiny a blízkých.

Koronavirová lež se začíná ale hroutit po celém světě. Další “země hrůzy” Španělsko nedávno najednou snížilo počet “obětí koronaviru ” o 2000, kvůli “chybám v statistice”. Rozuměno, falšování oficiálních údajů směrem nahoru!

Otázka nyní je, k čemu a komu mělo celé tohle divadlo sloužit? Již dnes je ale patrné, že běžným lidem po celém světe přinese jen utrpení a zmar. To všechno je pro perverzní světovládné touhy pár chamtivců a lumpů?

Agun

Odeslat komentář