JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Deviantský Prague Pride je obrovskou ostudou Prahy. Je to však „srdcovka“ těžce postiženého přitroublého „zatim primátora“ Hřiba

ČESKO: Pražský primátor Hřib je hvězdou posledních týdnů. On je tedy výrazným už déle, ale se stoupající mediální popularitou rostou i jeho ambice pokazit toho co nejvíce. Vše začal svým vměšováním se do zahraniční politiky státu. Za což mu v důsledku byli vděční hudebníci, ve jménu jejichž souborů je název Pražský. Jejich turné po Číně skončila dříve, než začala. Zabodoval dopravními experimenty, které zablokovaly část metropole na levém břehu Vltavy. Při koronaviru doplácela Česká republika na jeho nadstandardní nenávist k Číně, která nám zpočátku nechtěla nic prodat, aby vzápětí nasadila nelidové ceny.

Zároveň se mu podařilo společně s Kolářem z Prahy 6 a Top09 naštvat Ruskou federaci. Vyloženě si užíval přejmenování blízkého okolí ruské ambasády, schvaloval odstranění pomníku maršála Koněva, aby vše zakončil odborným výkladem nedávných dějin a společně s Novotným z ODS vyzdvihl zásluhy Vlasovců na konci 2.světové války. Konec období, které bude nadlouho uloženo v naší paměti přinejmenším průvanem v našich peněženkách, oslavil dalšími hrdinskými činy. Nejprve se pustil už asi do páté rekonstrukce Václavského náměstí, na které má v plánu opět odněkud dovést tramvaje, přičemž důvod zná jen on. Prohlásil veřejně, že Praha věnuje ročně 3mld korun na boj s ruskými dezinformacemi, přičemž naznačil, kterým směrem tyto peníze jdou (Člověk v tísni, Lékaři bez hranic, Eduin, apod.). Zjednosměrnil naprosto nesmyslně část pravobřežní komunikace, to jen proto, aby naplnil svůj sen o naprosto neprůjezdné Praze a zahrádkách zasahujících téměř do kolejiště tramvají, aby nakonec doslova vytočil obyvatele České republiky schválením jednoho milionu přiděleném pořadatelům zvráceného pochodu LGBT komunity nazvaného Prague Pride 2020.

Primátor Hřib naprosto přesvědčený o své neomylnosti se sobě vlastní arogancí mění hlavní město. Sám pochází z naprosto bezvýznamného místa, které na mapě najdete poměrně těžko. Je paradoxem, když metropoli vedou lidé, kteří se v ní nenarodili, nic v ní neprožili a de facto ji neznají. Netuší, jak vypadá každodenní život v ní, jak její změny zasahují rodilé Pražany, kteří se postupně vytrácejí z jejího centra. K vedení magistrátu je opravňují pouze naplněné politické ambice a ignorace skutečných vítězů voleb podpořená kolaborací stran, které by jinak skončily v opozici. Je smutné, že na výsledku voleb nesou vinu i Pražané, tedy pokud mezi ně počítáme i tzv. náplavy. Přestože Piráti v posledních volbách do vedení Prahy a jednotlivých čtvrtí nevyhráli, podařilo se jim na některých místech usadit. Takže mimo hlavního magistrátu obsadili například i Prahu 3, kde doslova terorizují řadu místních obyvatel a momentálně také rozhodují o budoucnosti Viktorie Žižkov.

Jestliže jsme se v minulém volebním období nestačili divit chování a přístupu primátorky Krnáčové z ANO, pak pirátský Hřib je ještě daleko těžším kalibrem mířícím proti Pražanům. Je velmi těžké najít nějaké pozitivum na jeho panování. Komunikace v Praze jsou děravé jako řešeto a některé výmoly připomínají válečné zákopy bránící nepřátelským vozidlům v pohybu po městě. Narostl počet ostrůvků, kruhových objezdů a retardérů. Podélné bílé vystouplé pruhy jsou pastí na motorkáře a likvidační pro kola automobilů. Přehlédnout je i díky tomu, že jsou stejně bílé jako běžné čáry, je tak snadné. Cyklistické stezky jsou místy něčím, co vytvořil naprostý idiot. Ukázkou je ta vedoucí z Vysočan na Klíčov pod bývalou pekárnou Odkolku. Pod pirátskou vládou dochází k omezení rychlosti na 30km/hod v některých částech Prahy 3. Zpomalila se rekonstrukce bytových domů, zastavila privatizace těch, které k tomu byly předurčené, přitom v nich je polovina bytů prázdná a připravená ke kšeftování.

Prague Pride je ostudou Prahy. V době, kdy se ve světě stále více zveřejňují případy násilí na dětech způsobené úchyly, diskutuje o Istanbulské smlouvě a frontálním útoku elit na klasickou rodinu, na sociálních sítích jsou mazány ve velkém příspěvky týkající se sexuality a odporu vůči rozmachu a podpoře LGBT, vpustí primátor do městských ulic tisíce naprosto úchylných exhibicionistů, navíc i při možnosti účasti dětí. Možná se divíme zbytečně, když většina parlamentních stran nemá problém s možností změnit si pohlaví, a to v relativně raném věku, kdy děti o své sexualitě ještě nic neví.

Kdyby s takovým nápadem přišel ve své domovině velkou částí našich politiků vítaný muslim, dostal by kamenem do hlavy tolikrát, až by už s ničím jiným nepřišel. Hřib však vezme z rozpočtu Prahy milión korun a dá ho pořadatelům pochodu plného zkaženosti a úchylnosti. To není důkaz úrovně tolerance, ale spíše zjevné arogance. Piráti jsou sami o sobě úkazem, který snad nemá v naší historii obdoby. A pražský primátor Hřib patří k tomu nejhoršímu, co nám tato strana přinesla. Společně s kontroverzním stranickým kolegou Michálkem a spolupracujícími Top09, Čižinským a STAN tu vznikla opravdu drsná koalice, která dovedla Prahu na kraj propasti. Dlouho jsme se v Praze smáli Brnu, ale lze konstatovat, že v idiocii vedení těchto dvou měst Praha momentálně výrazně vede.

Jindřich Kulhavý

Odeslat komentář