JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Dobývat Evropu ze západu ještě žádného Osmana nenapadlo

V tomto je současný Sultán Erdogan skutečně první a tak zatím úspěšně zkouší vybudovat II. říši netradičně rovnou z bývalých křižáckých základen Západní Evropy.

Němci si myslí…, Francouzi si myslí…, ale sultán prostě ví

Zatímco Německo jako svůj budoucí technologický klenot plné pracovitých poddaných udržuje v iluzi, že s ním na zotročení menších budoucích pašalíků jaksi spolupracuje, arabským spojencům nechává při tvorbě chalífátů ve Francii a dále na jih od ní prozatím volnou ruku. Také dočasně, nakonec i oni, podobně jako za Sulejmana Nádherného skončí v tureckém područí. Doba koronavirového třeštění mu vydatně nahrává, dekadentní a samolibí Zápaďané dávno ztratili schopnost účinné obrany.

Muslimští bratranci spolupracují zatím na výbornou. Dobře si vedou i ti černí za oceánem, kde je jejich protibělošské tažení natolik úspěšné, že jedna vojenská síla, ze které šel opravdu strach, má sama nejvíc co dočinění hlavně se sebou. USA se potácejí na pokraji občanské války, jejich politické, intelektuální a „umělecké“ i sportovní elity sice pro kamery poklekají jen na jedno koleno, ve skutečnosti se však dávno oddaně plazí v prachu a oddaně čtou svým podmanitelům jejich přání z očí. Tedy až na nějaké ty výjimky, ale s takovými těmi trumpy si komanda BLM nakonec snad poradí. Ba ne, Američané tyto horké kaštany z ohně v Evropě tentokrát tahat nebudou.

Alžírští a marokánští nájezdníci ale v poslední době už okatě vyjadřují svou touhu po mstě a odplatě a dávají ji až příliš na jevo. Jejich vyražďování bezbraných civilistů a honosné vypalování křesťanských modliteben už trochu moc bije do očí. Je jistě Alláhovi milé, když plane Notre Dame či Petr i s Pavlem v Nantes. I sultánovo oko se zalíbením pročítá hlášení, kterak nezletilí třicátníci z paštunských a kyrkyzských hor s legendami o svém syrském původu demolují řecké kostelíky. To všechno je moc krásné a miliardová komunita pravých věřících na své džihádisty bude jistě vzpomínat s úctou a pohnutím.

Tak tedy kdy, když ne teď…?

Snad bude ale zatím dobré jen pro taktické potřeby zaznamenat všechny ty bohulibé činy tak, aby je bylo možno v budoucnu kdykoli oživit a použít a důrazně vysvětlit těm nedočkavcům, že povel k zapálení Evropy vydá Nejjasněší sám a osobně.

A nebo, že by už? Snad už dobrotivý Alláh nejslitovnější dává svému synovi znamení? Už má Evropa hořet dokud její slepí, ale mamonu chtiví pohlaváři kvasí kdesi v Buselu a přemýšlí, jak zašantročit pouze pro vyvolené peníze, kterými chtějí trvale zotročit východní nevolníky o nichž se bláhově domnívají, že jsou to jejich nevolníci?
Ne! Je nutno raději ještě drobátko vyčkat. Koneckonců ta Dluhová unie jak ji vymysleli pohůnci té ďaurky Merkelové bude nakonec přece jen snažší sousto, až se pak sama sesype do sultánovy truhlice.

Ale stejně! Byl to skutečně výborný nápad dobývat a plenit ty nevěřící psy ze směru, odkud to vůbec nečekají. Vlastně se sultán tak trochu inspiroval s pokusy těch záoceánských banditů, když se pokoušeli zaměstnat Rusy na západě, aby jim ukousli tu Sibiř z východu. No, jo… Jenže s Rusy je ta potíž, že mají zbraně, které jiní nemají, ministrem obrany je voják bojovat rozhodně umí. Zatímco ty „velmocenské“ pidiarmády v Evropě mají za ministry různá fonderlejna, tanky, letadla a lodi mají porozebírané „v údržbě“ a jestliže snad nějaká ta jejich kocábka přece ještě jezdí, stačí, když na ně sultánova galéra udělá bububu. Však víme. Naposled ta francouzká lodička, co se zatoulala až do osmanských vod v Libyi.

Tak co vlastně? Už? A nebo ještě ne? A nebo opravdu už? Nebo ne….?

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář