JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Dominance USA končí! Svět nebude stále trpět nekonečný terorismus, atentáty, vraždy, sankce a výhrůžky!

USA: Americký prezident Donald Trump pohrozil Iraku prísnymi sankciami po tom, čo iracký parlament v nedeľu prijal rezolúciu vyzývajúcu amerických a všetkých zahraničných vojakov, aby opustili krajinu. Trump doslova povedal, že ak Irak vyzve amerických vojakov na odchod nepriateľsky, USA naň uvalia sankcie, ktoré ešte nikdy nevideli a iránske sankcie budú pri nich vyzerať mierne. Podľa jeho slov majú USA v Iraku mimoriadne drahú leteckú základňu, ktorej postavenie stálo miliardy dolárov a USA z Iraku neodídu, kým im Iračania za ňu nezaplatia.

Tieto najnovšie slová Trumpa, na ktorého hlavu bola len tak mimochodom v Iráne za smrť iránskeho generála Sulejmániho vypísaná odmena 80 miliónov USD, opäť o niečo viac prilievajú olej do ohňa nenávisti, ktorá sa na Blízkom východe voči USA každým dňoch stupňuje viac a viac! A ešte viac sa stupňovať bude, pretože na povrch vyplávali ďalšie skutočnosti o útoku na konvoj Sulejmániho, ktoré potvrdzujú, že Sulejmániho do Iraku vylákal samotný Trump prostredníctvom irackého premiéra, ktorý ho do Bagdadu pozval na rokovanie o návrhu na zníženie napätia na Blízkom východe, ktorý mala údajne predložiť Saudská Arábia. USA teda vylákali Sulejmániho na rokovania o mieri, ktoré boli ale len obyčajnou pascou a nakoniec ho stáli život.

Tieto najnovšie informácie spoločne s najnovšími vyhrážkami USA voči Iraku a samozrejme Iránu, ktorému sa Američania vyhrážajú už nielen likvidáciou všetkých najvyšších vládnych predstaviteľov, ale aj údermi voči jeho kultúrnym pamiatkam, čo je už absolútne barbarstvo, tak len vyeskalujú nenávisť voči Američanom a celkovo Západu v očiach moslimských obyvateľov blízkovýchodných krajín na maximum, čo bude mať za následok nielen útoky, ale môže postupne znamenať aj nútené stiahnutie amerických a západných vojsk z Iraku. A možno aj celého blízkovýchodného regiónu.

Je práve toto Trumpov cieľ? Úplná dehonestácia a znenávidenie USA v očiach sveta, ich stiahnutie sa domov a premena na regionálnu veľmoc? Pretože od začiatku jeho akcií, ktoré realizoval ešte v Sýrii, Afganistane a inde vo svete všetko tomu nasvedčuje. Druhá možnosť je len absolútne šialenstvo hraničiace s psychopatiou, ktoré vedie svet k tretej svetovej vojne. Iná možnosť neexistuje. Preto je načase položiť si zásadnú otázku: Je Trump obyčajný psychopat alebo prefíkaný káder globálnych finančných elít, ktorý realizuje ich plán? A to aj za cenu neuveriteľných špinavostí, štátneho terorizmu a vrážd? Pretože zabitie človeka, ktorý ide v dobrom úmysle rokovať o mieri je terorizmus najhrubšieho zrna a vyhrážky spojencom sú neuveriteľnou aroganciou moci a v podstate štátnym banditizmom! USA začínajú byť vo svete postupne na odpis. Otázkou však je či to Trump, Pompeo a ľudia okolo neho robia schválne alebo sú totálnymi šialencami. História však potvrdzuje, že takéto významné veci a udalosti boli takmer vždy „niekým“ riadené…

Martin Bago

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář