JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DONALD TRUMP NEREZIGNOVAL!  Na webu amerického ministerstva zahraničí se na chvíli objevila šokující informace, že mandát prezidenta Donalda Trumpa skončil již k dnešnímu dni 11-01-2021 krátce po půl osmé hodině večer středoevropského času! Za změnou webové stránky amerického ministerstva zahraničí stojí zhrzený zaměstnanec, který pozměnil biografické profily Donalda Trumpa a Mikea Pence. Jenže, to lze označit za vzpouru uvnitř vlády a Donald Trump může aktivovat Insurrection Act!

USA: Redakce Aeronetu jako první v České republice přinesla informaci o tom, že americký prezident Donald Trump, podle informací na webu amerického ministerstva zahraničí, v pondělí večer krátce po půl osmé středoevropského času rezignoval. Informace se jako první objevila na svobodné sociální síti Clouthub s odkazem na web amerického ministerstva zahraničí. Odkaz na web je zde. Informace byla nepotvrzená, nacházela se pouze na oficiálním webu amerického ministerstva zahraničí. Mohlo jít o chybu serveru, hackerský útok, ale nešlo vyloučit, že je to skutečný fakt.

Kopie webové stránky US Department of State s informací, že funkční období Donalda Trumpa skončilo 11. 01. 2021

Donald Trump měl v pondělí v 19:30 středoevropského času vystoupit v amerických televizích, ale na poslední chvíli bylo vystoupení odloženo skoro o 2 hodiny na 21:15 středoevropského času. Americký prezident má na síti Clouthub svůj nový vlastní profil [1] a na něm zatím nic o své rezignaci neoznámil.

Aktualizace 21:35 – Donald Trump nerezignoval!

Podle serveru BuzzFeed [2] se jednalo o soukromou akci zhrzeného jednotlivce, který na serveru amerického ministerstva zahraničí svévolně vymazal biografie Donalda Trumpa a Mikea Pence a nahradil je informací o tom, že jejich mandát skončil v pondělí večer. Jenže tento krok by mohl být vyhodnocen jako vzpoura uvnitř americké vlády, která opravňuje amerického prezidenta použít zmocňovací zákon na potlačení vzpoury, tzv. Insurrection Act a povolat americkou armádu. Situaci budeme nadále sledovat.

Aktualizace 22:00

Americký prezident již potřetí přesunul čas svého vystoupení v televizi. Nový termín je 12. ledna ve 21:00 hodin středoevropského času. Není jasné, proč neustále termín odsouvá. Důvodem pro odsunutí je podle informací na Clouthubu pouze něco, co je předmětem vyjednávání, které se protahuje. Jiný důvod pro odklady vystoupení není. Čeho se vyjednáváni může týkat, to není jasné. Může jít o rozhovory s veliteli sboru náčelníků, s představiteli spojeného velení, ale i jednání s ministerstvem spravedlnosti a FBI o možných krocích proti společnostem Twitter, Apple, Google a Amazon, které zahájily umlčování členů Trumpovy kampaně a přímo amerického prezidenta jako veřejně činné osoby a představitele státu, což by opět bylo možné vyhodnotit jako vzpouru s návazností na pravomoci amerického prezidenta takovou vzpouru vojensky potlačit na základě zákona Insurrection Act.

Aktualizace 23:00

Donald Trump poprvé potvrdil jednu ze spekulací, opravdu se nachází v Texasu a svůj úterní projev přednese ve 21:00 hodin v legendárním městě Alamo. Informaci přinesl server Infowars [3]. Několik posledních dnů se šířily informace na Parleru, že Donald Trump není v Bílém domě a že je v Texasu na vojenské letecké základně Dyess Air Force Base. Nyní je tato informace potvrzena a všichni s napětím očekávají, jaké informace od prezidenta v úterý večer středoevropského času zazní.

https://youtu.be/c_WNI43s3ds

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/

Odeslat komentář