JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Druhá vlna jede podle plánu

Druhá vlna jede podle plánu. A protože jde o plán, bylo to jasné mnoha lidem, že to přijde (nyní jsme teprve na začátku, už zase). Na rozdíl od řady odborníků, kteří říkali, že druhá vlna z virologického hlediska spíše nebude. O virus tu totiž nejde, jde o LOCKDOWN.

Vládní opatření stát od státu (ve skutečnosti globální opatření) jsou modus operandi k cílům, o něž jde.

I kdyby lockdown plnil nějakou zdravotní preventivní funkci, nic to nemění na tom, že jde o NUTNOU podmínku… implementace všeho toho, kvůli čemu se mediavirus objevil. Podle mého hlubokého přesvědčení neexistuje zdravotní riziko, které by převážilo nad benefitem z „nepodvolení se“ tváří v tvář všem plánovaným (nyní již zčásti i implementovaným) důsledkům.

Celý COVID je o prohloubení globálního řízení a ekonomické katastrofy mající za cíl učinit lidi technicky vzato závislé na libovůli moci. Bez lockdownu nemyslitelné. Ani 500 mld. dluh není důvodem k alarmu? Mimochodem, téměř nulová reflexe kolaterálních následků opatření vlády z hlediska ekonomických, zdravotních a psychosociálních je součástí kamufláže.

Odpočátku jsem říkal, že se žádná renesance národních států konat nebude, že naopak globální elity skrze mediavirus dramaticky posílí svůj potenciál. Což je dnes už zřejmé. Celý COVID je odpočátku globální hra a všechny kroky vlád jsou jen výkonnými opatřeními Centrály, které mají národní charakter asi jako vzduch, který dýcháme.

Celý COVID je o digitalizaci, robotizaci a o konečném zúčtování s hotovostí. Opět, lockdown je akcelerátorem. Ne virus, ale lockdown. Virus by byl bez lockdownu ničím. Neexistoval by.

Celý COVID je o vakcinaci plebsu, co nejrychleji, dokud se neprobudí. Nebude to povinné, ale když Vás vyhodí z práce, protože jako neočkovaný ohrožujete kolektiv? Zde už je lockdown nutnou podmínkou pro co nejširší vakcinaci. Bez lockdownu neexistuje ani vakcína.

Kdo si váží posledních zbytků demokratických práv a záleží mu na dalších generacích, měl by konat. Protože jsme to my teď a tady, kdo když selže, bude za to zodpovědný.

David Vorovka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář