JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST    – TOP INFO

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 4. ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

100%-NÍ KONTROLA FAKTŮ

Naším cílem je poskytnout přesné informace. Každý fakt lze zkontrolovat v odkazech.
Pokud uvidíte něco, co není 100% přesné,
dejte nám prosím vědět

Lékaři prohlašují, že pandemie byla plánována

„Coronová panika je hra. Je to podvod. Podvod. Je nejvyšší čas pochopit, že jsme uprostřed globálního zločinu. “

Skupina více než 500 lékařů v Německu s názvem ‚Lékaři pro informaci‘ učinil šokující prohlášení během celostátní tiskové konference (1)

Tato velká skupina lékařských odborníků vydává lékařské noviny 500,000 kopií každý týden, aby informoval veřejnost o masivní dezinformací v médiích hlavního proudu. Organizují také masové protesty v Evropě, jako byl 29. srpna 2020, kdy se přihlásilo 12 milionů lidí a podle odhadů se skutečně objevil jeden milion.

Proč těchto 500+ lékařů říká, že pandemie je celosvětový zločin?

Co vědí, co my ne?

Stovky španělských lékařů tvrdí, že pandemie byla naplánována

Ve Španělsku učinila skupina 600 lékařů s názvem „Lékaři pro pravdu“ podobné prohlášení během tiskové konference.

Covid-19 je falešná pandemie vytvořená pro politické účely. Jedná se o světovou diktaturu se sanitární výmluvou. Žádáme lékaře, média a politické orgány, aby zastavily tuto kriminální operaci šířením pravdy. “ (2)

Německo a Španělsko jsou jen dva příklady. Podobné velké skupiny stovek lékařských odborníků existují v zemích po celém světě.

 USA dokument s názvem PLANDEMIC, který odhaluje COVID-19 jako kriminální operaci, podporuje více než 27 000 lékařů!

Proč tyto tisíce lékařů po celém světě říkají, že pandemie je zločin? K jakým informacím mají přístup, které nedostáváme z mainstreamových médií?

Vyzývám vás, abyste se na následující fakta dívali s otevřenou myslí a poté dospěli ke svým vlastním závěrům …


V letech 2017 a 2018 se prodaly miliony testovacích souprav COVID-19.

Víme, že nový COVID-19 onemocnění se objevil v Číně na konci roku 2019. Proto byl pojmenován COVID- 19, což je zkratka pro Corona Virus Desease 2019. Údaje z World Integrated Trade Solution však ukazují něco ohromujícího:
V letech 2017 a 2018 – dva roky před COVID-19 – byly celosvětově distribuovány stovky milionů testovacích souprav pro COVID-19.

‚Rychle! Schovej to!!‘

Tato matoucí data byla objevena někým 5. září 2020, který je zveřejnil na sociálních médiích. Následujícího dne se stala virálními po celém světě. 6. září WITS náhle změnil původní označení „COVID-19“ na vágní výraz „lékařské testovací soupravy“. Používání obecných výrazů není v obchodě povoleno, vždy musíte být konkrétní . Existuje mnoho typů testovacích souprav pro různé nemoci. Skutečnost, že odstranili specifikaci „COVID-19“ poté, co se tato data stala celosvětově známou, dokazuje, že nechtějí, aby o tom někdo věděl. Zapomněli však smazat jeden detail: kód produktu pro tyto „lékařské testovací soupravy“ je 300215, což znamená: „testovací soupravy COVID-19“

Jejich utajení přišlo příliš pozdě: tato kritická informace byla odhalena a odhalují ji miliony po celém světě. Můžeš stáhnout soubor PDF, který zobrazuje původní data tohoto webu.

Dva roky před vypuknutím COVID-19 začaly USA, EU, Čína a národy po celém světě vyvážet stovky milionů diagnostických testovacích nástrojů pro … COVID-19, nemoc, která údajně tehdy ještě neexistovala.

Argument používaný pro zablokování těchto dat je, že nálepka COVID-19 byla přidána až v roce 2020. Ale proč by nejprve použili nespecifický termín jako ‚lékařský testovací Kit‘, pak po letech změna na ‚COVID-19 Test Kit (což je přesně to, čím je) a poté jej změnit zpět na staré vágní označení „Medical Test Kit“? Jsou zmatení, nebo co? Nespadá to do těch druhů pokusů popřít něco, co je tak zřejmé?

Mimochodem, tyto testovací soupravy COVID-19 jsou ve skutečnosti slavnými testy PCR, které se skutečně používají po celém světě k testování lidí na COVID-19.

I když byla pravda, že se potýkali se štítkem, pak to nic nemění na skutečnosti, že dva roky před pandemií začaly najednou všechny národy po celém světě distribuovat stovky miliónů testů PCR. Jádro věci se tedy nemění.

Otázka zní: proč explodoval celý svět při hromadné distribuci stovek milionů testů PCR, které se používají k testování COVID-19?
Na co se připravovali?

Rothschild patentoval testovací metodu COVID-19 již v roce 2015

Internetové stránky Nizozemské vlády pro patentování vynálezů také ukazují něco zajímavého. Richard A. Rothschild ze Spojeného království patentoval systém pro testování COVID-19 již v roce 2015.

Datum priority předkládání tohoto vynálezu je 13. října 2015! Lidé znovu mohou namítnout, že se jednalo nejprve o obecnou testovací metodu, která později získala označení COVID-19, ale to nic nemění na skutečnosti, že tento Rothschild předložil vynález, který je speciálně pro COVID-19.

Ti, kdo znají dynastii Rothschildů, chápou, že po staletí ovládali svět. Vlastní většinu centrálních bank téměř v každé zemi světa. (2D) Rothschildové jsou známí tím, že organizují mnoho válek, manipulují s vládami a způsobují epidemie.
Rothschild patentující testovací metodu, která je speciálně pro COVID-19, je proto velmi zajímavá… přinejmenším!

„Projekt“ COVID-19 je plánován do roku 2025

Světová banka ukazuje, že COVID-19 je projekt, který má pokračovat … do konce března 2025! Záměrem je tedy v tom pokračovat DALŠÍCH PĚT LET. (2C)

Fauci zaručil pandemii během příštích dvou let

V roce 2017 provedl Anthony Fauci velmi podivnou předpověď s ještě podivnější jistotou. Fauci s plnou důvěrou oznámil, že během prvního funkčního období prezidenta Trumpa jistě dojde k překvapivému propuknutí infekční choroby. Tady řekl: (3)

NENÍ POCHYB O TOM, že pro nadcházející administrativu bude v aréně infekčních nemocí výzva.

Bude to PŘEKVAPUJÍCÍ PROPUKNUTÍ. O tom NEMŮŽE BÝT POCHYB.

Jak mohl Fauci zaručit, že během prvního funkčního období Trumpovy administrativy dojde k překvapivému vypuknutí (pandemie)? Co věděl, co my ne?

„V příštích dvou letech dojde k PŘEKVAPENÍ. V žádném z nás o tom NENÍ POCHYBNOST . “ Anthony Fauci

Bill a Melinda Gatesovi zaručili bezprostřední globální pandemii

V roce 2018 Bill Gates veřejně oznámil, že je na cestě globální pandemie, která by mohla vyhladit 30 milionů lidí. Řekl, že k tomu pravděpodobně dojde během příštího desetiletí. (4) Melinda Gates dodala, že (uměle) vytvořený virus je největší hrozbou pro lidstvo, a také ujistila, že by to lidstvo zasáhlo v příštích letech. (5) Nechte jejich slova na chvíli znít ve vaší mysli …

„Globální pandemie JE NA CESTĚ. ZKONSTRUOVANÝ VIRUS je největší hrozbou lidstva. To se stane v DALŠÍ DEKÁDĚ. “ Bill a Melinda Gatesovi

Tvrdí, že hustá populace na světě garantuje tuto hrozící globální pandemii. Ale buďme upřímní: většina Země je neobydlená. Stačí letět nad Amerikou v letadle a dívat se z okna. Většinu času vidíte prázdné místo a sem tam několik měst. Většina Spojených států je stále široce otevřená a prázdná. Totéž platí pro zbytek světa.
Austrálie, Rusko, Indie, Čína, Amerika, Afrika …
je to z větší části divočina. Naše planeta není zdaleka tak obydlená, jak chce Bill Gates, abychom věřili. Tato mapa světa to jasně ukazuje …

Většina Země je naprosto bez jakékoli lidské přítomnosti. Představa, že svět je nesmírně přelidněný a musí tedy vést k bezprostřední globální pandemii, je tedy lež.

Gates také tvrdil, že letecká doprava určitě vytvoří globální pandemii. Ale v minulém století cestovalo v letadlech nespočet lidí. Vedlo to k neustálému propukání globálních pandemií? Samozřejmě že ne!
Jejich argumenty, proč
zaručili globální pandemii v příštích několika letech, jsou lži. Jaký je tedy skutečný základ pro takové zaručené předpovědi?

Cvičení pro pandemii

O několik měsíců před vypuknutím, Bill Gates – světový dealer vakcína Nr. 1 – pořádá akci v New Yorku.
Hádejte, o čem ta událost byla? Bylo to
„cvičení na pandemii koronaviru“ .

Ano, čtete správně:

Bill Gates zorganizoval cvičení na pandemii koronaviru těsně předtím, než se to stalo!

Na velkém displeji v hledišti uvidíte vytištěný text: „Musíme se připravit na událost, která se stane pandemií.“

Toto pandemické cvičení se jmenovalo Event201 a konalo se v říjnu 2019, doslova těsně před vypuknutím .

Jejich závěr byl, že celé lidstvo musí být očkováno …

Účelem Event201 bylo připravit svět na pandemii koronaviru… která se stala hned po této události.

Nadšení z prodeje vakcín v příštím roce

Krátce po tomto ‚cvičení pro koronavirovou pandemii‘ Bill Gates tweetoval:

Jsem obzvláště nadšený z toho, co by příští rok mohl znamenat pro jeden z nejlepších nákupů v globálním zdraví: vakcíny.

Přemýšlejte o tomto: světový dealer vakcín číslo 1 zaručí, že v příštích letech dojde ke globální pandemii, a jeho žena řekla, všichni bychom se měli obávat uměle vyrobeného viru, který je ‚na cestě‘. Poté uspořádají cvičení pro bezprostřední globální pandemii a tvrdí, že jediným řešením budou vakcíny. Dále Bill Gates tweetuje, jak je nadšený z prodeje vakcín v příštím roce. Bezprostředně poté vypukne ohlášená pandemie.

A skutečně, Bill Gates hned prohlašuje, že jediným řešením pro lidstvo je koupit jeho vakcíny …

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?
Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
Vedle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

 

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 4. ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

Čtvrtá část ZDE

Třetí část ZDE

Druhá část ZDE

 

ZDROJ: nwoo.org

Odeslat komentář