JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST – TOP INFO

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 4. ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

Pandemie koronaviru 2020 předpovězena již v roce 2013

Další informace je zvláště zajímavá, protože ukazuje, jak je k dispozici mnoho informací, pro ty, kteří se odváží dělat výzkum. V roce 2013 napsal hudební umělec se zvláštním jménem Dr. Creep rapovou píseň s názvem PANDEMIC. Na tom není nic zvláštního, že ne jeden z jeho textů zní: (6)

‚2020 combined with CoronaVirus, bodies stacking..“

Jak je možné, že neznámý hudebník mohl přesně předpovědět výskyt pandemie koronavirů o sedm let později?Píseň také předpověděla nepokoje, které nyní zuří po celé Americe:
„Stát se bouří a používá ulici venku. Přichází do vašich oken. “

Opět: jak mohl pochybný umělec vědět, že v roce 2020 koronavirus zasáhne Zemi, následovaný masovými nepokoji? Jeho odpověď je přinejmenším zajímavá:

„Prováděl jsem výzkum v roce 2012 a četl jsem takzvané„ konspirační teorie “. Víte, vyšetřování, o kterých média nechtějí, abychom se jimi zabývali. Podle těchto teorií k pandemii mělo dojít v desetiletí 2020 – 2030. Takže jsem o tom napsal píseň Pandemic. “Chápete to? Tento muž zkoumal to, co se běžně označuje jako „konspirační teorie“. Věci, které jsme naprogramováni tak, abychom ignorovali jako „nesmysl“. Zjevně však tato vyšetřování nejsou vždy tak hloupá, protože přesně předpovídali, že přesně v roce 2020 dojde k této pandemii a nepokojům.

Co jiného se dá objevit, jakmile se lidé začnou dívat trochu hlouběji než základní příběhy, které nám představí média hlavního proudu? Co jiného se skrývá pod negativní značkou „konspirační teorie“?

Pokračujme ve čtení, abychom se dozvěděli více …

„Připravte se na globální pandemii koronavirů“
V září 2019 – také těsně před vypuknutím – vydala Rada pro monitorování globální připravenosti zprávu nazvanou „Svět v ohrožení“.

Zdůraznil potřebu být připraven na … propuknutí koronaviru!
Na obálce zprávy je obraz koronaviru a lidí, kteří nosí obličejové masky.Ve zpráva čteme následující zajímavý odstavec:

„Organizace spojených národů (včetně Světové zdravotnické organizace) provádí minimálně dvě celoškolní školení a simulační cvičení, včetně jednoho k pokrytí záměrného uvolnění smrtelného respiračního patogenu.“


Chápete to? Cvičí se na záměrné uvolňování smrtelného respiračního patogenu.V roce 2018 Institut pro modelování nemocí natočil video, ve kterém ukazují virus chřipky pocházející z Číny z oblasti Wuhan a šířící se po celém světě a zabíjející miliony lidí. Říkali tomu „Simulace globální pandemie chřipky“. Přesně to se stalo o dva roky později. Proč říkali, že to přijde z Číny? Proč ne Afrika, kde je přítomno mnohem více nemocí? Nebo proč ne Jižní Amerika? Nebo Indie?

Jak mohli vědět, že z Číny přijde virus chřipky, a dokonce ukázat Wuhan jako původní oblast, která nakazí celý svět?

Byl tento koronavirus vyroben?

Odkud virus pochází? Jedním z předních světových odborníků na biologické zbraně je Dr. Francis Boyle. Je přesvědčen, že pochází z laboratoře biologických zbraní ve Wu-chanu, laboratoře biologické bezpečnosti úrovně 4.Toto zařízení se specializuje na vývoj … koronavirů!

Berou existující viry a „vyzbrojují je“, což znamená, že jsou mnohem nebezpečnější, aby mohly být použity jako biologická zbraň. V  dvouminutovém videoklipu vidíte mluvčího Trumpovy administrativy, odborníka na biologické zbraně Dr. Francise Boylea a prezidenta Trumpa, jak hovoří o tom, jak tento virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu.

Nyní přichází zajímavá část: v roce 2015 dal Anthony Fauci této laboratoři 3,7 milionu dolarů.

Představte si to: stejný muž, který v příštích dvou letech zaručil propuknutí viru, dal laboratoři vyvíjející koronaviry téměř 4 miliony dolarů. V krátkém klipu níže vidíte, jak se novinář zeptá prezidenta Trumpa na tento grant, který Fauci dal laboratoři ve Wuhanu.


Existuje však více možností ve Wuhanu, odkud by mohl tento virus pocházet. Někteří věří, že to přišlo z Wuhanského virologického institutu, kde také pracují na vývoji koronavirových zbraní.


Filmy předpovídaly pandemii koronaviru


Prediktivní programování je proces informování populace o událostech, ke kterým brzy dojde. V minulých letech bylo vyrobeno několik filmů a televizních seriálů, o … globální pandemii koronavirů!

Film Dead Plague zobrazuje globální pandemii s koronavirem a jako lék zmiňuje i hydroxychlorochin.
Další film nazvaný „Nákaza“ ukazuje, jak se koronavirus celosvětově šíří se sociálním distancováním, obličejovými maskami, uzamčením, mytím rukou, atd.

Doslova vše, co nyní vidíme, je v těchto filmech podrobně předpovězeno!

Komiks z Evropské unie vizualizoval globální pandemii

V roce 2012 vyrobila Evropská unie zvláštní komiks, který byl distribuován pouze mezi jejich zaměstnance. (2B) Název komiksu je „INFIKOVÁNO“ a ukazuje nový virus pocházející z čínské laboratoře a šířící se po celém světě. Řešení této pandemie je uvedeno v komiksu: globalisté prosazují jeden globální plán zdraví. To znamená:

Už žádná lékařská svoboda, ale lékařská tyranie globalistických entit.

To je poselství tohoto komiksu, který byl vydán zaměstnancům Evropské unie. Jeden z citátů komiksu zní:

„Bezpečnostní opatření, která následovala, učinila naši existenci naprosto nesnesitelnou.“


Pandemie znázorněná na olympijských hrách v roce 2012

Během zahajovací show Letních olympijských her v roce 2012, se pandemie koronaviru odehrála na očích celého světa. Desítky nemocničních lůžek, velké množství zdravotních sester, které se stávají loutkami řídicího systému, číhající smrt, démonický gigant stoupající po celém světě a celé divadlo bylo osvětleno takovým způsobem, že při pohledu z nebe to vypadalo jako koronavirus.

Proč olympijské hry ve své úvodní show ukázaly pandemii koronaviru?

Celosvětové uzamčení předpokládané v roce 2008

Spisovatel a výzkumník Robin de Ruiter předpověděl v roce 2008, že přijde globální uzamčení.

Řekl, že účelem by mělo být vytvoření nového světového řádu autoritářské kontroly.

Protože mnoho z toho, co napsal v roce 2008, se nyní děje přímo před našimi očima, byla tato kniha znovu vydána.

Novináři předpovídali plánovanou pandemii

V roce 2014 předpověděl investigativní novinář Harry Vox plánovanou globální pandemii a řekl, proč by „vládnoucí třída“ dělala takové věci:

„Nezastaví se před ničím, aby dokončili svou sadu nástrojů kontroly. Jednou z věcí, které v jejich sadě nástrojů chyběly, jsou karantény a zákaz vycházení. V plánu je infikovat stovky
tisíc lidí a vytvořit další fázi kontroly. „
(7)

„Plán spočívá v infikování stovek tisíc lidí a vytvoření další fáze kontroly.“ Harry Vox, renomovaný vyšetřovací novinář


„Scénář pro budoucnost“

Tento renomovaný výzkumník odkazuje na slavný dokument Rockefellerovy nadace, ve kterém všechno, co vidíme nyní, jak se děje, doslova předpověděl ve velkém detailu: globální pandemie, uzamčení populace, zhroucení ekonomiky a uložení autoritářské kontroly.

Všechno je to popsáno s děsivou přesností … deset let předtím, než se to stalo!

Tento dokument má název „Scénář budoucnosti technologie a mezinárodního rozvoje“. (9)

To říká všechno: scénář pro budoucnost. Má kapitolu nazvanou „LockStep“, ve které se uvádí globální pandemie, jako by se to stalo v minulosti, ale která je jasně zamýšlena jako zkouška do budoucnosti.

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?
Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
Vedle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

 

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 4. ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

 

Pokračování v třetí části

Třetí část ZDE

První část ZDE

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář