JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Epidemie Covid-19 v ČR ani oficiálně neexistuje, protože nesplňuje parametry nakažených v přepočtu na počet obyvatel! V Česku by muselo být alespoň 170 000 nakažených osob, aby byla splněna definice epidemie podle předepsaných parametrů české vlády! Počty nemocných nutných pro pandemii účelově upravené i ve WHO!

Mnozí z vás asi zaregistrovali, že Donald Trump je ve válce s WHO, tedy se Světovou zdravotnickou organizací, která je hlavním bojovým štábem Domu Sion na nasunutí diktatury v USA a NWO na bázi 5. priority, tedy skrze karantény, vakcíny a omezení pohybu obyvatelstva, spolu s čipováním Američanů. Pokud jde o čipování, první vlaštovka přiletěla z Izraele, kde Benjamin Netanyahu minulý pátek navrhl [1], aby izraelské děti byly čipovány v souvislosti s návratem do škol v Izraeli po zrušení nouzového koronavirového stavu.

Tyto čipy pod kůží by měly sledovat pohyb dětí a zajistit, že po návratu do škol se nebudou sdružovat ve velkých skupinách, že nebudou navštěvovat vysoce zalidněná místa, např. v nákupních centrech atd. Informaci jako první přinesl izraelský list The Jerusalem Post. Přestože návrh staronového premiéra Izraele se setkal s bouřlivým odporem, je to první vypuštěný a pokusný balónek tímto směrem! Přesně jak jsem předpovídal v posledních týdnech v mých článcích, a už je to tady.

Yaakov Litzman, izraelský ministr zdravotnictví v rozhovoru s Benjaminem Netanyahuem o čipování izraelských školáků.

Sami vidíte, že nikdo neztrácí čas a v souvislosti s hysterií okolo Covidu-19 se politici snaží prosazovat zákony a opatření na absolutní kontrolu pohybu obyvatelstva, ať už jsou to imunitní cestovní pasy, anebo podkožní mikročipy pro vaše děti a školáky. Protože se blíží léto a v teplém počasí se roušky opravdu nedají nosit, tak jednotlivé vlády postupně nošení roušek zruší před začátkem léta, česká vláda o tom již dnes rozhodla [2] s platností od 25. května. Jenže, spolu s tím dnes hlavní epidemiolog ČR Roman Prymula odhalil, že na podzim se roušky znovu vrátí [3], a spolu s tím asi i mnohá opatření z jara, jako např. karantény, nouzové stavy, zavírání podniků a živností, pokud se znovu zvýší stav pozitivně otestovaných.

Na podzim je plánována 2. vlna Covid-19 a opět si občané nasadí roušky, zpoza oceánu to potvrzuje i Bill Gates, je třeba prý otestovat všech 300 milionů Američanů a hned potom je naočkovat

Roman Prymula tak de facto naznačil, co je plánováno a chystáno. A je nám jasné, odkud tyto informace má. Pochází přímo z USA od Billa Gatese, který o tom hovořil [4] koncem dubna, že USA se musí od října připravit na druhou a možná i větší vlnu nákazy. Podle Gatese je problém v tom, že se netestuje dostatečný počet lidí, že by se testování mělo provádět plošně v USA. Pokud ovšem testy budou kontaminované Coronavirem, potom plošné testování bude jen zástěrkou pro masivní očkování. Bill Gates hovoří o 2. vlně na podzim s takovým přesvědčením, že mnoha lidem začíná připadat, že ta vlna bude řízená a nyní je pouze mediálně propagována. Zároveň se začínají v Evropě i v USA objevovat i velmi závažná obvinění, že nemocnice úmyslně nálepkují své veškeré zemřelé pacienty jako oběti Covidu-19, protože od státu mají nemocnice potom nároky na kompenzační tituly z krizových fondů ministerstev zdravotnictví.

Na podzim bude repete?

Především v USA a v Itálii se vznáší velké otazníky nad počty zemřelých, protože se ukazuje, že drtivá většina těchto zemřelých končí v masových hrobech, přičemž k tomu není důvod a ne všichni zemřelí byli bezdomovci bez příbuzných. To samé platí o Itálii, kde jen těžko si lze představit, že by italské rodiny jen tak nechaly své blízké pohřbívat do masových hrobů. Není proto jasné, kolik doopravdy lidí umírá, kolik jich je vyráběno početně jen v počítačích a kolik prázdných rakví (anebo pískem či jinou zátěží naplněných rakví) se rozváží za přítomnosti TV kamer do masových hrobů. Víte, ono to má smysl. A víte v čem? Pokud necháte někoho zemřít jenom “účetně” v počítači, potom se takové osobě jen velmi těžko vystrojuje pohřeb, smuteční hosté a především identita.

Děsivá konspirační teorie o vymyšlených počtech mrtvých, která ale dává logický smysl v souvislosti s událostmi okolo pohřbů do masových hrobů a liduprázdných nemocnic

Když se jedná o fiktivní mrtvolu, nikdo jí nepřijde na pohřeb. Někdo by musel zaplatit komparz, krizové herce. To by sice šlo udělat v případě jednotlivce, ale ne u tisíců mrtvých. Tedy, údajně mrtvých. Fejkovat tisíce pohřbů s prázdnými rakvemi, to by prostě nešlo logisticky a scénicky zmanažovat. A tak se udělá co? Rakve se pohřbí do masových hrobů namísto řádných pohřbů, jako v New Yorku na Hartově ostrově, video zde, zdůvodní se to tím, že krematoria nestíhají, pohřební služby nestíhají, a že jde o dočasné pohřbení. Pohřební obřady se tím pádem nekonají. Žádní smuteční hosté, žádné náhrobky, a hlavně žádné identity zemřelých. Nikdo tak nebude pátrat po pohřbech zemřelých, po jejich smutečních obřadech, po rozhovorech s pozůstalými, nikdo z bulváru nebude fotit, nikdo nebude pátrat po historii a osudech zemřelých. A to je přesně to, co by se jinak normálně dělo a odehrávalo.

Corona jako zdůvodnění pro prosazení všeho, před čím alternativa varovala v souvislosti s NWO.

A když si k tomu připočtete prázdné nemocnice v Evropě i v USA… tak to najednou do sebe zapadá, že? Zfalšované a kontaminované testy [5], prázdné nemocnice, podivně krátké a lehké rakve, hromadné hroby bez jakýchkoliv protestů pozůstalých, to prostě najednou všechno do sebe zapadá, naprosto dokonale. Jestliže testy na Covid-19 jsou kontaminované, jak můžeme věřit číslům o počtech nakažených? A jak můžeme věřit číslům o počtech zemřelých? Jak máme věřit informacím o krizi a pandemii, když nemocnice jsou prokazatelně liduprázdné? A protože tyto podivnosti opravdu vzbuzují znepokojení, představíme si dnes další střípek do mozaiky. A tento střípek pochází z Česka, ale je obecně aplikovatelný i na jiné země.

Na stole jsou tvrdá čísla, v ČR žádná epidemie neexistuje, ale podle WHO existuje pandemie

Do redakce Aeronetu se nám ozval čtenář, který nám zaslal zajímavou tabulku s popisem. Nejde o nic jiného než o důkaz a usvědčení české vlády ze spiknutí proti občanům, a když ne ze spiknutí, tak přinejmenším z balamucení. Čtenář nám totiž poslal tabulky s názornými propočty, které jasně ukazují, že ve vyjmenovaných sledovaných zemích světa vůbec nikdy nepropukla epidemie Covidu-19, protože nebylo dosaženo početních parametrů nakažených na přepočet obyvatel. Jedná se o to, že existují i v ČR vládní nařízení, která stanovují, kdy lze o nějaké nákaze prohlásit, že se stala epidemií. Jak nám sdělil náš čtenář, v ČR nikdy nedošlo k naplnění čísel a parametrů pro to, aby na území ČR byl kvůli Covidu-19 vyhlášen stav epidemie. Paradoxně však jsou splněny podmínky pandemie, kterou ale vyhlašuje WHO. Pojďme se tedy podívat blíže na poskytnutá čísla, bude to jízda.

Definice pandemie podle oficiálního dokumentu Vlády ČR z roku 2006

Pandemie je z pohledu života společnosti závažnou celosvětovou událostí. Dochází při ní k velmi rychlému rozšíření onemocnění do všech částí světa, přičemž onemocní více než 25 % celé populace. Je spojená s vysokou nemocností, nadměrnou úmrtností a narušením sociálního a ekonomického systému.

Definice pandemie podle oficiálního dokumentu Vlády ČR z roku 2011

Pandemie je epidemie velkého rozsahu zasahující celé kontinenty. Jedná se tedy o výskyt onemocnění s vysokou incidencí na velkém území (kontinent) za určité časové období. Podle definice WHO je pak pandemie chřipky charakterizována šířením pandemického viru v komunitách v alespoň 2 zemích jednoho WHO regionu a alespoň v jedné zemi z dalšího WHO regionu.

Definice epidemie (ČR)

Epidemie je situace, kdy se počet nemocných na 100 000 obyvatel pohybuje přibližně mezi 1600 a 1800 případů. (pozn.1: pro další výpočty počítejme s číslem 1700, pozn.2: definice epidemie v ČR přenesena na ostatní státy, byť státy mimo EU jako Rusko a USA nemusí mít stejné, ale pouze obdobné podmínky pro vznik epidemie)

Z výše uvedeného vyplývají tyto skutečnosti:

1) Byla odstraněna podmínka “25 % nemocné populace” pro vznik pandemie -> nyní stačí, aby se v několika zemích světa objevilo několik nemocných se stejnou nemocí a již se jedná o pandemii, nehledě na počty nakažených osob. To umožňuje státům přijímat extrémní opatření i v situaci, kdy se reálně nic neděje (viz. dále).

2) Slovo “pandemie”, které bylo oprávněně vnímáno jako závažný zdravotní stav, dnes již nemá žádnou vypovídací hodnotu a je zneužíváno v podstatě jako marketingový (obchodní) artikl.

3) Hovoří-li se o epidemii teprve tehdy, když je cca 1700 nakažených osob na každých 100 000 obyvatel, potom k 5. 5. 2020 není v žádné zemi na světě dosažena epidemie koronaviru – naopak se ani vzdáleně ŽÁDNÁ ZEMĚ nepřibližuje stavu EPIDEMIE – avšak všude na světě existuje pandemie – a to i přesto, že se v aktuální definici pandemie doslovně píše, že “pandemie je epidemie velkého rozsahu…”. Pokud nedošlo k epidemii, jak tedy může docházet k pandemii (viz dále)? V Česku by tak muselo onemocnět 170 000 lidí při populaci cca. 10 milionů obyvatel, aby bylo možné nákazu označit v ČR za epidemii.

Klikněte na tabulku pro zvětšení.

Výše uvedená jsou data, která státy veřejně prezentují ve statistikách. Z uvedených dat je zřejmé, že se v žádném případě nejedná o epidemii, ani jinak závažnou situaci. Nejedná se o nijak tajná data. Otázkou tedy zůstává, proč drtivá většina populace tato data nevidí, a když už je vidí, tak je nevnímá a nechá se kolébat katastrofickými scénáři, které jsou přímo lživé. Média dobře ví, že běžného člověka stačí vystrašit dobře řečenou větou a člověk přestane sám uvažovat. Otázka by mohla znít – Proč tomu tak je?

A odpověď na tuto otázku na Aeronetu známe, je tomu kvůli plánu globalistů, rozuměj Domu Sion, na co nejrychlejší prosazení absolutní kontroly nad pohybem obyvatelstva v západní populaci. Člověk, který se hýbe, je svobodný člověk. Proto dochází k útokům proti automobilismu, proti vlastnictví aut. Proto globalisté útočí proti finanční hotovosti, protože hotové peníze znamenají svobodu, hotovost vám nikdo nemůže zmrazit, nebo obstavit. A proto jsou zavírány hranice, proto jsou vymýšleny imunitní pasy, proto chtějí v Izraeli už čipovat děti a velmi brzy všechny obyvatele. Naprostou tragédií alternativy, a myslím především té politické, je naprostá konceptuální slepota. Přímo alternativní politici se podílí na programu NWO, když usilují o trvalé uzavření hranic.

Konceptuální gramotnost znamená, že máte jasno o tom, k jakému účelu bude koronavirová krize využita globálními, a jim podřízenými národními, elitami v procesech řízení

Proč to říkám a proč o tom píšu, že je to tak důležité? Proč je to důkazem konceptuální slepoty alternativních politiků? Protože ty zavřené hranice, dámy a pánové, nejsou zavřené kvůli tomu, aby se nikdo cizí nemohl dostat do republiky. Ty hranice jsou zavřeny kvůli tomu, abyste se ven nemohli dostat vy! Naprosto tupým projevem konceptuální slepoty je situace, kdy minulý týden, za asistence české policie, přijel do ČR afghánský migrant, i s malým dítětem [6], žádná karanténa, žádné PCR testy na covídek, nic takového zjevně nepotřeboval. Zato gój, ten by musel hned do karantény.

Evropská unie již koncem března jasně uvedla [7] ve směrnici Evropské komise, že během uzavřených vnějších hranic Schengenu mohou do EU stále přilétat a přijíždět, kromě občanů EU, i lidé ze 3. zemí, a to z humanitárních důvodů a z důvodů ochrany. Jinými slovy, migranti mají po celou dobu zavřených hranic v EU, kvůli covídku, zcela neomezený přístup do EU. Pouze občané EU nesměli překračovat hranice, nesměli opustit své země, ovšem migranti přijíždět mohli a stále mohou. Tupost mainstreamových politiků je jedna věc, ale tupost politiků na alternativě, to je na pováženou.

Tedros Adhanom, šéf WHO.

Pokaždé, když vám někdo chce vzít svobodu, pokaždé to udělá tak, abyste si mysleli, že je to pro vaše dobro. Ať už to jsou zavřené hranice, nebo očkování, nebo čipování, nebo sledování pohybu pomocí telefonu. Sami vidíte z čísel, že Covid-19 nedosáhl ani stavu epidemie, ale celý svět plánuje, jak otestovat všechny lidi (kontaminovanými testy), vakcinovat všechny lidi a nakonec je i očipovat.

A takto omezeným lidem vezmou auta, aby se nemohli svobodně pohybovat, a ze stejného důvodu i hotovost, kterou nahradí bezhotovostním sledováním a kontrolou. A to všechno pod rouškou covídku, který nedosáhl ani stavu podprůměrné chřipkové epidemie. I při sprosté sezónní chřipce, rok co rok, onemocní v ČR od října do dubna následujícího roku v úhrnu skoro půl milionu lidí a na plicní komplikace zemřou stovky starých lidí. Nikdo kvůli tomu ale ekonomiku nikdy jaktěživ nezastavoval, nezavíral hranice, nenavrhoval imunitní pasy, nenavrhoval nastřelovat dětem pod kůži čipy. Až doteď. A proč? Protože globalčikům už dochází čas a trpělivost.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Komentář

Odeslat komentář