JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Erik Best: Smrt cestovnímu ruchu! Pod vedením globalistami ovládané Světové zdravotnické organizace (WHO) se Evropa rozhodla nechat vlastní mezinárodní turismus vykrvácet!

EU: Pod vedením Světové zdravotnické organizace se Evropa rozhodla nechat vlastní mezinárodní turismus vykrvácet, píše Erik Best.

Počet obchodních úmrtí v oblasti cestovního ruchu (restaurace, bary, hotely, prodejny se suvenýry, cestovní kanceláře, přepravní společnosti atd.) ve spojitosti s covidem-19 v České republice a mnoha dalších evropských zemích dalece převýší počet lidských úmrtí na toto onemocnění.

Nejzrádnějším aspektem evropské politiky je tyranie nepředvídatelnosti. Turisté si nikdy nemohou být jisti, že jim nebude náhle odepřena návštěva vybrané destinace, tudíž se hromadně drží v domovině. Poslední zemí, která před Čechy zvedla padací most, je Řecko.
Demokracie by nemohly svým občanům zakazovat vyjíždět ze země, tak místo toho používají mantru WHO „testovat, testovat, testovat“ a zvyšují počet „nemocných“ bez příznaků. Pak se uplatní svévolná kritéria, která turistům znemožní vstup do země. Říkejme tomu „Next Generation EU“, dodává Erik Best.

Erik Best

Odeslat komentář