JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ET PAPAM HABEMUS?

To je „budeme mať pápeža?“ po latinsky podľa Google translate a narážam na „habemus papa“ t.j. máme pápeža, ktorý sa ohlasuje z balkóna vo Vatikáne. A o súčasnom pápežovi sa tvrdí všeličo: bol dotlačený do pozície CIA lebo je agentom CIA a preto nie je právoplatný, je satanista, kryje pedofilov, je po smrti už rok a nám strkajú pod nos dvojníka. Skrátka je toho dosť, ale to nie je moja pointa, lebo moja pointa je to, že príde v decembri a tá trojdňová návšteva bude mať iné dopady, ako to jeho kurátori predpokladajú a to za predpokladu, že sa tá návšteva uskutoční.

Prečo to tvrdím?

Je to jednoduché, niečo zo zhora vymenovaného sa potvrdí resp. uzrie svetlo sveta niečo, čo v podstate rozloží katolícku cirkev a následne rozloží kresťanskú vieru. Inými slovami bude vyjavená časť pravdy a ríša postavená na lžiach a poloprávd dostane ďalšiu ťažkú ranu.

Čo bude nasledovať?

Ostatné cirkvi sa najprv vymania spod ideologického riadenia Rímskokatolíckej cirkvi (RKC) a následne sa začnú rozkladať, a to pre globálne zákulisie (GP) predstavuje vážny problém, lebo príde o jeden z najdôležitejších nástrojov globálneho riadenia. To znamená aj to, že buď Európania, teda ľudia na Západe začnú masovo konvertovať na Islam a budú sa držať Koránu tak, ako je to napísané t.j. bez kultúrnych zvyklostí, alebo začnú hľadať pravé/pôvodné učenie Ježiša. To je prvá vec.

Druhá vec je, že sa začnú sypať aj projekty, ktoré sú závislé na cirkevných štruktúrach a kresťanskej ideológií (najprv pomaly a po tom rýchlo-aj pomaly je príliš rýchle na typ riadenia pre GP a to je dôvod prečo je to pre GP problém).

Lenže je tu otázka cirkevného majetku, ktorý sa stane jablkom sváru medzi rôznymi krajinami s tým, že Vatikánsky archív skrýva nejedno prekvapenie.

Čo to bude znamenať pre nás?

Ak vyjde najavo tá pravdivá informácia 2-3 mesiace (alebo skôr) pred návštevou, tak projekt Trojmoria, Medzimoria a druhého Rakúsko-Uhorska sa ocitne prakticky mimo riadenie GP a vývoj sa nasmeruje k Veľkej Morave/Marave.

S pozdravom

Oracle 911

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář