JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Evropa se vyznamenala. V počtech znásilnění je Anglie PRVNÍ NA SVĚTĚ, druhé je Švédsko. Ano, mohou za to bílí muži! Protože nedokáží chránit své ženy před černými, Afričany, muslimy!

EU: Eurostat se už neobtěžuje zveřejnit statistiky násilné kriminality v jednotlivých zemích EU a poslední zveřejněné údaje jsou za rok 2017, ale ještě se dají někde nalézt novější data.

Zde uvádíme graf, který vychází ze zdrojů (1,2,3) a je z něho patrné, že v Anglii a Švédsku se ženy a dívky již staly lovnou zvěří. Jsou zde pouze případy zaznamenané policií, takže skutečných případů bude asi tak desetkrát více.

Jedna oběť muslimského znásilňovacího gangu ve Velké Británii dokonce uvedla, že tito zločinci jí citovali část Koránu, kde se píše o tom, jak se mají ženy oblékat, přičemž věřili, že jejich jednání je ospravedlněno islámem. Korán učí, že nevěřící ženy mohou být legálně brány pro sexuální použití.

„Ó Proroku, řekni svým manželkám, svým dcerám a ženám věřících, aby přitahovaly k sobě své vnější šaty. Je vhodnější, aby byly známy a nebyly zneužívány.“ K. 33.59 Znásilněn

Dánsko sice již skončilo s politikou otevřených hranic a v roce 2019 postavilo 70 km dlouhý plot na hranici s Německem, ale to se ještě ve statistikách nemohlo projevit

„Migranti, jejichž žádost byla zamítnuta, jsou umístěni v záchytném středisku Sjaelsmark, které spravuje vězeňská služba. Dánská vláda hodlá přijmout australskou strategii a dále zamýšlí ubytovat neúspěšné žadatele o azyl na odlehlém ostrově Lindholm.“

Naproti tomu dezinformační web udává na prvním místě Jihoafrickou republiku (JAR), protože převzal 10 let staré údaje ze , a přitom tvrdí, že se jedná o rok 2020. „Lež se stala řádem světa“, kdysi napsal Franz Kafka.

Situaci nejen v Anglii popisuje přesně Ben Kuras ve své poslední knize Zpráva o stavu civilizace 2020, zatímco o Švédsku nás skvěle informuje spisovatelka Kateřina Janouchová, která tam žije, 16.6.2020 napsala :

” Vy, co mlčíte, už jste na kolenou.

Vy, kteří mlčíte, dáváte souhlas s tím, že peníze z daní budou zneužívány a plýtvány šílenstvím, jako ve zkorumpovaných státech v Africe a u teroristů v nedemokratických diktaturách.

Vy, kteří nic neříkáte, řekněte ano, že vaše děti byly okrádány, vaši staří umírají bez kyslíku, vaše dcery a synové jsou znásilněni a ponižováni…” 

PAVEL DUDR

Prameny:
(1) https://appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui/submitViewTableAction.do
(2) https://www.dst.dk/en/Statistik/emner/levevilkaar/kriminalitet/anmeldte-forbrydelser
(3) https://africacheck.org/factsheets/guide-rape-statistics-in-south-africa/

Odeslat komentář