JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Extinction Rebellion: Fakany na kostkách ledu a s oprátkou na krku sponzoruje dědička ropného impéria, vnučka britského šlechtice a viceprezident hedgeového fondu George Sorose! Demonstranti chtějí v pátek v Praze zablokovat dopravu, aby to lidem zkomplikovalo dopravu a nemohli se tak snadno dostat na Žofín k uctění památky Karla Gotta! Greténi chtějí okupovat a zablokovat dokonce i letiště, v Británii chtějí zablokovat Heathrow! Všechno je to o zavedení nových daní na vzduch a dýchání! Orwell netušil, že někdo překoná jeho román 1984!

Studenti z českých škol ve čtvrtek v Praze na Náměstí republiky uspořádali happening za ochranu klimatu. Postavili za souhlasu pana primátora Zdeňka Hřiba na Náměstí republiky šibenici, vyklopili z kýblů válce zmrzlé vody, stoupli si na ně a natáhli si na krk oprátky visící z této improvizované konstrukce. V rukách drželi cedule, že prý už nemáme čas, planeta Země se ohřívá a roztávají ledovce, takže celá akce měla symbolický podtext a alegorii, že když roztají válce ledu, na kterém aktivisté stojí, tak se uškrtí a budou viset. Poměrně dost lidí asi napadlo, co by se stalo, kdyby uklouzli. Zdálo se ale, že provazy mají velkou vůli, takže klidně by mohli stát na zemi i s provazem na krku [1].

Jenže, problém je v tom, že se nejedná o provokaci pražské lumpen-mládeže za patronátu Hřibova magistrátu, který ve čtvrtek mj. vypověděl partnerskou smlouvu s Číňany, takže fotbalový klub Slavia Praha asi přijde o svého čínského sponzora, protože ten je napojený na čínskou vládu. Toto není totiž z metodického manuálu magistrátu na propagaci hysterie a klimatického aktivismu, toto totiž pochází z Londýna od britské organizace Extinction Rebellion [2], která podobné akce právě spustila v mnoha evropských metropolích a cílem není nic jiného, než blokáda dopravy, silnic a letišť. Čeští aktivisté, kteří ve čtvrtek stáli pod šibenicí na Náměstí republiky, totiž chtějí v pátek zablokovat v Praze dopravu, a to na několika místech současně, půjde prý pouze o 7-minutové blokády. Doufám, že jakmile k tomu dojde, najdou lidé odvahu tyto pomatence nahlásit policii za blokování plynulosti provozu.

Extinction Rebellion založila vloni aktivistka poté, co si vzala psychedelické tabletky a pořádně se sjela…

Již od počátku tohoto týdne probíhají protesty Extinction Rebellion v celé Evropě, v Paříži, v Berlíně, v Londýně a dokonce v Austrálii. Pokud jde o Londýn, aktivisté vtrhli na letiště London City a zablokovali příjezdové cesty. Policie již pozatýkala více jak 40 aktivistů a podle informací nyní britská MI-5 prověřuje, jestli nejde o terorismus. V plánu je totiž blokáda největšího letiště Heathrow, které prý zabíjí miliony lidí ročně, kteří se dusí CO2, které letiště produkuje. Nedávno se o tom zmínila Greta Thunberg, že Heathrow je největším znečišťovatelem v Evropě, vyprodukuje prý více CO2 za jediný den, co vyprodukuje celá jedna africká rozvojová země. Neuvedla ale která, protože to by bylo zajímavé potom ověřit. Nicméně, toto hnutí nevzniklo jen tak v hlavách dětí a mládeže, Extinction Rebellion totiž založil a financuje úplně někdo jiný.

Dr. Gail Bradbrook

Hlavní zakladatelkou hnutí je Dr. Gail Bradbrook, která přišla na myšlenku založení tohoto hnutí minulý rok, když byla během jednoho víkendu na venkově a byla pod vlivem psychedelických léků [3], přičemž prý viděla, co se děje s planetou. Během přednášky v roce 2016 přiznala [4], že svůj klimatický aktivismus provádí hlavně kvůli tomu, aby měla na zaplacení inkasa a životních nákladů. Pracovala jako ředitelka nadace Citizens Online a spolupracovala s britskou vládou. Dalším spoluzakladatelem je bio-farmář Roger Hallam, ale především Tasmin Osmond, vnučka britského barona Sira Thomase Leese [5], která je přední figurou Sórošova hnutí Occupy Wall Street a studovala na Sórošově The Open University, která spadá pod Open Society Foundations George Sorose. Další spoluzakladatelkou je Paula Reeves, bývalá organizátorka a pracovnice OSN. Jenže, od zakladatelů Extinction Rebellion se dostáváme ke sponzorům, a to je opravdu síla.

Hlavním sponzorem Extinction Rebellion je dědička po ropném magnátovi a bývalém nejbohatším člověku na světě

Největším sponzorem je Aileen Getty [6], dědička po bývalém nejbohatším člověku na světě a vnučka po ropném miliardářovi J. Paul Gettym, který jako první americký petrolejář získal těžební koncese na ropu v Saúdské Arábii. Nasypala do fondu Climate Emergency Fund pod správou Extinction Rebellion rovný půl milion liber [7]. Další peníze nasypal fond Children’s Investment Fund Foundation, který založil bývalý viceprezident Sórošova fondu Soros Fund Management, lord Mark Malloch Brown [8].  Pokud se ptáte, proč proboha takto bohatí lidé sponzorují obskurní organizace vedené lidmi, kteří konzumují psychedelické drogy a potom zakládají organizace na ochranu klimatu, tak byste měli vědět, že jim vůbec nejde o ochranu klimatu. Nemá to s tím nic společného. Tito miliardáři sledují jedinou věc, kterou mladí studenti na šibenicích netuší, protože nechápou, že plní roli užitečných idiotů.

Aileen Getty, dědička po J. Paul Gettym, ropném miliardáři.

Všechny tyto procesy, kdy dědička po J. Paul Gettym, který se netajil tím, že je přítelem Rothschildovy rodiny, najednou sponzoruje organizaci, která jde po krku ropě a fosilním palivům, totiž vedou k jednomu jedinému cílí, kterým je globální taxa na CO2. Pozor na jednu důležitou věc. Emisní povolenky na produkci CO2 jsou už dávno ze hry pryč, nyní se hraje o daleko větší peníze. Jde totiž o uvalení spotřebních a lépe řečeno všelidových daní na produkci CO2. Cokoliv nebo kdokoliv produkuje CO2, bude platit. Samozřejmě, že ne přímo. Nikdo nebude za vámi chodit do bytu a říkat, že za poslední měsíc jste vydýchali 3 000 metrů krychlových CO2 a tudíž zaplatíte daň ve výši 54,- Kč za produkci CO2. Takto to nebude. Chystá se ovšem zdanění nepřímé, skrze zboží a služby, kdy tato daň bude schována ve všem, co kupujeme.

Cílem tohoto aktivismu je zavedení uhlíkové daně na veškeré zboží a služby, která by proudila na účty globálních firem

Pokud koupíte vepřové nebo hovězí maso, zaplatíte za něj CO2 daň navíc, zatímco sója nebo mletý hmyz, případně upravené maso z mrtvých osob bude bez daně. Naprostá revoluce spočívá v tom, že zatímco emisní povolenky generovaly peníze jenom z účtů jednotlivých státu, tato globální CO2 daň vytáhne peníze od všech lidí, ale co je důležité, přerozdělení těchto peněz půjde do kapes miliardářů a šlechtických rodů, které vlastní komerční produkty, které jsou silně neekologické. Takže si koupíte šampón nějaké globální značky a zaplatíte daň CO2. Ta daň ale nebude ve smyslu státní daně, ale globální daně. Daň tedy nepůjde do státních rozpočtů jednotlivých států, ale budou ji vybírat globální firmy, ty samé firmy, které ten šampón vyrábí a vám prodávají. Ta daň půjde výrobci, do jeho kapsy a výrobce řekne, že tyto peníze použije na to, aby jeho výroba byla více EKO. A to znamená co?

Lord Mark Malloch Brown, bývalý viceprezident Soros Management Fund a dnes sponzor Extinction Rebellion.

V lepším případě to znamená, že jste za debila, protože jste pod záminkou ochrany klimatu zaplatili miliardářovi peníze navíc, aby za vaše peníze, za vaši CO2 daň, revitalizoval a přebudoval své továrny na šampóny. Prostě jste miliardářovi zaplatili rekonstrukci podniků. Jeho to nestojí ani dolar, takže jste za debila. Anebo nastane druhá možnost, takto od vás získané peníze vůbec nepoužije na rekonstrukce svých továren, prostě jste mu zaplacením CO2 daně zvýšili globální zisk. Jestli opravdu zlepšil svoji výrobu v továrnách a produkuje méně CO2, to totiž vy jako obyčejný a platící gój nikdy nezjistíte.

Děti a mládež je nejsnadněji zmanipulovatelná skupina lidí pro procesy, kterým nerozumí

Takže ve výsledku nejste za debila, ale za naivního idiota. V obou případech totiž nejde o nic jiného než o přesunutí více peněz z vaší kapsy do kapes globálních miliardářů. A právě proto dědičky po ropných mogulech a šéfové hedgeových fondů George Sorose sponzorují mentálně postižené užitečné idioty ze Švédska, anebo užitečné idioty v Praze na kostkách z ledu, nebo v Londýně na letištích. Ve skutečnosti jde o to, že ta daň na CO2 může být extrémně vysoká, třeba 150% z ceny zboží, jak nedávno rovněž zmínila Greta Thunberg. A to už není žádná sranda, to už je pořádný ranec peněz. Nosatý business založený na odrbání kapes tupých lidí.

Zmanipulovaná mládež. 

Planeta se opravdu mění, opravdu se mění klima, ale vtip je v tom, že člověk s tím nic neudělá, nelze to zastavit. Lze na tom ovšem vytřískat nehorázné peníze, protože hlavním motivačním faktorem bude strach a hysterie. Tento “kalech” ale má jednu drsnou vlastnost. Ten proces opravdu běží a ten strach a hysterie není daleko od procesů, které se blíží s ohledem na tuto planetu. Je to totiž stejné jako v tom filmu, kde hlavní gangster vyhrožuje, že všechny rukojmí přejede rychlík od východu, ale nakonec ve skutečnosti je přejede nákladní vlak jedoucí od západu. Jeden to přežije a pak se ptá sám sebe: “Oni nám lhali! Celou dobu nám lhali!” Tohle je pouze obludný příměr nosatého chucpe, jak vydělat na klimatické krizi, kterou nelze zastavit, obrovské a mamutí peníze. Jenže, tím že je to o penězích, to ještě neznamená, že ten nákladní vlak od západu opravdu již není na cestě. Vidíme totiž okolo sebe, že klima se mění. Nesmíme však dovolit, aby globalisté na tomto nezvratném procesu vydělávali peníze pod rouškou indukovaného strachu a hysterie na náš účet!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář