Ve Spojených státech a po celém světě byla přijata jako nutná politická rozhodnutí se sociálními dopady, karanténními opatřeními a dalšími kroky. V mnoha případech byla radikální a vážná rozhodnutí, jako je zastavení ekonomik odůvodněna matematickými modely znázorňujícími nadměrné počty úmrtí způsobených onemocněním Covid-19. Existuje-li ve Washingtonu osoba, která je tváří současné strategie v zacházení s koronavirem, pak je to ředitel Národního institutu pro alergologii a infekční choroby (NIAID) při Národním zdravotním institutu (NIH) Dr. Tony Fauci. Velká média v diskusi týkající se role Fauciho nechala stranou jeho kontroverzní a kompromitující minulost z doby počátků paniky kolem AIDS. Jeho tehdejší role vrhá objasňující světlo na jeho současné a vysoce kontroverzní aktivity z dnešní doby.

Tony Fauci, vedoucí člen koronavirového Task-Force týmu Bílého domu, je oslavován velkými médii typu CNN, MSNBC nebo New York Times jako největší expert ve věci Covid-19. Snahy prezidenta Trumpa podpořit využití známého prostředku proti malárii k léčení těžce nemocných pacientů s Covid-19 shodil ze stolu jako „vtip“, ačkoliv on sám před sedmi lety tento lék sám podpořil. Fauci použil veřejně matematický model instituce ze státu Washington, která byla založena nadací Billa a Melindy Gatesových, ježprakticky vlastní Světovou zdravotnickou organizaci (WHO). Gatesovi vlastní rovněž podíly ve firmách hlavních výrobců očkovacích látek. Fauci se vyjádřil, že na Covid-19 by mohlo zemřít až 200 tisíc Američanů, čímž by mohl se mohl stát až desetkrát smrtelnější nemocí než „sezónní chřipka“. Což by v tomto roce znamenalo 300 až 600 tisíc lidí.

Současně ale přirovnal v seriózním a uznávaném americkém lékařském časopise smrtnost Covid-19 k sezónní chřipce. Když byl dotázán, jak dlouho by muselo trvat, aby mohlo být hospodářství USA uvolněno, odpověděl Fauci: „Teprve až už nebudou žádné pozitivně testované případy na Covid-19.“ Něco, co je nemožné, když pomyslíme na nespolehlivost testů.

Fauci také přímo podpoříl testování nových očkovacích látek na lidech, aniž by předtím bylo provedeno testování na zvířatech. Jedná se o mRNA geneticky modifikované očkovací látky.

Fauci má v době pandemie COvid-19 větší vliv na národní americkou politiku než kdokoliv jiný, a to včetně prezidenta. Mnoho médií s ním jedná s bázní, jako s neoddiskutovatelným vědcem, jedním z nejlepších na světě. Bližší pohled na kariéru Anthonyho Fauciho však poskytuje zcela rozdílný obraz, obraz ve skutečnosti alarmující.

Americký car AIDS

Tony Fauci zastává vrcholovou pozici u Národního institutu pro alergologii a infekční choroby – NIAID ve Washingtonu udivujících 36 let. Dnes už je mu 79 let, což je věk, kdy už by dávno měl být v penzi, a ovládá finanční zdroje, které určují, které farmaceutické společnosti nebo vědecká pracoviště univerzit dostanou vzácné vládní granty z pětimiliardového ročního rozpočtu NIAID.

Vraťme se do roku 1984, kdy byl Fauci za Reaganovy éry jmenován do funkce. V tomto roce badatel Roberto Gallo, podřízený Faucimu, uspořádal konferenci, na které oznámil, že „objevil“ virus AIDS. Řekl, že je to HIV – Human immunodeficiency virus (lidský virus způsobující oslabení imunity). Šokující oznámení oběhlo svět, bylo to oznámení, které kompletně ignorovalo vědecké postupy založené na tzv. peer-review publikační kontrole, kdy vědci ze stejného oboru a stejné úrovně podrobují objevy zkoumání a přezkoušení důkazů. Ty by měly zahrnovat i analýzy z elektronického mikroskopu. Profesor Peter. H. Duesberg popsal vyhlášení tohoto objevu jako „vědy praktikované na tiskové konferenci“. Duesberg byl cenami ověnčený vědec z Berkeley, který izoloval první gen rakoviny, díky svému bádání na retrovirech v roce 1970 a zmapoval genetickou strukturu těchto virů. (Jeho kritická publikace na téma AIDS se jmenuje „ Inventing the AIDS virus“).

To nebylo pro Galla a Fauciho důležité, do výzkumu nového viru HIV v NIAID tekly miliony. Fauci a Gallo prohlásili, že AIDS je vysoce nakažlivý cestou pohlavního styku, speciálně mezi homosexuálně orientovanými muži. Je však známo, že než Gallo objevil HIV-AIDS vir, prováděla NIAID výzkum role, jakou sehrávají drogy, těkavé látky zneužívané k sexuální stimulaci zejména u homosexuálů, či nasazení zkušebních imunosupresiv při úmrtí prvních pacientů, kteří zemřeli na AIDS. Tento program se rychle přeměnil ve prospěch výzkumu léků proti AIDS. Médiím se řeklo, že se AIDS stal „hrozbou pro veřejné zdraví století“.

Gallo si vydělal miliony na testech na HIV, který si nechal patentovat navzdory faktu, že test často chyboval a hlásil nakažení i tam, kde žádné nebylo a netestoval na přítomnost viru, ale na aktivní protilátky. To je něco, co imunologická praxe považuje za neplatné, jelikož přítomnost protilátek v krvi ukazuje na prodělanou infekci a nikoliv na nutnou přítomnost viru HIV. V této době byl Fauci zodpovědným za výzkum AIDS v ústavu NIAID, a to místo si drží dodnes.

Falšované testy?

Téma HIV/AIDS je klíčové. Zatímco zkoprnělý svět žádal testy, Gallo a Fauci propagovali velmi defektní testy na přítomnost protilátek v krvi. V roce 2006 Gallo řekl, že „HIV testy jsou od roku 1984, kdy byly vyvinuty, přesné a během doby jsou ještě přesnější“. Vysoce přesné v roce 1984, ale ještě přesnější v průběhu další doby? V odpovědi na kritiku Gallo dodal, že „PCR test na přítomnost viru může sám o sobě přesně určit zárodečný status HIV“.

Roberto A. Giraldo, MD a Etienne de Harven MD, kteří vyrobili první elektronový mikrograf retroviru, poukázali, že oba testy – ELISA a genetický test PCR nebo Viral Test – dva hlavní testy, které se používají při určování diagnózy na AIDS, jsou ostudou a jsou neplatné. „Žádný z těchto testů nedetekuje samotný HIV vir, ani částice takového viru“. Toto oba vědci uvedli jako jasné vyvrácení požadavků ze strany Galla, požadavků, které podepsali Fauci, NIAID, stejně jako CDC (organizace pro kontrolu infekčních chorob).

Výše uvedení vědci uvedli, že „existuje více jak 70 různě dokumentovaných podmínek, které mohou být příčinou, že testy na protilátky reagují pozitivně bez infikování HIV“. Mezi těmito chybně pozitivními případy jsou chřipka, obyčejná rýma, lepra nebo existence těhotenství. Ty samé testy se dnes používají, aby určily pozitivitu na koronavirus SARS-Cov-2.Docházejí tedy k závěru: „Skutečnost, že za 25 let intenzívního výzkumu nebyl HIV virus izolován ani očištěn v časovém horizontu klasické virologie, nám ukazuje, že pohled na AIDS jako infekční nakažlivou nemoc je založen na neexistujícím mikrobu.“

V USA požaduje státní CDC test na HIV protilátky při určování diagnózy AIDS. WHO už od roku 1985 v Africe žádný HIV test nebo jiný laboratorní test nepožaduje. Stačí symptomy jako ztráta váhy, chronický průjem, dlouhodobá horečka, vytrvalý kašel a podobně – symptomy vyplývající z chronické chudoby, podvýživy a nedostatku hygieny.

Korupce se nyní vznáší jako šedý stín nad 35letou kariérou Tonyho Fauciho. Fauci jako ústřední postava americké národního ústavu NIAID pobíral miliony od Gatesovy nadace a nadace Clintonových spolu s desítkami miliónů z kapes amerických daňových poplatníků na tento švindl výzkum. Je podezřelé, že článek obou autorů Giralda a de Harvena byl stažen ze žurnálu v roce 2019, těsně předtím než vypukla epidemie koronaviru ve Wuchanu.

Fauci a firma Gilead

Podle lidí, kteří se zabývali rolí Anthonyho Fauciho jako šéfa Národního institutu pro alergologické a infekční choroby NIAID, bylo ohniskem jeho zájmu to, co se nazývá vědecky „redukcionismus“. To je přírodovědecký a filosofický směr 19. století, dále byl zastáncem tzv. „single-germ theory“, která je protikladem holistického přístupu v medicíně, podtrhuje význam jednotlivých prvků, zde bakterií a nebere v potaz komplexní pavučinu faktorů, které zapříčinily kolaps imunitních systémů u zkoumané podskupiny homosexuálních mužů začátkem 80. let. Odmítl zkoumat zdokumentovaný fakt, že by svou roli mohlo hrát množství smrtelných omamných látek a jiných toxinů. Výsledkem bylo plýtvání s miliardami daňových poplatníků od roku 1984 na experimenty, které často končily smrtí. Jeden z nich probíhal v rámci spolupráce s firmou Gilead Science.

Fauci nebyl spokojen s testem na AIDS, který reagoval pozitivně (i v případech, kdy pacient žádný AIDS neměl) a když získal urychlenou cestou svolení amerického úřadu pro schvalování léčiv FDA pro medikament AZT, tedy medikament určený pro pozitivně testované pacienty s vážnými syndromy, rozhodl se spolupracovat s firmou Gilead (z biblického „balzámu z Gileadu“) na projektu, který dostal název PrEP experiment. (Prvním preparátem na blokování enzymu, který způsobuje šíření viru HIV, byl v roce 1987 Zidovudin (AZT). Ten však nepůsobil na děti a měl závažné vedlejší účinky. Nové typy léku se objevily až v roce 1997).

Fauci začal v roce 2007 financovat klinické zkoušky přípravku AZT u osob HIV negativních podle teorie, že je tato chemoterapie „ochrání“, aby se nestali „pozitivními“. To znamená, že testovali toxické látky na lidech, kteří byli jinak zdraví, aby zajistili, že „nikdy nedostanou AIDS“. Zní to šíleně, ale je to fakt. Gilead dodával nový prostředek Truvada státnímu úřadu NIAID mezi roky 2007- 2012 pro 3. fázi testování na lidech, kteří byli HIV negativní. Proběhla 4 testovací kola, při každé z těchto studií bylo testováno 2000 – 5000 osob.

Projekt nesl název „preexposure prophylaxis,“ zkratkou „PrEP“. Zdravým jedincům byly podávány dávky chemoterapeutika Truvada na základě teze, že by je mohly ochránit před nakažením virem HIV v budoucnosti. Státní úřad pro kontrolu nemocí CDC (Centre for Disease Control) doporučil v květnu 2014 lékařům, aby předepisovali Truvadu na AIDS negativně testovaným lidem z tzv. „ rizikové skupiny“, „léčivou látku“, která byla extrémně zisková a dostala oficiální vládní doporučení.

Schvalující úřad FDA zcela ignorovala dvě ze čtyř studií, které zcela selhaly a byly zastaveny. Navzdory tomu, že existovala zmanipulovaná data ze strany jak Fauciho NIAID, tak Gileadu, FDA odsouhlasila nebezpečnou látku Truvada za účelem PrEP, „preventivní léčby“ osob, které byly testovány na AIDS, test však vyšel negativně.

Dnes dostává firma Gilead seznam vedlejších účinků této drogy: „problémy s ledvinami včetně selhání jejich funkce, zhoršení hepatitidy B, příliš kyseliny mléčné v krvi (lactic acidosis), které může vést k úmrtí, vážné jaterní problémy s riziky úmrtí, problémy s kosmi. Gilead a Fauci tvrdí, že Truvada „může pomoci zredukovat riziko HIV-1 onemocnění prostřednictvím sexuálního styku, když bude používaný dennodenně společně se sexuálními praktikami, které jsou bezpečné“. Fušerský tým Fauci – Gilead propagující TRUVADU pro zdravé lidi za účelem „redukování rizika nákazy HIV“ je znamením o úrovni zneužití lékařských praktik a některých případech zločinné zneužití lidského zdraví, které reprezentuje současný koronavirový guru v Bílém domě, Anthony Fauci.

Fauci a Covid-19

V říjnu 2019 obdržel Fauci a jeho Národní institut pro alergologická a infekční onemocnění od nadace Billa Gatese 100 miliónů dolarů na vývoj geneticky modifikovaných terapií na HIV a anemické onemocnění, které se vyskytuje zejména v Africe, ale chrání tamní obyvatele před malárií (tzv. „sicle cell“ onemocnění). Bylo to proto, aby byl Fauci zticha v době, kdy se objevily první hlášení o výskytu koronaviru ve Wuhanu v Číně. V té době měl doktor Fauci za sebou již 35letou propagaci a korupci kolem HIV. Fauci je tedy součástí Gatesovy kabalistické nadace. V roce 2012 byl jmenován jedním z pěti vedoucích členů výkonného výboru tzv. „Global Vaccine Action Plan“, globálního očkovacího plánu, který založila Gatesova nadace.

To vše je vysoce relevantní k jeho současné roli „papeže“ v Trumpově administrativě. Skutečně izolovala za přísně kontrolovaných podmínek NIAID nebo jiná laboratoř vzorky od pacientů pozitivně testovaných na SARS Cov-2? Nebo jsou ty testy na virus stejně podvodné jako se to podařilo Faucimu a jeho klice při tématu HIV?

K tomu je potřeba dodat: Fauciho NIAID spolupracuje s Gileadem na testování II. fáze na lidech na léku Remdesvir jako potenciálním terapeutiku při hospitalizaci dospělých pacientů s diagnózou Covid-19. Je to náhoda?

Relevantní tedy je, že všichni špičkoví poradci prezidenta USA ve výboru Task-Force Covid-19 jsou po celé dekády úzce svázáni v souvislosti s falešným a destruktivním HIV/AIDS výzkumem a propagací chybných teorií. Po boku Tonyho Fauciho v NIAIDu stojí Deborah L. Birxová, M.D., jmenovaná Obamou jako globální koordinátorka na AIDS, která pracovala pod Faucim v NIAID již v letech 1983-1986.

Robert Redfield je současným ředitelem CDC, centra, odkud pochází současný skandál s testovacími soupravami. Redfield zakládal spolu s diskreditovaným Robertem Gallem, dřívějším kolegou Fauciho Institut pro lidskou virologii při Marylandské univerzitě. Redfield a Birxová jsou spoluautory četných vědeckých článků, pojednávajících o HIV vakcínách, žádná z nich nebyla účinná.

Fauci, Birxová a Redfield jsou pokrevními komplici v korupci HIV/AIDS, kteří porušili vědecký étos svého povolání a mají v hrsti budoucnost nejenom amerického veřejného zdraví, ale také celou světovou ekonomiku. To není dobrá situace. Jejich práce na HIV/AIDS se ukázala jako defraudace, proto testy na koronavirus nedokazují vůbec přítomnost smrtelného viru u žádného pacienta. Jestli je tomu tak, tak se jedná o největší kriminální podvod v historii medicíny.

Pozn. překladatelky: V době, kdy je evidentní, že dochází najevo řada manipulací a lží ohledně vykazování skutečných dat ohledně množství zemřelých, probíhá neuvěřitelná centrálně řízená propaganda, jsou omezována základní lidská práva a je vyvíjen velký tlak na celoplošné testování obyvatel, kteří mají být v případě neprodělané nemoci očkováni, pokud se budou chtít vůbec pohybovat svobodně, je potřeba klást mnoho otázek. Výše uvedený článek autora jsem přeložila, přestože se může zdát být pro laiky neuvěřitelný a kontroverzní, nicméně je hozenou rukavicí těm, kteří by nás mohli přesvědčit o tom, že se F. W. Engdhal mýlí.

F. William Engdahl