Fakty o Bratislavskom protivládnom proteste: Väčšina protestujúcich boli ľudia pracujúci v gastro oblasti a ľudia nespokojní s protizákonnými korona-opatreniami Matovičovej vlády

SLOVENSKO: Mainsteamové média, láskavo neklamte národ, nebuďte úplatné prostitútky a vstúpte si do svedomia, píšte, hovorte a vysielajte od teraz už iba pravdu, ak nie ste skorumpovaní, vyhlásil exposlanec Peter Marček.

Nech sa páči milé dámy, vážení pání!

Po včerajšom veľkom proteste, kde všetky Mainstreamové médiá zavádzali a klamali s informáciou o počte protestujúci od 100- 500 a taktiež o zložení ľudí na námestí, keď tvrdili, že je to protest futbalových chuligánov a prívržencov ĽS NS!

Pravdou je, že najmä futbalové Fan kluby tvorili značnú časť protestujúcich, tiež sa nedá bagatelizovať ani počet prívržencov ĽS NS, na čele s europoslancom M.Uhríkom a poslancom NR SR M.Mazurekom, ale tá podstatná časť protestujúcich (väčšinová), boli pracujúci, z cestovného ruchu a reštaurácii, dokonca jeden mladý kuchár, prepustený zo zamestnania, otec dvoch detí, držal pred Úradom Vlády už tri dni hladovku a ku koncu protestu skolaboval a musela ho zobrať sanitka do nemocnice.

Taktiež tam boli aj zástupcovia Fit Centier, ktorí prišli o prácu, medzi nimi aj moja neter. Videl som tam aj veľké množstvo dôchodcov, ktorí majú bytostný problém prežiť, také tri babičky, stojace predo mňou si sťažovali, že im ostávajú cca 2 Eura na deň po zaplatení účtov, na žívot, lieky, hygienické potreby a ošatenie! Za takú almužnú robili celý život p.Krajniak?

Čo ma ale najviac prekvapilo, že tam bolo aj veľa mladých ľudí, dokonca aj s detičkami, jedného 3-roč. chlapčeka aj s otcom zrazil prúd vody na zem a zlomil si rúčku!

Tak a ešte pre upresnenie, podľa odhadov viacerých účastníkov sa protestu po zrátaní jednotlivých sektorov zúčastnilo na nám. Slobody pred ÚV, v priľahlých uliciach a pred prezidentským palácom cca 10-15 tis. potestujúcich.

Takže mainsteamové média, láskavo neklamte národ, nebuďte úplatné prostitútky a vstúpte si do svedomia, píšte, hovorte a vysielajte od teraz už iba pravdu, ak nie ste skorumpovaní, lebo tá časom vyjde na vonok a vy, ktorí ste klamali a nechali sa za to uplácať, verte mi, že čoskoro príde spravodlivý súd a čestní policajti, prokuratóri a sudcovia, vás za vaše činy, hraničiace z vlastizradou, spravodlivo odsúdia a vy si ich budete musieť aj na tvrdo odpykať, spolu s vašími zamestnávateľmi a politikmi, pre ktorých ste tak oddane a podlo pracovali proti svojmu národu!

Ešte že existujú aj alternatívne média, ktoré sa neboja písať a hovoriť pravdu, ako InfoVojna, Slobodný vysielač, Eurorespekt, Picus Capital, Hlavný denník, či ďaľšie, ak som na niektoré zabudol, ospravedlňujem sa. Hlavné správy som medzi tú alternatívu zámerne nedal, lebo nie som si istý, kam patria…

Na záver vás milí spoluobčania poprosím tento príspevok zdieľať, ak s ním súhlasíte, aby sa tieto pravdivé a objektívne informácie dostali aj medzi vás, národ pospolitý, bažiaci po pravde.

Prečítajte si zistenie, pod mojim príspevkom a tiež asi rýchlo pochopíte, prečo chce I.Matovič aj cez mŕtvoly presadiť celoplošné testovanie obyvateľstva a to dokonca 2x za sebou! (Že vraj po dohode s Angelou Merkelovou na samite v Bruseli! Slovensko je ideálny pokusný králik a niekto aj poriadne zarobí!) Ak nás už toto nezobudí, tak potom neviem čo sa musí stať, aby národ povstal o otvoril si oči!

Včera sme urobil prvý krok, aj keď mám výhrady voči hádzaniu dlaždíc a fliaš do policajtov, aj to sú naši občania a Slováci ako my! Plnia si iba príkazy, hoci intenzita zásahu mohla byť miernejšia.

Zdroj: FB Peter Marček

Napsat komentář