JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Fašisti sa vrátili k svojím ideologickým prameňom a k praktike pálenia kníh z 30-tych rokov minulého storočia. A tiež sa premenovali na „Liberálov“

Na sociálnej sieti Tik Tok naberá na sile kampaň pálenia kníh Joanne Rowlingovej, autorky knižnej série Harry Potter. Britská spisovateľka sa dostala do nemilosti liberálnej úderky po tom, ako prestala velebiť „transgenderov“ a dokonca si dovolila kritické poznámky na adresu liberálneho transgenderového konceptu. K ostrakizácii spisovateľky sa prostredníctvom portálu politikus.ru vyjadril Malek Dudakov

Samotná Joanne Rowlingová je liberálne orientovaná, v určitom momente sa však zlomila a odmietla genderový sociálny konštrukt, podľa ktorého aj chlapec v dievčenských šatách vraj má právo, aby ho ostatní považovali za dievča. Rozhorčení bývalí obdivovatelia Rowlingovej tvorby začali prečesávať jej knihy s cieľom nájsť aj ďalšie nezrovnalosti, ktoré odporujú ich liberálnym manuálom. Ukázalo sa, že v jej knihách sa vyskytuje až príliš veľa bielych patriarchálnych mužov, zatiaľ čo predstavitelia menšín a žien hrajú skôr sekundárnu rolu.

Progresívni liberáli začali hystericky a demonštratívne páliť knihy Joanne Rawlingovej. Kruh sa uzavrel. Fašisti sa vrátili k svojím ideologickým prameňom a k praktike pálenia kníh z 30-tych rokov minulého storočia, kedy sa progresívna americká elita rozplývala nadšením nad „úspechmi“ európskych fašistov.

Hysterická kampaň pritom nie je namierená iba proti knihám. Už štyri mesiace oddiely naturálnych „čiernych košieľ“ beztrestne ničia a rabujú americké mestá, zastrašujú bielych civilistov, útočia na novinárov a chladnokrvne zabíjajú oponentov, ktorí sa im postavia do cesty. Obeťou pogromov „antify“ je hlavne malý biznis. Naopak, vyhrávajú a finančne profitujú veľké koncerny – BestBuy, Walmart, Amazon, ktoré bleskovo obsadzujú uvoľnený priestor.

Ľavičiarske médiá už otvorene oslavujú krach malého biznisu, ktorý je z ich pohľadu reakčný a� �kontrarevolučný. Naopak – „sociálne orientované“ korporácie všemožne podporujú aktuálne liberálne trendy. Absolutizácia moci monopolov, normalizácia politického násilia voči oponentom a „cancel culture“, čiže potlačenie „nesprávnych kníh a iných názorov“ – sú atribúty klasického fašizmu. Jediný rozdiel je v tom, že teraz sa objavil bez svastiky, ktorú nahradil smajlík v liberálnom obale.

Autor: Gabriel Gačko

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář