Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
SLOVENSKO: Fedor Flašík, podnikateľ a bývalý pokladník Smeru-SD: Dokedy si budú tie koaličné hovná o nás utierať hubu, vyjadrovať sa o nás ako dementných, nesvojpravnych, zaostalých debiloch, ktorí nedokážu myslieť, hocikto nás ovplyvní… Tak už dosť!
Bývalý pokladník Smeru-SD, podnikateľ Fedor Flašík na svojom facebookovom profile prejavil rozhorčenie nad vyjadreniami koalície v posledných dňoch.
Téma dôchodcov v týchto dňoch rezonuje najmä v súvislosti s podporou očkovania, ktorá má byť sprevádzaná najmä Matovičovými návrhmi obdarúvania zaočkovaných dôchodcov 500-eurovými poukazmi.
Príspevok uverejnil Fedor Flašík 4. 12. 2021 na Facebooku v znení:
Vážení, som dôchodca, senior, dokedy si budú tie koaličné hovná o nás utierať hubu, vyjadrovať sa o nás ako dementných, nesvojprávnych, zaostalých … debiloch, ktorí nedokážu myslieť, hocikto nás ovplyvní, atd. Tak už dosť !!! Sme omnoho schopnejší, vzdelanejší a máme životné skúsenosti !!! Náš život nebol plagiát!!! ale real. Choďte už do riti, vyjadrujte sa o senioroch dôstojne, nesiahate im ani po členky, vážená dementna koalícia !!!
Zdroj: FB Fedor Flašík
Komentáře a diskuse jsou také otevřeny na našem Telegramu https://t.me/cz24news kde se automaticky zobrazují všechny články
Začněte diskusi