JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Filip Vávra: Americké ministerstvo spravedlnosti označilo Seattle, Portland a New Yorku za “anarcho-města”. Čekají se další kroky

USA: O krok blíž zastavení přísunu federálních peněz jsou tři americká města. New York, Portland a Seattle. Ministerstvo spravedlnosti na pokyn prezidenta Trumpa dnes na svých internetových stránkách i ústy ministra Barra označila tyto města za “anarchistické jurisdikce”.

„Když státní a místní představitelé brání svým vlastním policistům dělat jejich práci, ohrožuje to nevinné občany, kteří si zaslouží být chráněni, včetně těch, kdo se snaží pokojně shromažďovat a protestovat,” řekl dnes ministr Barr v narážce na snahy o definancování policie ze strany radnic mnoha levicových měst a bránění policii v prosazování zákona. “Nemůžeme připustit plýtvání federálními dolary, když jde o bezpečí občanů. Je mou nadějí, že města, která byla dnes ministerstvem spravedlnosti jmenovaná, změní svůj kurz, a začnou brát vážně základní fungování vlády a začnou chránit své vlastní občany.”

Co se děje v Portlandu a Seattlu čtenáři vědí. V New Yorku stoupl počet střelby oproti minulému roku o 177 procent. New York dostává od federální vlády 7,4 miliard dolarů ročně.

Starostové těchto tří měst a guvernéři států, kam tyto města spadají, tolerují, podporují a často i podněcují rudé revoluční pnutí, ke kterému v Seattlu, Portlandu i New Yorku dochází. Pokud by byl Trump fašistický diktátor, za kterého ho levice označuje, dávno by do těchto měst poslal armádu, která by vyhlásila stanné právo, a agitátory i jejich spojence by nahnal za ostnatý drát. Trump ale stále postupuje jen v mantinelech, které mu zákony USA dávají. Snad to na ten rudý ksindl bude stačit.

Autor: Filip Vávra

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář