JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Filip Vávra: Černí militanti chtějí v USA svůj stát

USA: Bez zájmu médií se včera ve městě Lafayette v Lousianě sešli ozbrojení černí militanti z milice Not Fucking Around Coalition (NFAC). Nechtěli nic, jen demonstrovat svou sílu. Žádný novinář je nekonfrontoval, žádný novinář dnes nebude po prezidentu Trumpovi, ani Joe Bidenovi chtít, aby je odsoudil. A všechno by bylo úplně jinak, kdyby byli bílí.

NFAC jsou černí nacionalisté. To znamená, že je vše v pořádku. Kdyby to byli bílí nacionalisté a promenádovali se se zbraněmi po americkém městě, lze si představit ten tanec, který by předvedly nejen média, ale i policie a FBI. Ale oni nejsou bílí.

NFAC chtějí, aby jim byl dán Texas, a tam si černoši mohli mít svůj vlastní stát. Jen pro černé. A to je v pořádku. Kdyby to řekli bílí, systém by jim nedal pokoj, dokud by je nesvlékl z kůže. Ale oni bílí nejsou.

Obecně proti černošskému separatismu nic nemám. Každý národ, etnikum a rasa má právo na to žít mezi svými a po svém. Tlačit celý svět do kosmopolitního kotlíku a nedovolit žít stranou něj je diktatura. Vadí mi ale pokrytectví médií, politiků a společnosti, která je v podstatě ochotna černým, když budou hodně chtít, takový stát dát, ale když jste bílí, a usilujete o to samé pro vaše lidi, sežerou vás za živa.

Autor: Filip Vávra

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

  • Vlastimil Čech

    7. října 2020

    Nu, konec konců, v Africe americké černochy chtějí, a poblíž USA už jeden ryze černošský stát existuje- Haiti.
    Myslím, že by se USA docela ulevilo, kdyby černoši si jeden ryze černošský stát udělali. Problém jue, že oni by i nadále zůstali rozlezlí i po těch ostatních. To by nebylo očištění USA od černých, ale očštění toho jednoho státu získaného černými od bílých…
    Navíc si myslím, že černoši nejsou schopni úspěšně provozovat nějaký stát, či zemi… aspoň se jim to zatím vůbec nikde nepovedlo.

Odeslat komentář