JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Filip Vávra: Jak to bylo s americkým párem, který před BLM střežil svůj dům se zbraněmi?

USA: Nejen česká média, která pouze papouškují zprávy světových agentur, ale ani většina amerických médií, se neopovažují napsat pravdu o včerejším incidentu v St.Louis, kde se aktivisté BLM dostali do konfrontace s ozbrojeným bílým manželským párem.

Většina médií opakuje mantru, že “pokojní demonstranti procházeli kolem jejich domu” a manželský pár “na ně mířil zbraněmi”. Z článků v médií má člověk pocit, že BLM banda šla jen tak po ulici, a z jednoho domu na ně vyběhli dva ozbrojení šílenci.

Faktem je, že BLM banda otevřela branku, která vede na soukromý pozemek. Následující fotografie to dobře ukazuje.

Na obrázku vidíme dole hlavní ulici, která vede podél plotu / zdi. Nejspodnější popisek ukazuje místo / branku, kudy BLM banda vlezla dovnitř. Bylo jich asi 150. Popisek nahoře vlevo ukazuje místo, kudy BLM banda procházela, a popisek nahoře vpravo ukazuje vchod do domu, kde oba manželé stáli.

Tato fotka pak jasně vymezuje, co byl veřejný prostor (hlavní cesta vpravo), a co byl soukromý pozemek (celý prostor vlevo).

Následující video ukazuje jak akt vstupu BLM bandy, tak i oba manžele, kteří na 150 potenciálně nebezpečných levičáků před jejich domem reagují zcela přirozeně.

Podle Fox News policie případ vyšetřovala a již uzavřela. Z vyhodnocených důkazů vyplývá, že pár vyšel ven se zbraněmi až poté, kdy ze strany části demonstrantů došlo vůči nim k vyhrožování. Mělo jít o konkrétní dva bílé muže, kteří byli ozbrojení. Policie případ řeší jako vstup na cizí pozemek a zastrašování (ze strany dosud neurčených demonstrantů).

Nejpikantnější na celém incidentu ale je, že manželé jsou oba advokáti a aktivní Demokraté. Tedy levičáci. Podle Fox News během své kariéry “zastupovali mnoho klientů ve věci občanských práv”, z nichž “sto procent byli barevní”. Původně se k celému incidentu ani nechtěli vyjadřovat, aby “nepoškodili ideje Black Lives Matter”.

Člověk by oběma manželům nejradši řekl: “A neříkali jsme vám to?” Revoluce požírá své děti.

Filip Vávra

Odeslat komentář