JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Filip Vávra: Špinavý, komunistický Seattle

USA: Představte si, že pražská komunistická Klinika je zase v provozu. A teď si představte takovou Kliniku rozšířenou do celé čtvrtě. A bez policie, úřadů, státu. Mokrý sen všech anarcho-komunistů. A přesně to se teď děje v americkém Seattlu, kde ovládli čtvrť Capitol Hill, a vyhnali odsud policii, která se poslušně drží zpátky.

Tato událost navazuje na předpověď autonomizaci některých amerických měst. Události jdou ale rychleji, než se čekalo. Rudí zahodili veškeré zábrany, a přešli do totální ofenzívy proti tomu co nenávidí. Tedy dominantnímu postavení bílé rasy v západním světě, od čehož se odvíjejí západní hodnoty, které také nenávidí – rodina tvořená mužem a ženou, heterosexualita, patriotismus, civilizovanost, morálka, zásady.

Pod záminkou tzv. černých práv a mrtvého Floyda nyní likvidují z cesty úplně každého. Z dlouhého seznamu obětí zmiňme například moderátora televizní stanice Fox News, Tuckera Carlsona, který vyjádřil obavy, že aktivisté Black Lives Matter nyní půjdou po všech. Ti okamžitě spustili na internetu kampaň zaměřenou na zadavatele reklamy na Fox News, kteří okamžitě vyšli davu vstříc. Šéf amerického T-Mobile, Mike Sievert, dokonce přidal vzkaz “Bye, Bye Tucker Carlson. Black Lives Matter!” Kdo tedy můžete, změňte si operátora. T-Mobile už ne.

Černí radikálové nyní v Capitol Hill zavádějí vlastní pořádky. Místní obyvatelé, kteří něco namítají, jsou vystaveni hrozbám násilí a střelným zbraním.

“Kolektiv”, jak si tito komouši říkají, už zveřejnil své požadavky. Je mezi nimi zrušení policie v Seattlu, propuštění mladistvých černých kriminálníků z nápravných zařízení, reparace za policejní násilí, znovuotevření soudních procesů nebílých trestanců, kteří budou souzeni porotou složenou z lidí jejich rasy a mnoho dalších požadavků, které jsou na úrovni socialismu a Black Power hnutí. Celý seznam požadavků stojí za samostatné studium.

Trump směle vyzval, aby úřady ve státě Washington zasáhly, jinak to udělá sám, ale úřady tohoto levicového státu jej odmítly. Nedá se předpokládat, že by v tuto chvíli Trump do Seattlu poslal federální síly a proti černým autonomům zasáhl. Nemělo by to totiž to správné načasování.

Tak jako každý komunistický projekt tzv.komun ze začátku překypuje nadšením. Capitol Hill je obsazen teprve pár dní a pochopitelně sem proudí stejně smýšlející lidé. Během pár dní, nebo týdnů, se ale ukáže, na jak hliněných nohách jejich ideologie stojí. Vzniknou zde různé frakce, které budou prosazovat své cíle. Dojde ke střetu jak na ideových bodech, což je typicky konflikt mezi anarchisty a levicovými autoritáři. Dojde ke konfliktu na rasových bodech, kdy se bílí aktivisté budou ze začátku dobrovolně podřizovat těm černým, ale po chvíli je to přestane bavit. A dojde ke konfliktu na praktických bodech.

Nyní si revolucionáři ohřívají řízky od maminek, nebo jedí ze společné kuchyně, o kterou se starají dobrovolníci. Ale až skončí počáteční nadšení, začnou praktické ekonomické problémy.

Vzhledem k momentální situaci v Americe je možné, že Seattle bude mít vlastní autonomii, do které zbytek USA nebude zasahovat, protože rasismus. Nicméně Seattle není celý stát Washington. Venkovské oblasti jsou bílé a republikánské a muži zde mají zbraně, které jsou připraveni použít. Ve chvíli, kdy dojde k nějaké formě ozbrojeného konfliktu, bude mít Trump proti komunistickému ksindlu v Seattlu záminku zasáhnout. Ale jak už jsem psal dříve, odhadovat, co z toho vejde, je na úrovni věštění z křišťálové koule.

Buďme však obezřetní i zde, v České republice. Podobný ksindl, který by nám chtěl obrátit životy vzhůru nohama, máme i zde.

Filip Vávra

Odeslat komentář