JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Floyd, padělání bankovek a protesty po celém světě

USA: Rodina George Floyda na jeho smrti, ať už skutečné, či předstírané, vydělává víc, než kdyby měli továrnu na automobily. Floydův bratr Philonise zorganizoval kampaň na vybírání peněz a k dnešnímu dni tento fond obnáší 13.5 milionů dolarů. Lidé z celého světa přispívají ve snaze ulevit truchlící rodině jejich úděl. Článek ZDE. Floydův fond ZDE.

Proč vlastně Floyd zemřel: zkoušel v obchodě zaplatit falšovanou bankovkou a obchodník na něho zavolal policii. Policie, která přijela, se sestávala ze dvou nováčků, kteří měli za sebou asi 4 dny služby každý. Jeden z policistů přikázal Floydovi, který seděl za volantem v autě, aby položil ruce na volant. Ptal se ho, jestli používá drogy, protože viděl kolem úst zatýkaného pěnu. Tento pouze mumlal: „Nemohu dýchat.“ (I can’t breathe).

Nejen že byl zatčený nadrogován, ale cestou do policejního auta upustil na zem ještě dva balíčky, zjevně s kokainem, snad aby u něho nebyly nalezeny. A i jak ho policista zkouší zvednout, tak sebral něco ze země, hned vedle Floyda a strčil si to do kapsy. Copak asi zkoušel ukrýt a proč? Video ZDE.

Teprve později se dostavil na scénu policista Derek Chauvin a jeho tři kolegové.

Ve videu můžete vidět, jak policie odvádí Floyda k policejnímu autu. Nekladl valný odpor, ale když přišel k vozu, začal se vzpírat a padl na zem. Údajně byl v tom autě někdo jiný, kdo seděl na zadním sedadle, z koho asi dostal strach. Tento člověk je zachycen na jiném videu, ale je to záběr tak nejasný, že nemá cenu ho zveřejňovat.

Floyd nezemřel na zadušení, jak nám zkouší namluvit Dr. Baden, jehož profesionální pověst nepovzbuzuje k přílišné důvěře. Podle první pitvy měl Floyd srpkovitou anemii (sickle cell anemia), která snižuje přísun kyslíku do mozku. Dále trpěl nemocí srdce a měl v sobě řádné množství drog: smrtelnou hladinu fentanylu a heroinu a také meth, speed a marihuanu. Obojí, jak meth, tak speed, způsobují srdeční mrtvici.

To, jak mu policista klečel na krku, to je běžný postup jak zacházet s násilnickými drogaři. Tito lidé necítí bolest a jsou nesmírně nebezpeční. Je to metoda všeobecně používaná na všech podezřelých, bez ohledu na jejich rasovou příslušnost.

PAŠOVÁNÍ FALEŠNÝCH BANKOVEK

Někdy v půli prosince minulého roku zabavili američtí celníci falšované jedno-dolarové bankovky v hodnotě 900 tisíc dolarů, které byly do státu Minnesota poslány z Číny. Zhruba ve stejné době byla města Minneapolis a St. Paul zaplavena i jinými falešnými bankovkami. Je odhadováno, že se jedná o asi 1 milion dolarů, převážně ve dvaceti-dolarových bankovkách, které byly rovněž propašován do Ameriky. I když tento odhad je určitě příliš nízký, protože údajně celých 40% všech amerických sto-dolarovek jsou falšované bankovky. Původně byla z falšování těchto peněz podezřívána Severní Korea, ale může to být docela dobře Čína.

Takové pašování cenin může být pouhé kriminální podnikání, přicházející z Číny, kde často padělají světovou měnu, která má jakou cenu a prodávají tyto bankovky a mince na eBay jako pravé. Ale taky to může být strategická finanční válka proti americké ekonomii.

EL NUEVO RODEO

V r. 2015 byl vládním oddělením pro drogy (DEA) zavřen v Los Angeles podnik, zvaný El Rodeo, kvůli pašování a prodeji drog. Je pravděpodobné, že El Nuevo Rodeo, což v překladu znamená Nové El Rodeo, bylo pokračování toho stejného, s přídavným obchodem s falšovanými a pašovanými bankovkami.

El Nuevo Rodeo, což byl bar a taneční podnik, kde Floyd a Chauvin oba pracovali, byl policií podezírán z praní falšovaných peněz, z prodeje drog a pašeráctví. Většina zpráv udává jako majitelku Maya Santamaria, ale Rodeo bylo přeprodáno koncem minulého roku a dnes je vlastněno firmou „Omar Investments,“ která má sídlo v Jižní Africe. Majitelem je Almallah Rasmi, který je jordánského původu. Omar Investments je součástí firmy „Asset Management Industry,“ kterou už zjistit prakticky nejde. Má se za to, že kdybychom došli na konec tohoto vlastnického řetězu, že bychom skončili u jedné ze tří-písmenových abecedních organizací, jako jsou CIA, NSA, DEA a podobné.

Federální úřady zkoušely Almallahovi Rasmi odebrat americké občanství, které získal před 16 lety a deportovat ho, protože údajně podporoval palestinské teroristy. Ale soudce toto zakázal, není známo proč.

Policie měla za to, že falešné peníze, přicházející do země, jsou prány v El Nuevo Rodeo a Floyd jim měl ve skutečnosti doručit seznam osob, které byly v uplatňování těchto peněz na trhu zapleteny. Nebyl ani ten nejmenší záměr ho usmrtit, ba právě naopak, chtěli ho udržet živého, protože jednak tyto informace potřebovali a za druhé, chtěli ho využít jako svědka při soudu. Proto mu Chauvin klečel na krku jen poměrně mírně, ne plnou vahou. Jenže Floydovo zdraví, těžce narušené návykem na drogy, povolilo a on zemřel v situaci, na kterou by si zdravý člověk druhý den ani nevzpomněl. Článek ZDE.

Ovšem je podezřelé, že Floyd byl pohřben v zavřené rakvi a nebyl nikdy vystaven.

Až na výjimky, které je možno najít všude, americká policie nejsou sadisté, kteří by rádi někoho týrali. Ale na druhé straně, nemůžou být citlivé bábovky, když jednají pouze a jenom s kriminálním počínám a s kriminálními elementy. Jak jinak by mohli doopravdy vykonávat svoji práci? Na Floyda museli udělat nátlak, protože se jednalo o to, zajistit ho a udržet ho živého jako svědka, protože zároveň byla na něho vystavena smlouva na zavraždění (contract) zřejmě lidmi, kteří peníze pašovali a báli se prozrazení. Nikdo neví, kdo tito lidé jsou, kteří podemílají již tak zasaženou americkou ekonomii tím, že dovážejí z ciziny padělané bankovky. Nikdo neví, proti komu Amerika stojí. Může to být docela dobře samotným státem-podporovaná zákeřná snaha o vytvoření destabilizace a posléze zničení celého národa.

Nutno dodat, že bar a taneční sál El Nuevo Rodeo byl vykraden a zapálen ten stejný den co Floyd zemřel. Je podezření, že se tak stalo za účelem zničení všech dokladů nekalé činnosti. Stejně tak radiová stanice La Reza, 95.7 FM a 1400 AM, kterou vlastnila bývalá majitelka Maya Santamaria, shořela do základů 29. května.

PROTESTY PO CELÉM SVĚTĚ

Protesty proti údajné vraždě George Floyda jsou snad po celém světě. Nejvíce je jich samozřejmě v Americe, ale jsou i v Keni, v Liberii, v Nigerii, v Číně, v Indii, v Iránu, v Japonsku, v Pakistánu, v Turecku, v Rakousku, v Belgii, v Bulharsku, v České republice, ve Francii, v Německu, v Řecku a v mnoha jiných státech. A opět, na mnohých místech se objevují cihly a kameny na vytloukání výkladních skříní – tajný podpis těch, kteří toto povstání vytvořili. Seznam protestů i s linkami na videa najdete ZDE. Jiný seznam je ZDE.

Je zajímavé, že v Americe se protesty konají převážně ve státech, které vedou Demokrati. Všecky tyto státy mají finanční problémy a všechny kvůli tomu vyhlásily národní pohotovost a žádají Federální vládu o podporu.

Mezi protestující se ocitla i demokratická Guvernérka státu Michigan, Gretchen Whitmer, která nepovolila otevření obchodů a malých firem ve státě, ale zato podporovala leftisty v protestech a dokonce se k nim přidala. Zdá se, že chudinka padla na hlavu – proti komu protestuje? Proti sama sobě? Vždyť ona je součást vlády a tyto protesty jsou proti policii a proti vládě. Článek a obrázky ZDE.

FBI A JINÍ KLEČÍ PŘED PROTESTUJÍCÍMI – NEUVĚŘITELNÉ

Členové FBI poklekli před protestujícími v hlavním městě Washington D.C. Obrázky ZDE. Toto samozřejmě vyvolává pohoršení nejen mezi bílými, ale i mezi černými. Dvě černošky křičely na klečící bílé: „Přestaňte s tím, to je nemocné! To je pekelnické.“

Ještě více pohoršující je video, kde bílí umývají černochům nohy. Za co si je předcházejí? Tady není žádný důvod. Otrokáři jsme nikdy nebyli, je to 200 let stará historka, tak co tady ještě rozmazávají? A ještě ke všemu bylo bílých otroků mnohem víc než černých a bylo s nimi hůř zacházeno, protože byli lacinější. Anglie navozila do Ameriky a jinam do otroctví většinu Irska a veškerou svoji městskou chudinu a všichni byli bílí. Video ZDE.

Chcete vidět skutečný rozdíl mezi černýma a bílýma? Podívejte se na krátké video ZDE.

NESPRAVEDLNOST VLÁDNE SVĚTEM

Jistý člověk (neuvádí jméno) se skutečně rozzlobil jak na protestující, tak na ty, co jsou proti Trumpovi. Dal na internet krátké video, kde se pohoršuje nad tím, že všichni tolik zveličují smrt jednoho černocha, zatím co arabské vojenské jednotky jich právě zastřelily v Sudánu 300 tisíc. „A nikdo kvůli tomu neprotestuje,“ říká. Video ZDE.

V Libyi jsou trhy s černochy, kteří jsou prodáváni do otroctví ještě dnes, právě teď a byly tam i když byl Obama president a Clintonová sekretář Státu. A co tak koncentrační tábory? V Číně jich mají dostatek. Zavřeli tam všecky muslimské muže, zatímco Číňané hromadně znásilňují muslimské ženy, ve snaze převést jejich potomky na čínskou stranu. Bush, Clintonová a Biden poslali Američany do války do pouště ve Středním Východě a ti tam zabíjeli – ani se neví kolik milionů lidí tam padlo. V Iránu jsou ženy zavírány do vězení na 30 let, když si sdělají šátek s hlavy.

A tady budou protesty, ničení a pálení kvůli jednomu černochovi? „Vy všichni jste pokrytci,“ volá „ve světě je spousta nespravedlnosti a to vám nevadí. Ale když Trump odmítl jít do války, tak se kvůli tomu můžete zbláznit.“

CHCETE TAKÉ PROTESTOVAT?

Budete se divit, ale na internetu je stránka, a možná není jediná, která nabízí uspořádání jakýchkoliv protestů za peníze. Není to zajímavé? Stránka ZDE.

JANE K.

Odeslat komentář