JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Fox News: Za „ruským“ zdrojem „dokumentace Steele“ na diskreditaci na Trumpa, byl ve skutečnosti think-tank Brookings Institution z Washingtonu!

USA/RUSKO: Za „ruským“ zdrojem pro „dokumentaci Steele“ byl údajně think-tank Brookings Institution, prohlásil ve vysílání Fox News kongresman a člen výboru pro rozvědku Devin Nunes.

Podle něj byl celý příběh s kompromitujícími důkazy o Donaldovi Trumpovi vytvořen od nuly z centrály kampaně Hillary Clintonové.
Fox: „Nyní jsme v kontaktu s kongresmanem Devinem Nunesem, starším členem sněmovního zpravodajského výboru, členem rozpočtového výboru a hlavním paprskem světla ve tmě Obamagate, který trvá čtyři … téměř čtyři roky.

Co nového nám můžete říci o svém vyšetřování pomocného zdroje, pokud, prosím, za tuto frašku s diskreditovanou dokumentací, kterou na americký lid vhodily FBI, zvláštní právník (Robert Mueller) a ministerstvo spravedlnosti?“

Devin Nunes, kongresman: „Jen bych řekl, že když si myslíte, že situace nemůže stát ještě šílenější, přesně to se děje a je to mnohem horší. Nyní máme následující: think tank Brookings Institution, kterého jsme již dlouho podezírali z účasti na této dokumentaci, jak víme, byl zapojen do vývoje, distribuce a obrany „dokumentace Steele“ (nazvané podle Christophera Steeleho, bývalého agenta MI6).

A zatím nevíme jen jednu věc. Nyní známe původní pomocný zdroj. FBI se nás pokusila přimět, abychom věřili, že jde o nějaký ruský zdroj, který by mohl být zabit, kdyby se něco stalo. Ne. Ukázalo se, že toto neznámé zvířátko žije za rohem, nedaleko odtud – dnes večer s vámi komunikuji z Kapitolu. Bydlí tady. Žádné nebezpečí mu nehrozí. To vše je fikce. A FBI o tom věděla.

A teď je otázkou, zda se můžeme dostat na dno toho, co se děje, a zda se (státní zástupce) Durham dostane na dno. Nyní musíme zvážit otázku, zda stojí za to ponechat tomuto levicovému think tanku status neziskové organizace, protože v posledních čtyřech letech se podílel na vývoji politické zakázky, jakož i na jejím šíření a ochraně. Podle mého názoru by daňový úřad USA měl prostudovat jeho činnosti.“

Fox: „Jen jsem ohromen. V srpnu to budou čtyři roky … Ačkoli už je konec měsíce. Uplynuly čtyři celé roky od té doby, kdy se celé spiknutí proti prezidentovi nabralo vážný obrat. A tohle všechno mě ohromuje – Brookingsova instituce, děláte si srandu?“

Devin Nunes: „Ano, rozumím.“

Fox: „Jsem jen zvědavý, jestli máte nějaké pochybnosti o jejich zapojení?“

Devin Nunes: „Vím, že je těžké tomu uvěřit. Věděli jsme, že prezident Brookings Institution má s tím něco společného: alespoň byl na okraji tohoto případu. Ale teď jsme si spolehlivě vědomi jeho zapojení. Víme, že poslal textové zprávy – neřeknu, že předepisoval kamarádovi Christopheru Steelemu -, ale poslal textové zprávy do dokumentace ve velmi, velmi důležitých momentech, když se pokusili tento dokument distribuovat.

Pokud k tomu přidáme skutečnost, že toto neznámé zvířátko, které bylo pravděpodobně oním ruským zdrojem, i když ve skutečnosti tomu tak nebylo, běhá tady, získáme následující obrázek. Nechtěl bych vaše diváky příliš znervóznit, ale tento příběh byl vytvořen od nuly předvolebním štábem Clintonové kampaně.“

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář