JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Francie od 1. srpna znovu zavede celoplošné a povinné nošení roušek na veřejnosti, v USA se již objevují názory, že po dobu několika následujících let bude nošení roušek povinné všude a celoročně! Díky rouškám bude možné rozpoutat pouliční nepokoje se zakrytými obličeji zcela legálně, čímž se zabrání AI identifikaci obličejů organizátorů a účastníků nepokojů!

ČESKO/FRANCIE: Česká média zahájila ve čtvrtek hon a štvanici na další server, který uveřejnil informaci, že v ČR se budou od srpna znovu povinně nosit roušky na veřejnosti. Tuto informaci přinesl lifestylový server Funrich.cz a někdo server udal a nahlásil Ministerstvu zdravotnictví, které okamžitě na svém Twitteru informaci popřelo [1]. Podle informací to vypadá, že za tímto udáním stojí opět Jan Cemper ze serveru Manipulatori.cz a ministerstvo zdravotnictví tak jednalo právě na základě tohoto udání.

Server FunRich.cz

Server Funrich.cz se zalekl honu na čarodějnice a článek smazal [2], čímž nepřímo přiznal, že se jednalo o hoax. Nevíme, odkud Funrich.cz čerpal své informace, ale o hoax se tak úplně doslova nejedná. Hlavní epidemiolog ČR Rastislav Maďar totiž sám na Radiožurnálu uvedl [3], že na podzim mohou být roušky znovu povinné. Zdroj naší redakce nás už během týdne upozornil, že česká komise epidemiologů a zdravotníků pří ministerstvu zdravotnictví v rámci posledního jednání a hodnocení epidemiologické situace v ČR hovořila i o situaci ve Francii a o možných důsledcích a opatřeních pro ČR, které by se mohly odvíjet od 1. srpna tohoto roku. O co se konkrétně jedná?

Ve Francii budou roušky znovu povinné od 1. srpna, ale co v ČR?

Epidemiologická situace v ČR je zatím stabilizována, s výjimkou ohnisek ve vybraných lokalitách, ale velké obavy panují ze situace, která může nastat v srpnu a následně v září. Čeští epidemiologové podle našich informací vyjádřili na posledním jednání tento týden obavy, že na přelomu července a srpna by mohlo dojít ke skokovému navýšení případů Covid-19 v ČR spolu s tím, jak bude kulminovat návrat českých turistů ze zahraničí, kteří měli červencové termíny a současně uplynou zhruba 2 týdny inkubace u těch, kteří se z dovolených vrátili v první polovině července.

Následně první polovina srpna bude inkubačním oknem pro ty, kteří se vrátili až ve druhé polovině července. Během této diskuse epidemiologů podle našeho zdroje zaznělo, že by bylo rozumné zvážit znovu nošení roušek, a to na základě zkušenosti ze zahraničí. A tou zkušeností myslí čeští epidemiologové Francii.

Emmanuel Macron

Francouzský prezident Emmanuel Macron totiž v úterý oznámil [4], že Francie s největší pravděpodobností zavede od 1. srpna na celém území Francie znovu povinné nošení roušek na veřejnosti. Důvodem je nárůst nakažených osob ve Francii po návratu z dovolených, z Riviéry a z letních resortů ve Francii. A právě o tomto se čeští epidemiologové, kteří radí ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi, podle našeho zdroje bavili na posledním setkání mezi sebou.

Od našeho zdroje tedy víme, že se o zavedení povinného nošení roušek opravdu diskutuje mezi zdravotníky při ministerstvu, ale zatím jde pouze o zvažované možnosti, nikoliv o definitivní rozhodnutí. Nelze tedy informaci Funrich.cz označit úplně za hoax, ale spíš za nepřesnou, resp. zatím unáhlenou informaci. Povinné nošení roušek od 1. srpna bude ve Francii, tam je to prakticky už jisté po oznámení prezidenta Macrona, v ČR k takovému rozhodnutí zatím nedošlo.

Roušky sice chrání před kapénkami, ale fungují i jako maskování před policejními AI kamerami

Datum 1. srpna je pouze jedno hraniční datum, které dělá epidemiologům vrásky na čele v Evropě. Tím druhým datem je 1. září a návrat školáků do škol. Jenže, dosud není vůbec jasné, kolika škol se to bude týkat, protože všechno bude záviset na epidemiologickém vývoji v srpnu. Vzhledem k tomu, že počet pozitivních testů stále neustává, není vůbec jasné, jestli bude možné v září prohlásit situaci za bezpečnou, aby děti mohly chodit do škol jen tak.

Je vysoce pravděpodobné, že děti i v září ve školách budou muset mít roušky, budou muset mít rozestupy, ředitelé škol jsou z toho na prášky, protože nemají prostory pro rozsazené děti od sebe, školy na to nejsou dimenzovány, takže se dá očekávat, že i v září některé školy budou pokračovat ve výuce z domova. To je zcela reálné. My se však musíme podívat na jiný faktor, na roušky jako takové.

Členové Antifa na demonstraci v USA

Ve Spojených státech se ukazuje, že roušky, kromě biologické a kapénkové ochrany, plní ještě jednu funkci. Slouží jako dokonalé maskování a skrývání identity pachatelů násilných trestných činů a rabování v amerických ulicích v rámci hnutí Black Lives Matter. Na tuto situace upozorňují mluvčí policie, že v důsledku nošení roušek je naprosto vyloučeno optické rozeznávání obličejů pomocí kamer s umělou inteligencí, které umí z kamery podle obličeje odvodit vzorec a vyhledat v databázi obyvatelstva podle uložené fotografie shodu. Američané již začínají akceptovat myšlenku, že roušky se budou nosit opravdu dlouho, mnoho let a média to již de facto přiznávají [5]. A demonstrantům v amerických ulicích to vyhovuje.

Trvalé nošení roušek jako v Číně? Podle pozorovatelů je to symbol nástupu Číny jako světové velmoci č. 1

Tak obrovské množství demonstrantů potom nelze nijak sledovat, protože nosí roušky neustále, nikdy je nesundavají a policie tak nemá možnosti zjistit, kdo např. střílel ze zbraně, kdo napadl policistu atd. Jakmile ve Francii dojde k povinnému nošení roušek na veřejnosti, nepokoje se z USA přenesou do Francii a dojde k obnovení protestů Žlutých vest proti Emmanuelu Macronovi. Jenže, chystá se něco mnohem děsivějšího. Začíná se totiž mluvit o permanentním nošení roušek natrvalo, napořád, a to z toho důvodu, že Covid-19 virus prostě s námi zůstane natrvalo a bude mutovat jako chřipka, proti které také neexistuje stoprocentně účinné očkování.

Rouška na omezení vdechování čerstvého vzduchu

Profesor Atanu Biswas ze Statistického institutu v Kalkatě napsal [6] zajímavý článek, že Indie, a postupně i další země světa, mohou převzít tzv. čínskou rouškovou kulturu, kdy obyvatelstvo dobrovolně nosí roušky při cestách hromadnou dopravou, v obchodech, na veřejných místech, a to zcela dobrovolně a přirozeně. Pokud by lidé začali nosit roušky trvale, mělo by to okamžitě dva důsledky. Nebylo by možné je elektronicky identifikovat pomocí kamerových AI systémů a současně by došlo ke snížení okysličení lidského organismu, protože roušky omezují při každém nádechu objem čerstvého vzduchu o 30 až 78% v rozsahu a závislosti, z jakého materiálu je rouška ušita, z kolika vrstev, jak těsně je na tvář nasazena, jestli jde o roušku nebo respirátor atd.

Dlouhodobé nošení roušek povede k postupné ztrátě přirozené imunity v populaci, výrobci vakcín budou mít žně

Dlouhodobé nošení masek totiž postupně lidi připraví o přirozenou imunitu. Lidé musí dýchat do plic nečistoty a viry, protože právě v plicích se vytváří v lidském těle imunitní reakce. Druhým místem v těle je tenké střevo. Imunita se tedy vytváří tím, co dýcháme, a tím, co jíme a pijeme. Ani vzduch, ani potraviny proto nesmí být sterilní, musí být znečištěné, a to právě proto, aby naše tělo bylo nuceno si vytvářet imunitu. Pokud budeme permanentně nosit roušky, potom zčásti anebo úplně o imunitu přijdeme a hádejte, co jediného nám zůstane jako náhradní řešení pro získání imunity?

Dětská rouška, naprostá tragédie pro imunitní systém dítěte

Ano, jediné, co zůstane jako možnost pro imunizaci člověka, bude očkování. A tím jsme doma. Jediným výsledkem dlouhodobého nebo trvalého nošení roušek bude postupná a plíživá ztráta přirozené imunity člověka, dospělého jedince i jeho dítěte, protože ti dobytkové globalčiky narvali roušky na ústa i dětem. Doufám, že už chápete, co tím sledují. Za nějaký čas dojde k tomu, co je k vidění v Číně, kde vypukají mohutné plicní epidemie, protože Číňané nemají dostatečnou přirozenou imunitu, protože od dětství nosí trvale a dlouhodobě roušky.

Imunita se vytváří vdechováním a konzumováním virů a nečistot. Zní to odporně a hnusně, ale tak to prostě příroda zařídila. Bez přirozené imunity zůstane jenom jediná šance na přežití, vakcinace!

Člověk musí dýchat do plic bordel, viry a nečistoty, aby se jeho plicní sklípky imunizovaly a organismus si vytvořil přirozenou imunitu. Proto malé děti si musí hrát na písku a na trávě, musí se hrabat v písku a v zemi a potom si olizovat prsty, protože tím se do organismu dítěte dostává bordel, nečistoty, viry a bakterie, bez nichž není možné nastartovat imunitní systém v těle dítěte. Proto každá matka, která jako šílená běhá po domě se Savem a sterilizuje každou kachličku, de facto zabíjí své malé dítě, jehož organismus ve sterilním prostředí si nemá jak vytvořit imunitu.

Bill Gates na tiskovce s ampulkami vakcíny

Trvalé nošení roušek tak povede ke snížení přirozené imunity v populaci a jedinou záchranou člověka tak bude očkování, což je velice pochybná a často i nebezpečná náhrada za přirozenou imunitu. Všechno, co globalčiky dělají a vymýšlí s rouškami, sleduje konceptuální cíl snížení přirozené imunity obyvatelstva, aby se stalo více závislým na syntetické imunologii, tedy na očkování. A proto nošení roušek ve Francii a v dalších zemích je součástí plánu globalistů pro uplatnění jejich vakcín. A když to nepomůže, tak lidi úmyslně nakazí, a to doopravdy. A o tom přineseme dnes v pátek v dalším článku šokující a exkluzivní velkou reportáž od naší čtenářky a české krajanky žijící na Floridě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář