JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

František Ringo Čech: PIRÁTY BUDOU ZA TŘI ROKY LIDÉ HONIT PO ULICI S HOLEMI

ČESKO: Vrbětice z nás udělaly hit Evropy. Řekl hudebník, malíř, spisovatel a bývalý politik za ČSSD, který byl během poslaneckého mandátu členem výboru pro obranu a bezpečnost, František Ringo Čech. Verzi, že za výbuchem stojí ruští agenti, zpochybnil.

Kauzu Vrbětice považuje za frašku. „Normální člověk žasne a z úžasu civí, co se to děje. To se vymyká veškerému zdravému rozumu a jediné vysvětlení je snad to, že před volbami, které se uskuteční na podzim, všechny posedl zlý démon, zoufalství a bezbřehá snaha udržet se za každou cenu v bavorácích, ve Sněmovně a v Senátu. Je to hrůza,“ rozohnil se František Ringo Čech.

Verzi o tom, že za výbuchem muničního skladu, kde přišli o život dva lidé, stojí ruští agenti, nevěří. „Když se nad tím zamyslíte, byl tady sklad patřící někomu někde z Moravy, byly v něm zbraně, granáty, náboje, výbušniny… Nic se nedělo. Schoval si je tam bulharský obchodník, o kterém se nic neví. Skladovaly se tam zbraně, které měly být dle médií v jiném státě, a vůbec nikomu to nevadilo. Pak to bouchlo a šest let nic. Všechno v pořádku. A najednou se dozvídáme, že to měli způsobit dva ruští agenti, nešikové, kteří podělali, na co sáhli. Otravou dvojitého agenta Sergeje Skripala počínaje, Vrběticemi konče. Je to legrační,“ řekl Čech.

 

Má svoji verzi příběhu, proč jel Hamáček do Ruska

Na rozdíl od řady politiků, kteří kritizují prezidenta Miloše Zemana, za to, že po oznámení události celý týden mlčel a následně pronesl projev, který podle nich hraničil z velezradou, on jako jeho věrný příznivec a přítel za ním nadále pevně stojí.

„Pan prezident to řekl zcela jasně, že se úplně přesně neví, jak to bylo. A hned už se na něj chystají žaloby. Už jsem si představoval, jak by to asi probíhalo. Každý soudce by musel sdělit to, co on. Tedy, že podezření můžete mít, ale nejpodstatnější je důkaz. Jedině Kajínka zavřeli bez důkazu, ale jinak vždycky nějaký musíte mít, když někoho chcete odsoudit. A ten tu prostě není,“ míní Čech, jenž odsuzuje i mediální hon na ministra vnitra Jana Hamáčka. A to, jak sám přiznává, není „Hamáčkovec“.

 

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář