JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Generální ředitel výrobce Korona vakcín Pfizer A. Bourla (59) se očkovat nenechá! Není idiot a sebevrah

USA: “Naše vakcíny proti koronaviru sice nejsou testované ani prověřené, ale věřte nám, jsou skvělé a bezpečné”, tvrdí výrobci nových experimentálních koronavirových vakcín. Propagují je politici “očkováním na veřejnosti” (jen nevíme, čím se nechali naočkovat), media (kdo je vlastní?), “odborníci” (většina z nich bere obří úplatky od západních farmaceutických firem).

Nejvíce pozornosti je věnováno zcela novém typu vakcín od firmy Pfizer (vyrobeno ve spolupráci s tureckým manželským párem vlastnícím firmu Biontech). tak prý je nejlepší a nejbezpečnější.

Je proto s podivem, že její generální ředitel dr. A. Bourla se sám ještě tou skvělou a bezpečnou vakcínou očkovat nenechal! Jak prohlásil v on line rozhovoru, prý nechce “předbíhat”. Dr. Bourla je vůbec zajímavá postava, na veřejnosti je prezentován jeho titul Dr. jen se neříká, že je to dr. veterináře. Sám je židovského původu a narodil se v Řecku.

Jinými slovy, vakcínu Pfizer naivnímu vyplašenému korona hysterikovi vyrobí a prododá veterinář. Ono je to příznačné, vždyť vakcína nebyly před tím nijak laboratorně testována a testuje se na živo rovnou na lidech. S tím přece májí veterináři své zkušenosti.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář