JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

George Soros venoval vyše 33 miliónov dolárov ultraľavicovému rasistickému hnutiu Black Lives Matter

USA: O hnutí Black Lives Matter, na živote černochov záleži sa stále hovorí ako o pouličnom povstaní, avšak hnutie už vyzbieralo viac ako 100 miliónov dolárov, ktoré mu dychtivo darovali liberáli.

O hnutí Black Lives Matter, na živote černochov záleži sa stále hovorí ako o pouličnom povstaní, opak je však pravdou. Hnutie vyzbieralo už viac ako 100 miliónov dolárov od liberálnych nadácií a sponzorov, ktorí dychtivo prispievajú. Nadácia Ford a Borealis Philanthropy nedávno ohlásili založenie nadácie určenej pre samotné hnutie Black Lives Matter. Nadácia vzniká spolu s viac ako 33 miliónmi dolárov vo forme grantov, ktoré hnutiu udelil najvyšší darca George Soros prostredníctvom jeho nádácií otvorenej spoločnosti.

Nadácia Black Lives Matter poskytuje granty a prostriedky na budovanie hnutia a technickú podporu organizátorom, ktorí sa usilujú o lepšiu víziu mladých Afroameričanov. Hnutie odhalilo politickú agendu kráto po vyhláseni v ktorom obviňuje Izrael z toho, že je  „štátom apartheidu“, vinným z genocídy.
Nadácia bojuje aj proti porušovaniu volebných práv pre nelegálnych prisťahovalcov, ukončeniu súkromného vzdelávania a chce poskytnúť Afroameričanom bezplatné školstvo.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomio Okamura 9. júla 2020.

List z The Washington Times informoval, že v roku 2016 získala organizácia Black Lives Matter viac než 100 miliónov dolárov z radov bohatých, liberálnych nadácií, pričom najväčšiím darcom je práve George Soros. Medzi ďalšími sú napríklad aj nadácie napojené na Hillary Clintonovú. V rozhovore z roku 2015 povedala zakladateľka hnutia Patrisse Cullorsová, že spolu s Aliciou Garzaovou (ďalšou spoluzakladateľkou) sú trénovaní organizátori a trénovaní marxisti.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář