JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

GLOBALISTÉ ZAHÁJILI „FINÁLNÍ ŘEŠENÍ“ SAMOREPLIKUJÍCÍ SE VAKCÍNY S ÚMYSLEM UKONČIT LIDSKOU RASU JEDNOU PROVŽDY. MRNA VAKCÍNA JE BIOLOGICKÝ BINÁRNÍ ZBRAŇOVÝ SYSTÉM

Přes veškerá naléhavá upozornění na nebezpečnost vakcíny se lidé nechají očkovat. Nechápu. Nechápu v dnešním světě chování lidí. Následky velmi brzy zjistí sami.

Vzhledm k současnému vytížení nemám čas přeložit, proto jsem udělal kopie obrázků z překladače. Také jste zjistili, že několik dní jsem tu nebyl…

Maskovací stroj byl demaskován.

Proč očkovaní lidé ohrožují ZDRAVÉ lidi? Dokument Pfizer připouští, že očkovaní lidé „šíří“ infekční částice, biologická zbraň Spike Protein!!!! Vakcína je biologická zbraň.

 

Konkrétně je spike protein bioaktivní zbraní a je navržen tak, aby se šířil z člověka na člověka a byl přenosný z očkovaných osob na infikování neočkovaných lidí. Nikdy nezapomeňte, že Bill Gates již dlouho chtěl používat komáry k přepravě vakcín, aby mohli být lidé očkováni proti své vlastní vůli (a zcela bez informovaného souhlasu). Nyní se ukázalo, že komáry nepotřebují. Mají lidi vysoké poslušnosti připraveni hrát stejnou roli. Lidé, kterým je injekčně podána vakcína mRNA, se jejich těla transformují na továrny na biologické zbraně a produkují pokročilé proteinové částice, které se šíří ústy a kůží (mimochodem spermatem) a infikují všechny kolem sebe. Proteinový protein je biologicky aktivní a způsobuje krevní sraženiny, což vede k mrtvici, infarktu, plicní embolii a neplodnosti. Vlastní dokumenty společnosti Pfizer ukazují, že tento fenomén je vývojářům vakcín dobře znám.

 

Nyní je zřejmé, že dnešní vakcíny byly záměrně navrženy tak, aby fungovaly jako samoreplikující se vakcíny, aby šířily pokročilé proteinové biologické zbraně k těm, kteří odmítají být očkováni. Jak loni napsal Bulletin atomových vědců: „Vědci pracují na vakcínách, které se šíří jako nemoc. Co se může pokazit? “ To vysvětluje všechny bizarní účinky srážení krve, které se v současnosti vyskytují u neočkovaných osob, které jsou v těsné blízkosti očkovaných osob. O tom budeme v příštích dnech informovat mnohem více.

 

Globalisté zahájili „finální řešení“ samoreplikující se vakcíny s úmyslem ukončit lidskou rasu jednou provždy

V dnešní aktualizaci situace odhaluji, jak se globalisté pustili do genocidního globálního vyhlazovacího úsilí zničit lidskou rasu, ukončit všechny národy a doslova zabíjet lidi. Miliardy lidí. Vakcína Covid je klíčovou součástí tohoto genocidního plánu proti lidskosti, a to vysvětluje, proč vyvíjejí tak zoufalé snahy umlčet skeptiky očkování, cenzurovat lékaře a vědce a přinutit co nejvíce lidí k dobrovolnému přijetí vakcíny.

 

Vzhledem k přenosné povaze spike proteinu a únosu syntézy bílkovin v těle vakcínami mRNA potřebuje globalistům očkování asi jen 50% jakékoli populace a tento cíl již ve většině zemí dosáhli. Nepotřebují ani druhou polovinu populace, aby dali svůj souhlas, protože tito lidé budou „očkováni“ přenosem samotného proteinu spike. To znamená, že téměř každý bude infikován proteinem spike, což téměř každého vystaví riziku hyperzánětlivé reakce při vystavení kmenům divokého typu koronaviru, které budou uvolněny později v tomto roce.

 

Je to binární zbraňový systém, chápete?

Proto je nesmírně důležitá imunitní modulace, dodržování protizánětlivé stravy, vyhýbání se alergenním látkám v potravinách a lécích atd. Dr. Sherri Tenpenny vysvětluje některé velmi důležité pojmy o tom, jak se tento špičkový protein přenáší očkovanými. Dr. Tenpenny pečlivě poznamenává, že nejde o „vylučování“ virových částic, ale spíše o „přenos“ pokročilých proteinových částic na základě adenoviru použitého k výrobě vakcíny.

 

Nenechte si ujít nadcházející živý přenos Dr. Tenpennyho 8. května, který odhaluje 20 mechanismů poškození způsobených vakcínami Covid. Podrobnosti najdete na www.DrTenpenny.com

 

V mé současné situaci jdu dále vysvětlením toho, jak globalisté dělají poslední závod proti lidskosti s planetární genocidou založenou na samoreplikujících se vakcínách určených k šíření z člověka na člověka. Vakcína je pandemická.

 

Spike protein je biologická zbraň.

A každý, kdo dostane injekci mRNA, má své vlastní tělo přeměněné na továrnu na biologické zbraně, která je využívána.

Zdroj v originále najdete zde

Dnes jsem poopravil a nahradil textem. Opraveným textem. Vědění skutečností je ale důležitější. Čas je dnes velmi cenná deviza – pro mě. Děkuji za pochopení. carsten

 

Preklad: tadesco.org

Zdroj: https://qactus.fr/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

Odeslat komentář