JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Globálny parazit s hlavnou centrálou v Londýne je pohoršený nad správaním Ruska

Globálneho parazita s hlavnou centrálou v Londýne veľmi tlačí topánka. To ho donútilo kolosálnym volebným podvodom ukradnúť prezidentské voľby v USA a dosadiť k moci svojich kumpánov, ktorých Trump nazval washingtonským močiarom, ktorý treba vysušiť.

Vďaka svojmu primitivizmu globálny parazit vedie USA k rozpadu a krachu. Situácia sa neustále zhoršuje, hlavne v „demokratických“ štátoch, kým štáty na čele s republikánmi odmietajú plniť skazonosné prezidentské nariadenia a výnosy. Parazit vie iba parazitovať, avšak pole jeho parazitovania sa zužuje, a to ho núti „konať“. Pred 7 rokmi zorganizoval fašistický prevrat na Ukrajine s tým, že tá sa stane jeho nástupiskom na Rusko. Lenže Rusko mu vyfúklo spod nosa mimoriadne dôležitý strategický bod – Krym a samo tam upevnilo svoje vojenské pozície. A navyše značná časť Donbasu sa vymkla spod kontroly fašistickej chunty v Kyjeve. Taká drzosť! No nie je to na šľak trafenie?

Krvácajúca Ukrajina, z ktorej vysali takmer všetku miazgu, už nie je schopná vyvolať útokom na Donbas či Rusko veľký vojnový požiar, ktorý je pre globálneho parazita jednou z posledných nádejí na vlastnú záchranu a prinavrátenie si bývalých mocenských pozícií vo svete. A tak sa rozhodol stoj čo stoj tomu napomôcť. Začal sústreďovať vojenskú techniku a vojakov NATO a USA na Ukrajine. Len cez Slovensko už smerovalo na východ okolo 129 konvojov. Veď oni tam idú len nacvičovať svoje „mierumilovné“ aktivity v rámci siedmych spoločných vojenských cvičení armád NATO s armádou Ukrajiny. Veľmi ich totiž trápi územná celistvosť Ukrajiny, a tým aj potreba prinavrátenia Krymu a Donbasu (že ich tá celistvosť netrápila, keď odtrhli Kosovo od Srbska!). V tomto duchu tlačia na Zelenského, aby sa vrhol do boja, v ktorom ho vraj podporia.

Lenže Rusi nenechávajú nič na náhodu a na svojich západných hraniciach s Ukrajinou, ako aj v Čiernom mori, sústreďujú značné vojenské sily, ba až celú armádu. Navyše rozbehli diplomatickú vojnu, keď dali najavo, že útok Ukrajiny na Donbas bude pre Ukrajinu znamenať koniec jej existencie v súčasnej podobe. Celý Západ na čele s globálnym parazitom je pobúrený. Čo si to Rusi dovoľujú sústreďovať svoje vojenské sily pozdĺž hraníc s Ukrajinou! Čo na tom, že to robia na svojom území a oni na cudzom? Žiadajú od Rusov odpoveď, čo to má znamenať? Prečo sa nesprávajú transparentne? Okamžite nech stiahnu svoje vojská do vnútrozemia, aby neprekážali splniť „mierovú“ misiu prinavrátenia územnej celistvosti Ukrajiny! A drzá odpoveď Rusov: „Len sa opovážte vyvolať vojnový požiar, tak v ňom zhoríte, pričom v prvom rade budú zlikvidované centrá prijímania vašich strategických vojenských rozhodnutí!“

Chudáčik náš globálny parazit! Čo si teraz počne, keď Rusi sú takí zlí a drzí? Vojnový požiar cudzími (slovanskými) rukami potrebuje vyvolať stoj čo stoj, ale čo ak v ňom zhorí ja on sám? Veď veliteľské stanovištia NATO na Ukrajine sú pod drobnohľadom ruských kalibrov z Čierneho mora a skvelá skúsenosť ich úspešného použitia v Sýrii je silnou výstrahou.

Náš globálny parazit, nakoľko je bohatý a podlý, natoľko je primitívny a hlúpy. Doviedol USA a Európu na pokraj kolapsu a sebazničenia, a teraz nevie, kam z konopí. Vidí už len jedinú cestu z vlastnej pasce – ťaženie na východ, na Rusko (Drang nach Osten).

Čo vo svojom zúfalstve spraví? Vypustí na nás ešte nebezpečnejší vírus, či pod falošnou zástavou zhodí na Ukrajinu atómovú bombu alebo zostrelí lietadlo obviniac z toho Rusko, alebo čo? Dá sa od neho čakať akákoľvek podlosť. Preto ho treba čím skôr eliminovať, aby už konečne prestal škodiť ľudstvu! Toto by malo byť hlavným cieľom národnooslobodzovacieho hnutia celých národov!

 

Autor:

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Odeslat komentář