JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

GP Retro – Organizační schéma „světovlády“

Nedávno zesnulý František Nevařil určitě neznal webové promluvy-výstupy Valerije Pjakina, neboť tehdy ještě neexistovaly, a přesto pěkně graficky znázornil detailní podrobnosti o existenci globálního prediktoru.

Zajisté že se jedná pouze o naši západní EU-USA civilizaci. Ono totiž Číňané, Indové, Peršané… mají zaručeně také své prediktory a též je mohou graficky znázornit, ale nezveřejňují to, nechlubí se tím.

Čím se tedy takový globální prediktor baví? Predikovat = předvídat. Jsou to tedy věštci a věštkyně předpovídající budoucnost. Je pravdou, že někdy se i strefí. Předpokládám, že v Číně i dnes pořád ještě věští budoucnost z želvích krunýřů.

Ono to totiž vyjde úplně nastejno jako věštění Valerije Pjakina, jehož Globální Prediktor (GP) předurčuje dění světa, předvídá či predestinuje osudy jednotlivých států či jejich seskupení. GP má v plánu učinit z Evropské unie muslimský chalífát. Muslimský svět (dvě miliardy lidí) bude potom řídit teokratický šíitský Írán, a to celkem přijatelně civilizovaně, žádné excesy vzor IS či Saúdská Arábie.

Řízení světa převezme od zprofanované Anglie a USA v poklidu a bezproblémově Čína. Samozřejmě gosudar Putin to s nadhledem vše zpovzdálí pozoruje a nenápadně řídí. Toť celý Pjakin. Osobně jeho vývody nijak neobdivuji. Abych nemusel trávit hodinu pohledem na jeho docela sympatickou tvář a řečnění, tak si raději titulky nechám převést do wordu a během deseti minut nemám co číst. Nic nového se ale stejně nedozvím. Pjakin furt dokolečka dokola omílá pořád jedno a to samé.

Sice poslední dobou už vynechává egyptské žrece a Atlantidu a dokonce vynechává i atlantské dokonalé bezchybné vědění Devíti neznámých. To vyčetl z knihy Bergiera a Pauwelse Jitro kouzelníků: Úvod do fantastického realismu, jejíž český překlad vydalo nakladatelství Svoboda v roce 1969. Četl jsem to tehdy s velkým zájmem. Lze bezplatně stáhnout. Čtení této knihy určitě udělá velikánskou radost milovníkům okultismu, magie, záhadologie, tajných společností a mysticismu (to mám docela rád Mistra Eckharda). Také „probuzení“ jedinci si přijdou na své. Tito „probudilí“ lidé v sobě probudili dřímající potenciál psychické energie a síly, ale při styku s „normálními“ lidmi své mimořádné schopnosti tají.

Globální prediktor ve velmi mlhavém a neurčitém podání Pjakina a jeho neschopnosti přesně popsat, jak funguje současná moc, jeho fandům samozřejmě vyhovuje, protože ponechává velký prostor pro vlastní fantazie. Já osobně ale Pjakina příliš nemusím.

Odeslat komentář