JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

GP ZAČAL STRÁCAŤ INFORMAČNÝ NÁSKOK. NERIADENÝ ROZKLAD, RIADENÝ ODSTREL ALEBO TRANSFORMÁCIA

Globálne zákulisie začalo strácať informačný náskok v dobe, keď sa rozšíril tlačiarenský lis v Európe. Síce to urýchlilo šírenie potrebných vedomostí a následnú kolonizáciu zbytku planéty, ale znásobilo to chyby v riadení. S týmto rátali a rátali aj s vplyvom telegrafie, rádia, telefónu, kina a televízie, ale nerátali s internetom, ktorý umožnil prakticky okamžitú obojsmernú komunikáciu t.j. stratili informačný monopol. Lenže týmto sa veci nekončia, ale skôr začínajú.

Prečo?

Ide o to, že globalizácia bola ukončená, lebo všetci ľudia sa stali súčasťou jedného ekonomického systému bez ohľadu na to, či žijú uprostred veľkomesta alebo púšte, či džungle a k tomu treba aj internet, ktorý sa stal chrbtovou kosťou tejto novej ekonomiky (dokonca aj bankové prevody využívajú internet) t.j. všetci sú od toho závislí. Lenže, čo globálne zákulisie (GP) nechcelo, objavila sa konkurenčná koncepcia usporiadania sveta z Ruska, ktorá sa začala šíriť internetom, a ktorá namiesto dobre zamaskovaného vzťahu pán-otrok ponúka situáciu win-win a spravodlivý kúsok zo spoločného koláča na to, aby sa človek mohol rozvíjať.

Samozrejme GP to tak nenechal a chcel sa postaviť na čelo tohoto procesu, tak vypustil v roku 2009 BTC (rok po vypuknutí hypotekárnej krízy), ktorý sa síce tvári ako finančná spravodlivosť, ale vo svojej podstate ním nie je. Lenže BTC je zbierkou celkom zaujímavých technológií, ktoré sa dajú využiť aj inde a toto v kombinácii ruským konceptom predstavuje pre GP vážny problém a teraz sa vynára otázka uprostred boja s anglo-americkým močiarom s centrálou v Londýne, ktorý je jedným už nepotrebným a tým pádom aj škodlivým nástrojom GP:

Čo teraz?

A majú v podstate na výber z troch možností:

  • Neriadený rozklad t.j. nechajú Rusko a Rusov podľahnúť nátlaku, ale to by znamenalo, že zdochnú spolu s nami.

  • Podporia Rusov ako situačných spojencov, aby to tu nekrachlo, vysporiadajú sa s močiarom a následne preskupia sily, aby sa vrhli do boja s Ruskom, ale týmto dajú Rusku čas na to, aby metodicky rozobrali ich pre ľudstvo škodlivý a pre vesmír nepotrebný umelý energo-informačný systém, ktorý je založený na lži.

  • Sami rozoberú ten umelý energo-imformačný systém, ktorý je založený na lži a tým sa pretransformujú na vnútorného prediktora Atlantického sveta, ktorý namiesto deštrukcie a zotročovania naviaže na pozitívne stránky tradície Atlantídy.

Čo prinesie budúcnosť?

Vidím tri veci:

  • Klimatickú zmenu vo forme globálneho chladenia a v extrémnom prípade doby ľadovej.

  • Rozšírenie kryptomien, blockchain technológií, smart contracts/chytrých zmlúv a NFT do všedného života tak na lokálnej, ako aj regionálnej a globálnej úrovni, a to hovorím nielen na základe remote viewing, ale aj na základe vlastnej analýzy t.j. dôjde k decentralizácii a lokalizácii veľkého množstva a ku globalizácii iných ľudských aktivít.

  • Zánik súčasného systému, a ak GP nezmení svoje zmýšľanie a návyky, a sám nerozoberie svoj systém na súčiastky, tak ten kolaps ich informačne zomelie a namiesto nich sa vnútorným prediktorom Atlantického sveta stane niekto iný.

Čo to znamená pre Slovensko?

Nuž bitka medzi GP a močiarom už prebieha čoraz ostrejšie, a hoci GP vyhráva, súčasne na to žiaľ dopláca náš štát a aj národ. A vyzerá to tak, že buď budeme pohraničnou oblasťou ruského sveta ako súčasť obnovenej Veľkej Moravy, alebo sanitárnym koridorom pre ríšu GP vo forme obnoveného Rakúska-Uhorska, či sa staneme mostom medzi severom a západom kde prebieha tvorivý konkurz, ktorý nielen posúva ľudstvo dopredu evolučne, ale aj skokovo. Na to je ale potrebné, aby bol vytvorený vnútorný Atlantický prediktor.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Ak GP sám nerozoberie vlastný systém na súčiastky, tak skončí ako dvorný blázon, možno len ako blázon.

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář