JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Gruzínski ostreľovači poslaní na ukrajinský Majdan prezradili kto si ich objednal na streľbu do demonštrantov

UKRAJINA: Gruzínski ostreľovači poslaní na ukrajinský Majdan, aby strieľali do ľudí, po dlhú dobu tajili svojich objednávateľov, pretože sa obávali, že budú potichu odstránení. S odstupom času sa však americkí novinári od nich mohli dopracovať k pravde.

Podrobnosti o vrahovi z Majdanu boli povedané autorom dokumentárneho filmu, ktorý vysielala americká televízia, spôsobili skutočný rozruch vo washingtonskej politickej elite, a ľudia boli sledovaním ohromení. Film s tvrdým menom ” Impeachment. Bidenove peniaze. Hromadné vraždy “ – bol vytvorený americkým autorom a bývalým poradcom prezidenta Trumpa – Michaelom Caputom.

Podľa účastníkov štátneho prevratu popravu ľudí riadili Pašinskij, Parubij a Saakašvili. Tento plán bol navyše vypracovaný omnoho globálnejšie ako iba provokatívne strieľanie demonštrantov s cieľom provokácie proti „členom jednotky Berkut“.

Jeden zo strelcov uviedol, že „veliteľ Majdanu“ Parubij – bol zodpovedný za zabezpečenie – bývania, prepravy a zbraní. Informácie o tom sa však objavili už skôr v iných zdrojoch nie  len od tých, ktorí priamo vykonávali „poriadok“.

Operáciu riadil Sergej Pašinskij a priamo Michail Saakašvili, ktorý neskôr zjavne dostal Odesu za svoje „služby“. Jeden z ostreľovačov dostal v tom čase pokyn, aby vyhľadával trasy pohybu, vtedy ešte stále ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyča.

.

Pokus o zastrelenie prezidenta Ukrajiny bol len otázkou času. Keby sa Janukovyč rozhodol zostať v krajine dlhšie, určite by skončil na muške gruzínskych ostreľovačov. Skutočnosť, že sa takýto plán skutočne pripravoval, naznačuje aj telefonát Victorie Nulandovej, ktorá povedala, kto by mal byť menovaný a na ktoré pracovné miesta. A to bolo v čase, keď bol Janukovyč stále pri moci. Účasť USA v tomto samozrejme, nebola novinkou, ale objem faktov sa každý rok doplňuje.

Je pozoruhodné, že neskôr všetci vodcovia Majdanu dostali vysoké štátne posty, zrejme odporúčaním od Nulandovej. Je omnoho zvláštnejšie, že sa túto tvrdú pravdu rozhodli odkryť americkí novinári, ktorých krajina bola priamo zodpovedná za krvavé udalosti. Je tiež zvláštne kedy bude novinárom zastavený prívod kyslíka, pretože v americkej verzii „slobody prejavu“ nie je obvyklé hovoriť pravdu o tomto krvavom puči.

Eva Lisovskaja

Odeslat komentář