JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Hamáček – Ministr vnitra a hrobník ČSSD, zavelel k postavení Chovancovy české domobrany mimo zákon od roku 2022!

AE NEWS:  Ministr vnitra a hrobník ČSSD zavelel k postavení Chovancovy české domobrany mimo zákon od roku 2022, podle nálezu zpravodajců prý představují bezpečnostní riziko! Kdo to jsou domobranci? Tátové od rodin s dětmi, kteří se nechtějí dívat na podobné procesy, které od roku 2015 probíhají na ulicích v Německu a v další multikulturně obohacených západních zemích! Hamáčkovy obavy neplynou z toho, že by domobrana vzala zbraně a udělala převrat, ale existují obavy, že by domobrana mohla začít vychovávat děti k vlastenectví!

Ministr vnitra za ČSSD a předseda strany Jan Hamáček usiluje o novelu zákona o ozbrojených silách a rád by ve sněmovně protlačil novelu, který by od roku 2022 postavila českou domobranu mimo zákon a ze členů by udělala vyvrhele a teroristy. Informace přinesl server iDnes.cz před dvěma dny [1] a na alternativě se vedou vášnivé diskuse, že Jan Hamáček, kterému se přezdívá “hrobník”,  toto prosazuje kvůli tomu, že domobranci by prý mohli použít zbraně k nějakým krokům, jako je třeba ozbrojený puč apod.

Civilní kontrarozvědka BIS prý dlouhodobě varuje, že česká domobrana představuje zvyšující se riziko, protože do spolků domobrany prý vstupují radikálně orientovaní lidé, nespokojenci s polistopadovým vývojem v ČR a sympatizanti s Ruskou federací, kteří se prý netají schvalováním a souhlasem s odtržením Krymu od Ukrajiny. Alespoň toto je prý ten důvod, proč chce Hamáček českou domobranu postavit mimo zákon.

V roce 2017 se ministr vnitra za ČSSD Milan Chovanec zasazoval o vznik domobran a vystupoval proti omezování držení zbraní. Tisková konference proti evropské direktivě o střelných zbraních.

Jenže do redakce jsme dnes dostali rešerši z okolí Pražského hradu, která se sice týká jiné věci, ale v jedné souvislosti se v ní uvádí, a to explicitně, že Michal Koudelka a jeho BIS považuje za velké riziko ideologickou přípravu celých rodin, pokud je otec jako hlava rodiny členem domobrany. V dokumentu se dále uvádí, že členové domobrany zapojují do ideově politické doktríny i členy své rodiny, manželky a svojí výchovou působí na své nezletilé děti, které podle údajů následují do několika let své otce a rovněž rozšiřují řady domobrany. To prý představuje ve střednědobém horizontu vysoké bezpečnostní riziko v České republice, které by mohlo vést k radikalizaci dorůstající mládeže, která přebírá vzor od svých rodičů. Ve věci by se měl angažovat ministr vnitra a legislativní odbor vlády, je uvedeno v rešerši s datum z dubna tohoto roku.

Nevadí zbraně, ale výchova dětí v rodinách členů domobrany

To je velmi zásadní poznatek, protože to zcela mění pozadí celého narativu. Zpravodajcům a lidem z okolí ČSSD nevadili spolky domobrany, bývalý ministr vnitra  Milan Chovanec z ČSSD v roce 2017 dokonce sám domobrany podporoval [2], že systém domobrany by se měl využít v rámci koncepce reformy bezpečnostních sil v reflexi na nové hrozby ve světě. Jenže najednou se zdá, že ČSSD dupe na brzdu a provádí otáčku o 180 stupňů, protože Jan Hamáček chce najednou domobranu postavit mimo zákon. Když jsem to četl na mainstreamu před dvěma dny, vůbec mi to nedávalo smysl, proč by si ČSSD znovu a opět více hloubila svůj politický hrob takovou agendou, která zejména na Moravě, kde je podpora pro domobrany velmi vysoká, povede k dalšímu poklesu obliby ČSSD a ke snížení preferencí. Jenže, pokud teď víme, že BIS si všimla procesu výchovy mládeže ve skupinách domobrany, tak to najednou vysvětluje úplně všechno.

Jan Hamáček v Islámském centru Alfirdaus v Libni.

Je to přitom naprosto logické, jen si to představte. Otec je bývalým členem ČSLA a vstoupil do zemské domobrany. Udělal si zbrojní průkaz, doma má pistoli a s ostatními táty od rodin chodí do lesa a opakují cvičení z dob ČSLA s cílem udržení kondice pro domobranu. A co se stane v rodině? Kluk to vidí, že táta je v polovojenské jednotce a líbí se mu to, doma navíc od táty slyší úplně jiné názory na domácí a světovou politiku, než která teče z České televize každý večer. Takže takto ukotvená tradiční rodina je naprosto imunní vůči genderovým a multikulti procesům vlády a systému školství.

Taková rodina má nastavené jiné hodnotové rámce a děti, které chodí do školy, jsou rázem díky tomu imunní vůči indoktrinaci neziskovek a učebních plánu MŠMT, které pašují do výukových osnov genderová a promigrační témata. Ten proces jede na všech školách v ČR, kde děti podprahově jsou indoktrinovány už od 1. třídy, když na hodině kreslení mají nakreslit barevné kamarády a migranty. Žluté sluníčko a pod ním čokoládově opálený černoušek. Nejhezčí obrázek potom jde na nástěnku, kde visí až do pololetí, pro případ školní inspekce, aby škola dostala čárku, že má splněno.

Největší obavy na vnitru panují z rodin domobranců, kde se vychovávají děti jinak než podle školy a České televize

Děti z rodin domobranců tyhle věci odmítají kreslit, místo toho kreslí vojáky v zelené uniformě a českou vlajku na stožáru, napsala nám hrdá maminka z Ostravy. Ostatní děti ve třídě jejího syna ale kreslily Gretu Thunberg s copánky. Poprosili jsme paní, aby nám poslala fotografie, ale moc se bojí identifikace, aby na ní škola neposlala OSPOD. Takže, přátelé, zatímco mnozí z vás se baví nad videem mentálně postižené Grety v New Yorku, tak učitelky vašich malých dětí ve školách jim dávají za úkol kreslit copánky Grety. My se to potom dozvíme do redakce a najednou to do sebe všechno zapadá, proč Jan Hamáček chce rušit domobrany, protože jemu je úplně fuk, kolik zbraní domobrana má, když stejně všechny ty zbraně jsou registrovaný, jemi totiž vadí, že když v klasické tradiční rodině se jeden jediný člen rodiny stane domobrancem, tak to okamžitě v té rodině spustí procesy na 1. prioritě.

Revolver není ta největší hrozba pro globalisty.

Rodina okamžitě začíná číst alternativu, Česká televize letí z okna, resp. odhlašují se koncese, dítě okamžitě dostává školení o hrozbách genderové a multikulti propagandy ve škole a tento proces se imprintuje do vzorců chování takových dětí, které vyrostou a úplně stejně budou vychovávat své děti a své rodiny. Rodina vlastenců tak nastartuje objektivní proces zezdola, který jak už víte z mých článků a pořadů, je jedinou zbraní a procesem řízení, ze kterého mají globalisté děs a hrůzu.

Táta v rodině to nastartuje a už to jede, vlastenecké ukotvení je nastartováno a proces běží na 1. prioritě a stát je proti tomu bezmocný. Když rodina funguje zdravě a brání vnitřní kruh a kruh životního prostoru ve svém okolí, tak globalčiky a celé vedení ČSSD je naprosto nahrané. To je ten hlavní důvod Hamáčkovy novely, kterou chce spolky domobrany rozpustit a zařvat na ty táty od rodin jako nacista: “Jste rozpuštěni, rozejděte se, nic se vám nestane!”

Před dvěma lety ministr vnitra za ČSSD domobrany zřizoval a propagoval je, dnešní ministr vnitra za tutéž stranu chce ty lidi zase rozpustit

Hrobník z ČSSD tak zahájil další hloubení politického hrobu strany, protože mnoho lidí v tech domobranách tam vstoupilo právě v roce 2017, když tento projekt podporoval Milan Chovanec z ČSSD v roli tehdejšího ministra vnitra. Na tuto Chovancovu výzvu k vytváření domobran zareagovalo v roce 2017 mnoho voličů ČSSD, takže tato Hamáčkova otočka bude vnímána voliči ČSSD jako podraz a zrada. Pouze to ukazuje na to, že v ČSSD už se zvoní na pohřeb, protože tato strana není schopna udržet stanovený politický směr ani dva roky, což je pouze ukázkou naprosté programové a hodnotové vyprázdněnosti ČSSD. Strana, která nemá hodnoty, která nectí hodnoty, která vyzve své členy ke vstupování do domobran, ale o 2 roky později je chce postavit mimo zákon jako vyvrhele, je neuvěřitelné, macaté, nafouknuté a odporně páchnoucí chucpe!

Milan Chovanec na obranu zbraní na tiskovce v roce 2017.

Nejen o plánu na zákaz domobrany budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu

 

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář