“Hrůza v americké televizi” versus prázdné nemocnice… “děsivé statistiky” mrtvých versus vymyšlené úmrtní listy… Tak se dělá “pandemie”

USA: Podle světových medií jsou nyní právě USA hlavním bojištěm při koronavirové pandemii. Media 24 hodin vysílají záběry z údajně přeplněných nemocnic, kde údajně lidé umírají jako mouchy na ten strašlivý virus, dlouhé fronty před nemocnicemi a zcela přepracovaný zdravotnický personál, k tomu se občas přidají záběry hromadných hrobů, kam jsou pohřbíváni údajně tisíce mrtvých obětí.

Jenže realita se zdá být úplně jiná. Například v New Yorku je hlavní nemocnice designovaná k léčbě COVID19 Elmhurst hospital. Oficiální media proto stále dokola vysílají záběry, jak jsou před nemocnicí fronty nemocných pacientů. Jenže záběry nezávislých novinářů a nadšenců ukazují jinou realitu, před nemocnicí během dne není ani noha (video tu), nebo snad nemocní pacienti nejraději chodí do nemocnice večer, kdy jsou zrovna náhodou přítomny televizní štáby?! Stejně tak se ukazuje, že ony hrozivé statistiky mrtvých obětí COVID 19 v New Yorku jsou úřední podvod. Ať je příčinou smrti cokoliv, do úmrtního listu a následné statistiky se zapíše koronavirus! Stačí, že u něj byl detekován koronavirus a dokonce nemusel mít ani respirační potíže. Měl pacient cukrovku, těžce nemocné srdce? Nevadí, zemřel na koronavirus! Rakovina v posledním stadiu? Jasný případ koronaviru! Žádné pitvy, žádná odborná zkoumání patologů…. vše je přece jasné hned od začátku.

V Seattlu (stát Washington) zase tak nutně museli úřady povolat armádu a polní nemocnici, že jí zase pro naprostou nepotřebnost po pár dnech nechali složit a poslat pryč. Jenže mediální děs “jak nebudou volná lůžka pro tisíce nemocných) již v lidech zůstal.

Údajně přetížený zdravotnický personál v nemocnicích v USA, Velké Británii, které se specializují na koronavirus, zas má tolik práce s pacienty, že si může natáčet srandovní videa, jak se během dne hromadně protahují a vesele cvičí.

Do toho se objevují protesty německých lékařů, kteří na statistikách ukazují, že počet pacientů s onemocněním respiračního traktu je letos v únoru a březnu nižší než byl loni! Stejné pochyby vyjadřují i němečtí patologové ohledně příčiny úmrtí většiny obětí pandemie.

Vše ukazuje na to, že realita je jiná než se nám snaží namluvit oficiální media a politici (to platí i u nás doma v ČR). Do toho B. Gates přijde s “nápadem corona pasu”, že kdo nebude mít povinné očkování jeho nadací vyvinutou vakcínou, tak nebude smět cestovat, pracovat ve většině oborů, chodit do školy atd. Politici v západním světě mu hned nadšeně přizvukují. To ani nemluvím o tom, že v Izraeli začali vyvíjet vakcínu proti COVID19 již před vypuknutím pandemie, prý to byla “čistá náhoda”.

Také prý nebudeme moci roky nikam cestovat, aby sme “nákazu” zase nepřivezli do vlasti tvrdí nám “promořený plukovník” pan P., momentální funkcí náměstek na ministerstvu zdravotnictví.

Tomu máme věřit?! Jsme svědky globálního divadla, jehož přesné cíle zatím neznáme. Jedno je ale jisté. Globální finanční oligarchie se nám chystá připravit návrat do neofeudalismu, kdy budeme jako nevolníci připoutáni k jednomu konkrétnímu místu. Při tom nás ještě jako obvykle připraví o majetek a svobodu. Tentokrát ale ne v zájmu pokroku a sociální rovnosti (jak slibovali marxisté a komunisté), ale z obavy o naše zdraví…

Rebbecca R. New York City, USA

Napsat komentář