JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Hysterická reakcia a vreskot mainstreamových nosatých médií slúžiacich agende Deep statu v Kauze doktorky Mikovitsovej….infiltrovali už aj štátnu, nami platenú TASR!

Kto pozná Deep State, nečuduje sa. Ale je tu jedna mimoriadne pozoruhodná vec: príčinou zničenia vedeckej kariéry dr. Mikovitsovej bola jej priekopnícka práca na odhalení vírusu HIV.

Je to až neuveriteľne dramatický, a pritom symptomatický, príbeh boja o slobodu slova. Skúšobnou próbou je korona-panika. A výsledkom vzorové boľševické metódy Deep State a ich prisluhovačov vo svete i u nás. A veľký paradox – nebyť toho všetkého zla, čo okolo tejto vedkyne napáchali – malo by jej posolstvo celosvetovú odozvu? Asi ťažko…

Na indexe

Na tento výraz z čias boľševika sme už skoro zabudli. Pochádza pritom z rímskych čias, kde tiež zažili doby prenasledovania nepohodlných. Odtiaľ je tiež výraz „libri prohibiti“, teda zakázaných kníh. Kto sa za boľševika dostal „na index“, ten mal oficiálne zmiznúť. Ak už nie fyzicky, tak určite zo všetkých verejne dostupných zdrojov informácií. To už vynašli starovekí Egypťania (otĺkaním mena predošlého faraóna a jeho podobizní zo stien chrámov) a zdokonalil Stalin.

Dvasaťšesťminútové video rozhovoru s dr. Mikovitsovou začína opisom toho, ako ju – nádejnú vedkynu svetového renomé – prepadlo doma policajné komando a bez zatykača ju zavreli. A päť rokov ju držali v izolácii od možnosti verejne sa vyjadriť a tak obhájiť. Podoba s boľševickými metódami vôbec nie náhodná.

Kto pozná Deep State, nečuduje sa. Ale je tu jedna mimoriadne pozoruhodná vec: príčinou zničenia vedeckej kariéry dr. Mikovitsovej bola jej priekopnícka práca na odhalení vírusu HIV. Tu narazila na dve veľké mená: dr. Galla a dr. Fauciho. Druhého pozná dnes celý svet (je hlavným poradcom Bieleho domu pre korona-pandémiu) a budeme o ňom ešte hovoriť. A ten druhý?!

Aké prekvapenie, veci znalí vedia, že v jednej diskreditácii jemu blízkeho vedca už bol! Žiaľ, málokto u nás vie (preto už roky na vlastné náklady rozvíjam projekt „Slováci a svet“ s portrétmi cca 250-tich osobností našich krajanov), že v laboratóriu dr. Galla sa práve vyvinutím prvého testu na svete proti vírusu HIV vyznamenal Slovák! Mikuláš Popovič svojím objavom siahal po Nobelovej cene, ale bez vlastnej viny sa dostal do prestížneho súboja amerického ašpiranta na prvenstvo dr. Galla a jeho francúzskeho súpera prof. Montagniera. Spor riešili až prezidenti oboch krajín a keďže sa zhodli na urovnaní, potrebovali obetného baránka tohto „nedorozumenia“. Viac sa o osude nášho rodáka dozviete TU.

Hysterická obranná reakcia?

Isteže, ak sa niekoho Deep State pokúsi tak drasticky umlčať a zastrašiť, ako dr. Mikovitsovú, jej kritika korona-paniky je pre nich zrejme zvlášť citlivá. Navyše hovorí o tom, že pred prepuknutím takejto pandémie varovala už pred rokmi a viní z nej práve nezodpovedné hamižné správanie určitej skupiny amerických vedátorov okolo dr Fauciho.

Na druhej strane kriticky sa k súčasnej situácii vyjadrilo mnoho iných lekárov a vedcov – z Talianska, Nemecka, Česka, aj u nás . Len si pripomeňme, že vo Washington Times vyšla úvaha s nadpisom, že celá korona-pandémia je „najväčší politický hoax na svete v histórii ľudstva“. V samotnom 26-minútovom videu s dr. Mikovitsovou vystupujú aj iní americkí praktickí lekári. Veľmi dramaticky proti spôsobu riešenia pandémie v USA dr. Faucim vystúpil samostatne aj iný americký vedec, Dr. Buttar. Nikto z nich si ale nezaslúžil takú pozornosť Deep State a enormné úsilie o umlčanie.

Tu je príklad od čitateľky Beatrix, ktorá na mojej FCB stránke napísala: „Áno, dnes po prvý krát na mojom slovenskom profile prišlo upozornenie z FB, že mi zmazali, aj keď prevzatu správu z oficiálnych zdrojov o americkej biochemicke Dr. Judy Mikovits, a napisali mi, že to preto urobili lebo vraj šíri nepravdivé informacie ohľadne Covid-19 a vakcine. To si ako môžu dovoliť? Veď to nebol hoax ale článok aj s jej interview z odborného časopisu.“

Ten rozhovor s Dr. Judy Mikovitsovou bol opakovane zmazávaný na Youtube, aj Facebooku. Až sa ho chytili internetové alternatívne médiá a je tam dostupný doteraz (napr. na web-stránke InfoVojna).

Ale čo je ešte kurióznejšie – iný rozhovor pre miestnu americkú televíznu stanicu s Dr. Judy Mikovitsovou je na Youtube voľne dostupný.

https://youtu.be/Igh1cd_s8Ro

Veľmi ostro sa tam vyjadruje proti dr. Fauciho radám i proti Gatesovému horovaniu za vakcíny, ktorých súčasnú podobu odmieta, ako doslova vražedný koktail. Ale odvoláva sa na prezidenta Trumpa a – čuduj sa svete – ten istý prezident Trump odrazu kritizuje dr. Fauciho. V pozadí teda prebieha boj záujmových skupín, do ktorého malým okienkom je práve vyjadrenie doktorky Mikovitsovej!

Aj naši komsomolci

Ak americký minister zahraničných vecí Pompeo (a bývalý šéf CIA) si jediným telefonátom s čerstvým premiérom Zmatkovičom overil, že v tejto gubernii je všetko v poriadku, ako by mohli naši mediálni komsomolci ostať bokom a neplniť svoju neblahú úlohu? Tam kde sú ohrozené záujmy Deep State, nastupuje naša diverzná centrála menom denník N-ádor (ktorý nikto nečíta, ale pozoruhodne metastázuje do iných, čítaných médií).

A jeden môj čitateľ sa rozhodol, že mi „otvorí oči“, a predplatil mi prístup na ich článok s príznačným názvom „Konšpiračné video Judy Mikovitsovej o koronavíruse videli milióny, Facebook aj YouTube ho odstránili“. A naozaj som oči otváral!

Článok začína verejne dostupnou časťou, kde sa autor i redakcia chvália niečím typicky N-ádorovým. Tento denník totiž vykazuje ne-denníkové aktivity. V prvom rade nepotrebuje čitateľov, lebo je štedro dotovaný z podozrivých zdrojov. Masívne využíva spravodajské metódy a korumpovanie Orgánov činných v trestnom konaní vykrádaním „živých“ vyšetrovacích spisov. Pôsobí „pro-aktívne“ zastrašovaním vybraných osôb. Tým tretím sa teda chvália takto: rozhovor s dr. Mikovitsovou vyvesil nemenovaný vedecký pracovník Katedry virológie PrF UK na ich web-stránke. Ale nie na dlho. Dostal totiž telefonát od Veľkého Brata, isteže v zastúpení redaktora N-ádru, ktorý mu „dohovoril“. A vystrašil ho tak, že ten nielen materiál stiahol, ale ešte aj vykoktal nejaké ospravedlnenie. Čítam dobre? Odborník-virológ, ktorý si rozhovor prečítal a uznal za hodný pozornosti aj študentov, sa ospravedlňuje ideologickému dozorcovi z N-ádoru, ktorý nemá o odbornej časti vyjadrení dr. Mikovitsovej ani potuchy???

Ale ktorý má dobré školenie, aby vedel (to tu pred nástupom N-ádoru nebolo), že niektorým ľudom stačí pripomenúť „Veľký Brat ťa vidí“ a pustia do gatí. Takých sme za boľševika zažili celé zástupy, hlavne vo funkciách, o ktoré sa trasú, a je to tu znovu! Komsomolec vás má na dráte, počkajte až zavolá. Toto nemá nič spoločné s demokraciou, ani ľudskými právami, ani so slobodou slova. To je Deep State a o tom ako funguje sme si tu už niečo povedali.

A perla na záver. Hneď potom, čo sa redaktor-komsomolec pochváli ako zastrašil odborníka-virológa, nasleduje pozoruhodný odstavec v znení: „Od minulého pondelka videli 26-minútové video milióny ľudí po celom svete. Na Slovensku o ňom písal dezinformačný web Infovojna, na sociálnej sieti ho propagoval aj kontroverzný publicista Gustáv Murín a člen Katedry botaniky UK v Bratislave. Cez jeho profil video dosiaľ zdieľalo skoro 500 ľudí.“ Novinársku hodnotu tohto oznamu zvážte sami. Ale prezradil tu chlapec jednu ďalšiu zaujímavosť. Títo zvlášť školení a dobre platení mediálni komsomolci nielen vykrádajú vyšetrovacie spisy, nielen zastrašujú „pro-aktívnymi“ telefonátmi, ale aj týždne a mesiace monitorujú FCB stránky vybraných cieľov. A to nerobí normálny profesionálny novinár…

Ponaučenie

My, kto sme zažili praktiky boľševickej vlády, s prekvapením zisťujeme, že tie nové studenovojnové sa obsahom nelíšia. Vylepšili len formu. A my, čo sme zažili boľševika  naživo (a aj jeho zastrašovanie a prenasledovanie za slobodu slova), nevychádzame z údivu, ako títo noví boľševici s praktikami predošlých, prebrali aj ich fatálne chyby. Už Orwell na to upozorňoval, ale oni sa nepoučia. Veď potrebujú vykazovať činnosť, aby mali byť za čo platení. A tak sa vďaka N-ádru dozvedáme to podstatné: „Video plné konšpiračných bludov videli aj Slováci. Denník N vysvetľuje, prečo sa Mikovitsová mýli. Hovorí, že nosenie rúšok aktivuje nový koronavírus, že očkovanie proti chrípke zvyšuje pravdepodobnosť ochorenia na COVID-19 o 36 percent alebo že povinné očkovanie pre všetkých by len v Spojených štátoch amerických zabilo prinajmenšom 50 miliónov ľudí.“ Úžas, oni vynesú z nimi zakazovaného posolstva to podstatné?! No, tak lepšieu reklamu to video mať snáď ani nemôže. Gratulujem.

Medzi nami, ak by títo naši, aj iní, poskokovia Deep State nerobili také manévre vo svete, i u nás, okolo donedávna neznámej dr. Mikovitsovej, kto by o nej dnes vedel? Bolo by to jedno z už pomaly stoviek kritických vyjadrení vedcov a lekárov. Ale ich hysterická proti-reakcia z toho urobila atraktívnosť zakazovaného. Robia to tak, ako to robili boľševici, a dopadnú tak, ako boľševici…

Gustáv Murín – slovenský prírodovedec, biológ, spisovateľ, esejista, publicista, dramatik, scenárista a bloger. Murín je známy autor kníh o slovenskej mafii v 90. rokoch a bol tiež scenáristom dokumentárnej série Mafiáni na RTVS. V roku 2018 mu bola spoločnosťou svetských humanistov na Slovensku Prometheus udelená cena Humanista roka 2018, ktorá sa udeľuje za výrazné, výnimočné počiny a významné aktivity pri presadzovaní a obohacovaní myšlienok humanizmu na Slovensku.

Autor: Gustáv Murín

___________________

Poznámka InfoVojna: Za zmienku v tejto súvislosti stojí správa Tlačovej agentúry Slovenskej republiky, ktorá 18. mája zverejnila článok pod názvom Vedkyňa Mikovitsová zavádza a šíri nepravdy vo videu Plandemic.

Štátna tlačová agentúra platená zo štátneho rozpočtu sa za asistencie francúzskej tlačovej agentúry AFP týmto článkom pridala k propagande farmaceutických firiem, ktoré na jednej strane hovoria o prospešnosti vakcín a na strane druhej odmietajú akékoľvek spochybňovanie a kritiku v rámci vakcín a očkovania. TASR sa týmto krokom dopustila účelového selektovania informácií v snahe obraňovať vakcinársku loby na úkor ochrany občanov pred reálnymi nebezpečenstvami, na ktoré upozorňuje veľké množstvo skúsených expertov po celom svete.

Uvedeným spôsobom hrubého manipulovania slovenskej verejnosti a podsúvaním informácií len jednej strany sa autor článku TASR spreneveruje svojmu poslaniu informovať objektívne a hľadať pravdu. Členom redakcie TASR v tejto súvislosti odporúčame – okrem pochopenia poslania novinárskeho remesla – aj prejav 35. prezidenta USA Johna F. Kennedyho, ktorý v apríli roku 1961 v New Yorku predniesol pred vydavateľmi tlače. Vyjadril sa v ňom aj k snahám cenzurovať nepohodlné názory:

„Bez diskusie a bez kritiky žiadna administratíva ani krajina nemôže byť úspešná – a žiadna republika nemôže takýmto spôsobom prežiť. Preto aténsky zákonodarca Solón vyhlásil za zločin, ak sa občan stráni kontroverzie.“

Kennedy o úlohe médií a charaktere informácií prezentovaným občanom ďalej uviedol:

„Nie baviť a zabávať, nie zdôrazňovať triviálnosť a sentiment, nie dávať verejnosti iba to, čo chce … ale informovať, vzdelávať, burcovať, zrdkadliť, formulovať a zdôrazňovať naše nebezpečenstvá, ale aj naše príležitosti. Naznačiť tiež naše krízy a naše možnosti voľby … viesť, formovať, vzdelávať a niekedy dokonca pohnevať si verejnú mienku.“

Prejav JFK si môžete vypočuť tu:

Odeslat komentář