JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ÍSLÁM A FAŠIZMUS JEDNO JEST. MUSLIMOVÉ ADORUJÍ HITLERA – PŘEDTÍM OSOBNĚ, TEĎ NA INTERNETU

Už mnohokrát jsem zde upozornila na fakt, že Němci se v obdivu k islámu nikdy nezměnili, nyní jen pokračují v politice Hitlera, který obdivoval islám  a s muslimy spolupracoval. A samozřejmě toto “nástupnictví” se týká i budování globalizované 4. říše pod hegemonií Německa.

 

Muslimové sami se ovšem dlouhodobě netají svými sympatiemi k Hitlerovi, což právě v těchto dnech projevují víc, než kdy jindy.  Není právě i jistá nostalgie k němu tím, co je – mimo štědrých dávek – na Německu tak přitahuje?

Vůdce nacistického Německa Adolf Hitler v současné době získává stále vyšší popularitu mezi muslimy po celém světě. Důvodem je pokračující izraelsko-palestinský konflikt, který podněcuje nenávist k Židům. #HitlerTheGreat, #HitlerWasRight a #Hitler_Was_Not_Wrong  jsou některé nové  hashtagy, které se objevily na sociálních médiích.

“Zabil bych všechny Židy na světě… ale některé jsem zachránil, abych ukázal světu, proč jsem je zabil,” Adolf Hitler.

Pákistánská moderátorka a bollywoodská herečka Veena Maliková včera na Twitteru vyjádřila podporu Adolfu Hitlerovi. Příspěvek obdržel více než tisíc lajků a byl tisíckrát retweetován, než byl smazán.

Veena Maliková není jedinou muslimkou, která v posledních dnech vyjádřila svůj obdiv a podporu genocidě evropských Židů nacistickým diktátorem. Sociální média byla v posledních dnech přímo zaplavena takovými příspěvky. Většina lidí nemá čas získat příliš mnoho lajků, než jsou smazáni buď jejich tvůrci nebo je smažou online platformy poté, co jsou nahlášeni jinými tweetery.

Hashtagy, jako jsou #HitlerTheGreat, #HitlerWasRight a #Hitler_Was_Not_Wrong  vyjadřují podporu Adolfu Hitlerovi a holocaustu.

“Vždycky jsem obdivoval Hitlera, přál bych si, aby žil déle”, “Potřebujeme nového Hitlera”, “Holokaust byl to nejlepší, co se kdy na této planetě stalo” a “Hitler měl pravdu, zabíjel Židy, měl pravdu. Udělal to pro lidstvo,” je malý vzorek názorů vyjádřených na Twitteru. Příspěvky jsou rychle odstraněny většinou přímo sociálními platformami, ale obratem jsou zveřejněny novými uživateli.

Antisemitské nálady také vedly k nenávisti namířené proti Židům v Evropě. Jedním z postižených je 17letý Dov Forman, pravnuk přeživší holokaustu Lily Ebertové. Dov Forman na Twitteru uvedl, že když se dnes ráno probudil, obdržel několik soukromých zpráv, že “Hitler měl pravdu a že měl zabít všechny Židy, včetně jeho prababičky”.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář