JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Islámsky extrémny salafizmus v Nemecku rastie a prekvitá. Prečo? Ocitli sa v raji!

EU: Francúzsko, Švédsko a Nemecko sú krajiny v Európe, kde sa salafisti cítia najbezečnejšie a najistejšie. A je ich tam aj najviac. Darí sa im výborne, lebo ich tamojšie policajné a justičné orgány nechávajú na pokoji a v Nemecku mnohí z nich ešte dokonca poberajú podporu od štátu, obvykle vo forme sociálnych dávok. Takže Nemecko je raj pre salafistov. A do raja sa predsa chce dostať každý. A tak do salafistického raja v Nemecku pribúdajú a pribúdajú ďalší salafisti.

Nemecko sa stáva čoraz viac politickým Kocúrkovom. Všetci politici (možno len Zelení a Ľavica to vôbec tak nevidia) dobre vedia, že sú extrémne nebezpeční a že kedykoľvek môže niekto z ich radov spáchať teroristický  akt a kresťanov v Nemecku bude zas o niečo menej. Vie to samozrejme aj Spolkový úrad pre ochranu ústavy, kde šéfoval Hans Georg Maassen, ktorý na to neustále poukazoval, pokiaľ ho Merkel nevyhodila.

Nový šéf, ktorého si dosadila, už viac nepoukazuje.

Počet salafistov v Nemecku stúpol v uplynulom roku oproti roku 2018 o 850 nových salafistov. Teraz ich oficiálne (neoficiálne ich však môže byť o dva až tri tisíc viac) má byť v Nemecku 12 150. To predstavuje už veľkú a veľmi nebezpečnú armádu.

Pred niekoľkými dňami informoval berlínsky Tagesspiegel, že oproti roku 2011 sa počet salafistov v Nemecku až strojnásobil.

Podľa definície Spolkového úradu pre ochranu ústavy je salafizmus fundamentalistická islamistická ideológia. A ďalej: Politický salafizmus nevylučuje nasadenie religiózne legitimovaného násilia.

Na to existuje v nemeckej ústave (Grundgesetz) článok, na základe ktorého je možné okamžité zakázanie organizácie, ktorá ohrozuje štát, prípadne osoby ktoré ohrozujú štát, trestne stíhať.

Nie, nič, ale vôbec nič také sa nedeje. Radšej sa prenasleduje a diskriminuje AfD, ktorá v podstate je na „vyšší“ príkaz sledovaná policajnými orgánmi.

Záverom ešte raz zopakujem:

Nemecko je politické Kocúrkovo – štát pozoruje a prenasleduje vlastných ľudí (AfD, ktorá sústavne poukazuje na salafistické nebezpečie) a salafistov nechá pokojne žiť a pripravovať ich budúce akcie.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář