JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Italský nejvyšší soud ve službách mafie a multi-kulti levicových sluníčkářů!

ITÁLIE: Tak to je skutečně neuvěřitelné. Italský nejvyšší soud v pátek potvrdil, že německá pirátka Carola Racketeová, která v minulém roce propašovala od libyjských břehů na ostrov Lampedusa stovky nelegálních afrických imigrantů, je nevinná. Dokonce úplatný soud rozhodl, že ji italská policie vůbec neměla právo zatknout a její Sea Watch 3 loď zabavit.

Tyto informace uvedla tato kriminálnice na svůj Twitter. Dokonce by prý Evropská unie podle ní měla také provést reformu směrnice o zločinech solidarity. “Nikdo by neměl být stíhán za pomoc lidem v nouzi,” doplnila pirátka.

To tedy skutečně hlava nebere. Všichni moc dobře víme, jak je vše za pomoci pašeráků a neziskových organizací u libyjských břehů organizováno. Lodě neziskovek v těchto vodách soustavně loví Afričany z vody, kteří jsou zde naaranžováni a místo aby je zavezly k nejbližšímu břehu, tak je přepravují stovky kilometrů do vzdálené Evropy, kde vydírají v rámci humanismu tamní vlády.
Radost z výsledku soudu mají všichni pobláznění sluníčkáři, ale také zejména Alessandra Gamberini, právnička Racketeové. “Velká spokojenost s důsledným opatřením z institucionálního a právního hlediska…Carole nemusela být zatčena,” citoval právničku portál la Repubblica.

Takže toto je tedy impuls pro všechny pašeráky a neziskovky, že mohou nyní již beztrestně dopravovat africké mladíky k nám do Evropy. Peníze se jen posypou a kriminalita páchaná těmito nepřizpůsobivými nelegálními imigranty po celé Evropě v podstatě mimo vlasteneckých stran a zděšených policistů nikoho v podstatě nezajímá. Sbohem Evropo!

Eduard Vacek

Odeslat komentář